מזרח תיכון בלי נשק גרעיני - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזרח תיכון בלי נשק גרעיני

IG

Recommended Posts

ריספקט, אתה יותר מטומטם מהשותף שלי. והוא שנה רביעית בהנדסת מכונות.

אני חי פה בזכות עולים אירופאים שמתוך אידאלוגיה עבדו קשה, נלחמו ובנו את המדינה הזאת מכלום. אם אתה חי פה בזכות האמריקנים אני מקווה שלא תחייה פה עוד הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוש פרץ לעיראק תוך התעלמות מהתהליך הדמוקרטי, הוא עבר על חוקים רבים ותקנות רבות בניסיון

לפלוש למדינה, שהיה ידוע לבוש שאין בה להשמדה המונית בכמויות שמאיימות על אזרחי ארצות הברית.

מדינה שלעולם לא פגעה באף אזרח אמריקאי או איימה לעשות זאת.

בתהליך הוא גזר דין מוות על יותר מ2000 חיילים אמריקאים, עשרות אלפי אזרחים עיראקים, יותר מעשרת אלפים פצועים (ללא ידיים, רגליים, צמחים) אמריקאים,

ופגיעה אנושה בכספי המדינה.

זאת תוך כדי מאמצים רבים לצמצם את משכורות החיילים, הפיצויים שהם מקבלים ואת הפיצויים שמשפחותיהם מקבלות.

בוש הוא איש עסקים כושל (ניהל יותר מ3 עסקים כושלים) מושחת ( ציטט לכל אזרחי העולם בהתעלמות מחוקי ארצות הברית) מטומטם (נתפס יותר פעמיםמכל נשיא אחר בסיטואציות טיפשיות) שבספרי ההיסטוריה יתואר כנשיא שהביא את ארצות הברית ליציאה מכלל שליטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או במילים אחרות, נשיא רפובליקני שדואג לאינטרסים של איילי הנפט (גם האמריקנים נהנים מזה שהנפט עולה יותר... הרווחים של המממנים של בוש עולים אקספוננציאלית...) והנשק...

אגב, זה שהוא עשה חיים יותר מנשיאים אחרים, שלא עשו שום דבר מלהיות היפים לא אומר שהוא טיפש... הוא אולי לא איינשטיין, אבל הוא לא כזה טיפש כמו שהוא נראה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ריספקט, אתה יותר מטומטם מהשותף שלי. והוא שנה רביעית בהנדסת מכונות.

מה אתה מנסה לומר פה שמהנדסי מכונות מטומטמים? :silly:

אני חי פה בזכות עולים אירופאים שמתוך אידאלוגיה עבדו קשה, נלחמו ובנו את המדינה הזאת מכלום. אם אתה חי פה בזכות האמריקנים אני מקווה שלא תחייה פה עוד הרבה.

זהו שלא.

אין לי כוח ללמד אותך הסטוריה.

אז רק דוגמא קטנה.

השנה 73.

הסיטואציה : מלחמת יום - כיפור.

רכבת אווירית 24 שעות של ותחמושת מוזרמת מארה"ב לישראל (בלי הרכבת האווירית הזאת היית מדבר ערבית)

הכוחות שלנו מתחילים להתקדם ולהדוף את הסורים והמצרים.

לחצים פוליטים מופעלים על הממשלה לחתום על הפסקת אש.

גולדה דוחה את הבקשה.

אריאל שרון המפיונר ממשיך לעשות מה שבא לו בלי לתת דין וחשבון ועובר את התעלה בניגוד להוראות שלו.

ישראל מוזהרת.

ארה"ב מפסיקה לנו את הרכבת האווירית.

התחמושת במחסנים שלנו מספיה בדיוק לכמה ימים.

אנחנו שמים פס. כמו תמיד.

אחרי יום או יומיים אנחנו מחריזים על הפסקת אש.

ארה"ב מחדשת את הרכבת ...

לא היינו שורדים ללא ארה"ב.

וכן היא קובעת את המדיניות פה.

בכלל ביום כיפור כשלה כל ההנהגה שלנו :

גולדה היית מיליתטית ואגרסיבית.(שלום לא הייתה אפשרות שהיא היית מוכנה לשקול)

דיין סרח בתור שר בטחון :הוא הישרה אווירת תבוסתנות והוא היה על סף התמוטטות עצבים.

בימים הראשונים הוא מלמל כל הזמן "חורבן בית שלישי .. חורבן בית שלישי .."

שלא לדבר על מיליונים של דולרים שמוזרמים למדינה שלנו כל שנה.

