משהו הזוי שקרה לי היום - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

^ואם זאת "סך הכל" מתיחה בין חברים..?

ובכל זאת, פותח הדיון, הייתי אומר שנקלעת לסיטואציה קצת מביכה ומוזרה.

מצד אחד, אם תלך למשטרה, ובסוף יתברר שזו מתיחה, אתה תצא די טמבל

מצד שני, אם לא תלך, אתה תוכל להסתבך עם המשטרה.

lose-lose situation אם תשאל אותי. :lol:

הייתי מציע לך לברר עם חברים שלך עד שתהיה בטוח שזו לא מתיחה, ואם זו לא, אז חייך - נדפקת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שזה פשוט הונאה טלפונית...

מישהו מוציא ממך את הפרטים שהוא צריך כדי להתחזות כאשר הוא קונה פלאפון חדש למשל או כל דבר אחר,

ככה אם יש בעיות עם התשלום באים אליך בטענות.

תלמד, אף פעם, אבל באמת אף פעם, אל תתן פרטים לאנשים שמתקשרים מרצונם החופשי ולא מזדהים.

פעם הבאה תנסה לברר קצת יותר לגבי הזהות של המתקשר, ברגע שהוא רואה שלא הולך לא כל כך חלק, הוא יעזוב אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... זו מתיחה של מתחילים :lol: :lol: :lol:

בתור אחד בעל ניסיון רב במתיחות כאלה הם עשו הרבה שגיאות... הדבר היחיד אולי שיאמר לזכותם היא שהם השתמשו במישהי נטרלית שלא תזהה את הקול שלה

(מה שאני לא יכול להגיד על הנסיון העלוב של החברים שלי היום)

היתם צריכים לראות מה עשיתי אתמול לשני חברים... עבדתי עלהם ביחד תוך כדי שאני גורם להם לחשוב שכל אחד עובד איתי על החבר השני

ואז צפיתי עלהם מנסים לעובד אחד על השני בלי שהם ידעו שכל אחד מנסה לעבוד על האחר... בקיצור הרבה צחוקים :xyxthumbs: רק לשבת ולהסתכל על המופע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקראו לי לחקירה גם התקשרו לפלאפון

הם מתקשרים רק ממספר חסוי הכלבים

והם אף פעם לא יגידו לך לבוא לחקירה על חשבון בצפר

הם יגידו לך איך שאתה מסיים אתה בא

והיא לא תגיד לך "שלום מדברת --- מהמהשטרה :|

היא תגיד לך שם שם ומה התפקיד שלה

מקסימום תקשר למשטרה ותשאל |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, זה היה מהמשטרה.. כמו ש-Psycedelic אמר הם מתקשרים הרבה פעמים לפלאפון.. כנראה שזה רק בירור קצר יחסית ולא חקירה של כמה שעות, אחרת היו לוקחים אותך מהבית בלי הודעה מוקדמת (פשוט דופקים בדלת ב-7 בבוקר ולוקחים אותך עם הפיג'מה לתחנה).

בכל מקרה אם אתה עדיין לא בטוח תתקשר לתחנה ופשוט תשאל. אני גם מאמין שאם זימנו אותך אתה יודע למה.. (יכול להיות שזה לא קשור אלייך ישירות ומדובר על חבר שלך, ומזמנים אותך לבירור כדי לראות מה בדיוק קרה איתו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אין לך ברירה.. עצה שלי, אם אתה יודע במה מדובה (ולפי החתימה שלך והאווטר זה נראה ככה..) תספר להורים שלך לפני שאתה הולך. שלפחות ישמעו את זה ממך.. ואל תתקשר לחברים שלך בשביל לנסות לתאם מידע או לשאול אם הם יודעים על מה מדובר.. (נשמע פרנאוידי/מצחיק, אבל אם זה בעניין של שימוש בסמים קלים, כבר יש לך ציתות על הפאלפון).

אל תדאג.. קצת לא נעים אבל אחרי חודש אתה שוכח מהכל.. (אם לא פתחו לך תיק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...