בעייה בכרטיס קול המובנה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בכרטיס קול המובנה

roc

Recommended Posts

שלום,יש לי לוח אם של אינטל D865GLC,לפני כמה ימים קיבלתי כרטיס טלוויזיה וכשחיברתי אותו פעם אחת הוא לא עבד אבל אחרי שהבנתי מה הבעייה וחיברתי אותו בפעם השנייה,הוא פעל ומאז הכרטיס קול המבונה בלוח אם לא עובד,גם אחרי שהוצאתי את הכרטיס טלוויזיה ופירמטתי את המחשב,לא עזר. הדבר היחיד שעזר זה לחבר כרטיס קול ישן בחריץ הPCI.עכשיו,זה הגיוני בכלל שדווקא בכרטיס קול ושום דבר אחר בלוח אם לא יפגע חוץ ממנו? הדרייברים לא מראים שחסר משהו,ההתקנה של הדרייברים של הצ'יפסט שאם אני לא טועה כוללת את הכרטיס קול אומרת בהתקנה SUCCEED למרות שהוא לא עובד,כאילו ממש הוא לא קיים,גם בEVEREST לא מצאתי יותר את הכרטיס קול ולפני כן מצאתי.עוד שאלה,

יש הבדל בין כרטיס הקול SoundMAX לבין SoundBlaster PCI והאם הוא משמעותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,יש לי לוח אם של אינטל D865GLC,לפני כמה ימים קיבלתי כרטיס טלוויזיה וכשחיברתי אותו פעם אחת הוא לא עבד אבל אחרי שהבנתי מה הבעייה וחיברתי אותו בפעם השנייה,הוא פעל ומאז הכרטיס קול המבונה בלוח אם לא עובד,גם אחרי שהוצאתי את הכרטיס טלוויזיה ופירמטתי את המחשב,לא עזר. הדבר היחיד שעזר זה לחבר כרטיס קול ישן בחריץ הPCI.עכשיו,זה הגיוני בכלל שדווקא בכרטיס קול ושום דבר אחר בלוח אם לא יפגע חוץ ממנו? הדרייברים לא מראים שחסר משהו,ההתקנה של הדרייברים של הצ'יפסט שאם אני לא טועה כוללת את הכרטיס קול אומרת בהתקנה SUCCEED למרות שהוא לא עובד,כאילו ממש הוא לא קיים,גם בEVEREST לא מצאתי יותר את הכרטיס קול ולפני כן מצאתי.עוד שאלה,

יש הבדל בין כרטיס הקול SoundMAX לבין SoundBlaster PCI והאם הוא משמעותי?

מה בדיוק עשית ומה היתה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיוק עשית ומה היתה הבעיה?

אין לי מושג,אחרי שקניתי כבל SVIDEO בשביל לחבר בין הכ.טלוויזיה לבין הכ.מסך,חיברתי והיה מסך שחור שכשניסיתי להשתמש בכרטיס טלוויזיה כדי להקליט,אז הוצאתי את הכרטיס טלוויזיה עד שאמרו לי מה צריך לעשות בשביל להקליט טוב אז אחרי שחיברתי פעם שנייה והפעלתי את המחשב,הדרייבר של הכרטיס קול(SoundMAX) עשה כאילו הוא חסום וגם בהגדרות סאונד בווינדוס היה רשום שאין בכלל חומרה של קול,אני גם עכשיו נכנסתי לביוס שוב כדי לחפש,אין לי מושג איפה זה אמור להיות,יכול להיות קשור לPCI CONFIGURATION? כתוב שם משהו על IRQ....או היה משהו במקום של הONBOARD'S (ראיתי שם ONBOARD LAN ENABLED אז הבנתי שזה שם) אבל לא היה משהו על AUDIO היה ASF,מה זה ? אני שוקל לקנות SB AUDIGY SE,איך הכרטיס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יזיק קצת רווח בין השורות לפעמים.... ממש מתיש לקרוא את זה...

לפי דעתי בביוס פספסת פשוט הגדרה כלשהי, תנסה לעבור הגדרה הגדרה בביוס.

לגבי איזה כרטיס עדיף - תברר בפורום אודיו וקלנוע ביתי, יש שם מספיק דיונים על נושאים כאלה,

ואם לא תמצא תשובה מספקת לשאלה שלך, תשאל שם, בטוח יעזרו לך יותר אנשים בנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את כל ההגדרות בADVANCED ולא מצאתי כלום! אבל שמע משהו מוזר,בEVEREST שפעם שזה עוד עבד רציתי לראות מה הדברים שעובדים בחריצי הPCI והוא אמר שהכרטיס קול עובד באחד מחריצי הPCI נראה לי ה3,אז גם נכנסתי לPCI CONFIGURATION וחיפשתי שם אבל היה שם משהו על IRQ ואמרתי לך,איפה שראיתי כל מה שקשור לONBOARD זה היה ENABLED חוץ מאחד שלא היה בו אפשרות של ENABLED.

אין לי מושג איך פתאום נעלם לי הכרטיס קול,יש סיכוי שאם אני יג'מפר את הביוס ריקובירי הכל יחזור לקדמותו? כי הכרטיס שיש לי עכשיו ממש מגעיל (מה שהוספתי אחרי שנהרס הONBOARD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...