בלי הסיוע של ארה"ב היית חי פה כמו הפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יום אחד האמריקאים קמו וגילו שהרוסים בונים בסיס טילים גרעיניים בקובה, ממש בחצר האחורית שלהם. טילים שישוגרו מקובה ינחתו במטרות בארה"ב דקות ספורות אחרי השיגור, כך שיתכן שלא יהיה להם מספיק זמן להגיב, כלומר ברה"מ תוכל לפתוח במלחמה ולשרוד. את זה הם לא יכלו לסבול.

אז ניסו דיפלומטיה, ניסו אמברגו, אבל זה לא עזר. חרושצ'וב היה אומר בערך "אנחנו משוגעים, מואה-הא-הא-הא-הא! תתעסקו איתנו ואולי נלחץ על הכפתור!" בד"כ זה היה עובד, אבל הפעם קנדי הגיב בצורה לא צפוייה: "גם אנחנו משוגעים! גם לנו יש כפתור!" - והרוסים התקפלו.

רק שכחת שבתמורה לסילוק הטילים הסוביטיים מקובה, ארה"ב הסכימה לסלק את הטילים שלה מטורקיה, שמלכתחילה היוו מעין "משבר טילים" בפני עצמו לבריה"מ.

פשרה היא מילת המפתח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד

חחח והוא לא היה מדבר ערבית הוא היה לא היה קיים כי סבא רבא שלו או שסבא שלו היה מדבר בגן עדן עם עוד כמה חברה מהשכונה מתל אביב

וIG אתה באמת מקרה אבוד למה סתם ללכלך על borg הוא שפוי לגמרי מבחינתי

כמו שנאמר פה האירנים לא רוצים אותנו בשום מקום חוץ מבגן עדן או גינהום עדיף מבחינתם

עכשיו על ההזדמנות הראשונה שתהיה להם הם יחקלו נשק גרעיני לכול דורש שהיה מוכן לעשות את העבודה מהלוכלת בשבילם וזה רק מה שחסר לנו פה

שהחמאס שהם יותר מטומטים מקופים יפוצצו נשק גרעיני בלב ויקחו אותנו יחד איתם וקצת ממצרים וירדן

הערבים המטומטים האלה לא יודעים שנשק גרעיני ימחק את כול ירדן סוריה ומצאים מהמפה אם לא יודע תלוי בחוזק של הפצצה

בכול מקרה ויש עוד אפשרות שהם בעצמם יפתחו עלינו במלחמה גרעינית ועל כול אירופה אבל אנחנו לפני

עכשיו מי שחושב שהפיתוח הגרעיני שלהם הוא למטרת איזון כוחות או מטרות שלום שילך לשחק מחבואים עם עצמו

כי 2 האפשריות מלמעלה אחת מהם תקרה אם היה לאירן גרעיני ואם זה לא יקרה אתם יודעים מה ? אני מוכר תבית וקונה לכול אחד שחושב ככה 7800gtx 512 x2 סבבה ?

מה שצריך לעשות זה להכנס באמא שלהם ולכסח תאבא שלהם ולאנוס את אחותם אם לא זה יקרה עכשיו ככול הנראה בוש ינצל את הנה האחרונה שלו כנשיא ארה''ב להכנס באמא של הארינים בעזרתנו בגלל ש

1 הוא יקבל שליטה על אירן כמו בעירק כולל על הנפט הרב שיש בה

2 הוא לא רוצה שלכול ארגון עם קופים מטורים (ערבים) היה גרעיני וזה יגרום לבלאגן שלם במיוחד בארה''ב

3 זה יפגע קשות בכול ארגוני הטרור בעולם כי לא היה יותר מי שיממן אותו יאמן אותו יתן להם מידע מודיעני וקיצר היה בשבילם העורף

וגם יציל אותנו מאסון למרות שלא אכפת לנו מאיתנו

עכשיו אני לא בא להגיד שאני פרו אמריקקי כי אני לא סובל תזונות שנותנים לנו פקודות ושמים לנו סכין על הגרון שכול כך התמכרנו למימון שלהם שבלעדיו אנחנו אבודים

צריך להתחיל להפסיק להיות הזונה של ארה''ב כי הם כול הזמן אומרים לנו מה לעשות והם גורמים לנו לא להגיב ולהכנס באמא של הערבים ולפנות שטחים ולבטל עסקאות עם מדינות אחרות כמו הודו וכ'ו שבגללם איבדנו חוזים ארוכי טווח שיכלו לתת לנו כמה מילארדים טובים לקופת המדינה ולתת מקומות עבודה רבים לנו

עכשיו לשיקולכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש לא יפלוש למדינה כמו איראן.

לפחות לא בשביל לכבוש אותה לזמן ארוך.

המשאבים, דעת הקהל, הקונגרס, הסנאט, השופטים כולם שונאים אותו וכולם עובדים נגדו. גם אם הוא היה ממש רוצה הוא לא היה מצליח.

אם תתבצע תקיפה היא תתבצע ברגע האחרון - מתי שההרס יהיה הגדול ביותר ומתי שדעת הקהל תהיה החריפה ביותר (כנגד איראן כמובן).

ובוש כן מאוד טיפש. הוא אולי לא דיסלקט או אוטיסט, אבל ההחלטות שהוא מאוד מאוד טיפשיות. צריך ללכת מעבר לתקופת הנשיאות שלו כדי להבין

כמה בן אדם שנחנק מבייגלה יכול להיות טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BerkotZ, זה הייה מכוון אליך...

in the name of god, use ,

and then nuke them all

לא הבנתי שום דבר ממה שאתה כותב...

ריאן, בוש לא מחליט לבד, יש לו קבינט שעוזר לו... יש לו פשוט בעייה לקבל הערכות של דרגים מקצועיים, ואפשר להבין אותו... הם יותר מטומטמים ממנו... וברצינות, בוש באמת לא מסוגל להסתכל כמה צעדים קדימה, אבל הרבה אנשים שעבדו איתו אמרו שהוא די אנטליגנט... יחסית לאמריקקי...

ולפי דעתי לא תהייה תקיפה כמו בעירק... הצבא האירני הרבה יותר מאורגן ומצוייד מהצבא העירקי... אני חושב שתהייה תקיפה אווירית או ע"י טילי שיוט שיפוצצו את הכורים, כולל פצצות עומק שפותחו בשביל המערות של בין לאדן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד

חחח והוא לא היה מדבר ערבית הוא היה לא היה קיים כי סבא רבא שלו או שסבא שלו היה מדבר בגן עדן עם עוד כמה חברה מהשכונה מתל אביב

וIG אתה באמת מקרה אבוד למה סתם ללכלך על borg הוא שפוי לגמרי מבחינתי

כמו שנאמר פה האירנים לא רוצים אותנו בשום מקום חוץ מבגן עדן או גינהום עדיף מבחינתם

עכשיו על ההזדמנות הראשונה שתהיה להם הם יחקלו נשק גרעיני לכול דורש שהיה מוכן לעשות את העבודה מהלוכלת בשבילם וזה רק מה שחסר לנו פה

שהחמאס שהם יותר מטומטים מקופים יפוצצו נשק גרעיני בלב ויקחו אותנו יחד איתם וקצת ממצרים וירדן

הערבים המטומטים האלה לא יודעים שנשק גרעיני ימחק את כול ירדן סוריה ומצאים מהמפה אם לא יודע תלוי בחוזק של הפצצה

בכול מקרה ויש עוד אפשרות שהם בעצמם יפתחו עלינו במלחמה גרעינית ועל כול אירופה אבל אנחנו לפני

עכשיו מי שחושב שהפיתוח הגרעיני שלהם הוא למטרת איזון כוחות או מטרות שלום שילך לשחק מחבואים עם עצמו

כי 2 האפשריות מלמעלה אחת מהם תקרה אם היה לאירן נשק גרעיני ואם זה לא יקרה אתם יודעים מה ? אני מוכר תבית וקונה לכול אחד שחושב ככה 7800gtx 512 x2 סבבה ?

מה שצריך לעשות זה להכנס באמא שלהם ולכסח תאבא שלהם ולאנוס את אחותם אם לא זה יקרה עכשיו ככול הנראה בוש ינצל את הנה האחרונה שלו כנשיא ארה''ב להכנס באמא של הארינים בעזרתנו בגלל ש

1 הוא יקבל שליטה על אירן כמו בעירק כולל על הנפט הרב שיש בה

2 הוא לא רוצה שלכול ארגון עם קופים מטורים (ערבים) היה נשק גרעיני וזה יגרום לבלאגן שלם במיוחד בארה''ב

3 זה יפגע קשות בכול ארגוני הטרור בעולם כי לא היה יותר מי שיממן אותו יאמן אותו יתן להם מידע מודיעני וקיצר היה בשבילם העורף

וגם יציל אותנו מאסון למרות שלא אכפת לנו מאיתנו

עכשיו אני לא בא להגיד שאני פרו אמריקקי כי אני לא סובל תזונות שנותנים לנו פקודות ושמים לנו סכין על הגרון שכול כך התמכרנו למימון שלהם שבלעדיו אנחנו אבודים

צריך להתחיל להפסיק להיות הזונה של ארה''ב כי הם כול הזמן אומרים לנו מה לעשות והם גורמים לנו לא להגיב ולהכנס באמא של הערבים ולפנות שטחים ולבטל עסקאות נשק עם מדינות אחרות כמו הודו וכ'ו שבגללם איבדנו חוזים ארוכי טווח שיכלו לתת לנו כמה מילארדים טובים לקופת המדינה ולתת מקומות עבודה רבים לנו

עכשיו לשיקולכם

א. זה שאתה מעל כיתה ו' ועדיין לא יודע להשתמש בפסיק ונקודה, חבל לי עליך.

ב. זה שBoreg אמר מקרה אבוד אליו, זה אני.

ככה שאתה גם לא יודע לקרוא.

ג. מה לעזאזל כתבת?

איך הכנסת וזכרונות לכל הכתבה החסרת פסיקים ונקודות שלך?!

רק שכחת שבתמורה לסילוק הטילים הסוביטיים מקובה, ארה"ב הסכימה לסלק את הטילים שלה מטורקיה, שמלכתחילה היוו מעין "משבר טילים" בפני עצמו לבריה"מ.

פשרה היא מילת המפתח...

רק שאת הפרט הקטן הזה הוא שכח לציין כאשר ניסה לסתור את דבריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן לאדן לא בפקיסטן?

ובאמת, למה לא מתנקשים בנשיא אירן?

ועכשיו לבעיה אחרת: לפי כמה סקרים, כתבות, וראיון אמריקאים (טלוויזיה, , כתבי עט) איך זה שהם כל-כך לא מתמצאים בגיאוגרפיה של העולם.

זה מאוד מפליא אותי כי אני יודע שבישראל המון אנשים (הכוונה תלמידים בחטיבות) מתמצאים בגיאוגרפיה (אני ב-5 יחידות). כאחת מהמדינות העשירות ביותר איך דבר כזה קורה?, אולי בגלל שהם צריכים לזכור 50 מדינות כבר בבית ספר יסודי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוש פרץ לעיראק תוך התעלמות מהתהליך הדמוקרטי, הוא עבר על חוקים רבים ותקנות רבות בניסיון

לפלוש למדינה, שהיה ידוע לבוש שאין בה להשמדה המונית בכמויות שמאיימות על אזרחי ארצות הברית.

מדינה שלעולם לא פגעה באף אזרח אמריקאי או איימה לעשות זאת.

בתהליך הוא גזר דין מוות על יותר מ2000 חיילים אמריקאים, עשרות אלפי אזרחים עיראקים, יותר מעשרת אלפים פצועים (ללא ידיים, רגליים, צמחים) אמריקאים,

ופגיעה אנושה בכספי המדינה.

זאת תוך כדי מאמצים רבים לצמצם את משכורות החיילים, הפיצויים שהם מקבלים ואת הפיצויים שמשפחותיהם מקבלות.

בוש הוא איש עסקים כושל (ניהל יותר מ3 עסקים כושלים) מושחת ( ציטט לכל אזרחי העולם בהתעלמות מחוקי ארצות הברית) מטומטם (נתפס יותר פעמיםמכל נשיא אחר בסיטואציות טיפשיות) שבספרי ההיסטוריה יתואר כנשיא שהביא את ארצות הברית ליציאה מכלל שליטה.

:alcoholic:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשרה היא מילת המפתח...

שכחתי? מה פתאום. לא ידעתי ;D. אז למדתי משהו חדש.

רק שאת הפרט הקטן הזה הוא שכח לציין כאשר ניסה לסתור את דבריי.

Relevancy, your honor!

ובעברית מדוברת, מה אתה רוצה מהחיים שלי? איפה כתבת על משבר הטילים בקובה? אתה כתבת על קונספירציית הנפט של בוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי? מה פתאום. לא ידעתי ;D. אז למדתי משהו חדש.

Relevancy, your honor!

ובעברית מדוברת, מה אתה רוצה מהחיים שלי? איפה כתבת על משבר הטילים בקובה? אתה כתבת על קונספירציית הנפט של בוש.

לא אמרתי שכתבתי על כך...

ואתה גם הבאת את הדוגמא הזאת בשביל להעביר נקודה, את הנקודה שלך:"למה לא צריכה לוותר על גרעיני".

אבל הראת רק צד אחד של דוגמא שאמורה לחזק את הטיעונים שלך.

ובגלל זה, מה שרשמתי רלוונטי.

וזוהי לא קונספירציה, אלא היגיון פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...