כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאבי ראש מטורפים, חר"פ לא נותן ג'..מה לעזאזל אני עושה?

liav12

Recommended Posts

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי תפסיק להתבכיין קח תרופה צהלית (אקמול וכוס תה) ותשרוד 3 שנים כמו כולם תפסיקו להיות פאקינג ילדים

אני לא מסכים איתך , זה נכון שכולים חולים בתקופת הצבא , אבל שוב , יש ויש , יש כאלה שהם חולים וזה עובר ויש כאלה שאצלהם זה רציני.

וזה כבר לא עניין של אקמול, אני בטוח שאתה לא סובל ממיגרנות ולא סבלת מעולם.

בדיוק כמו בעיות ת"ש , יש כאלה שהם יכולים להסתדר , אבל גם יש כאלה שאין להם איפה לישון אז הם ישנים בבסיס. והצבא לא עוזר להם

וכשהם משתחררים , אין להם מיטה לישון בה . ואני ראיתי מקרה כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי..שני ההורים שלי חלו בצבא והגיעו למצב של 40 מעלות חום ולא טיפלו בהם. כל אחד במקום אחר - אבא שלי בבית הספר לשריון ואמא שלי בנח"ל (אם אני לא טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקוה שאתה מרגיש כבר יותר טוב

אבל בכל זאת.... על תבזבז זמן

תיתנחל במירפאה האזורית אני לא יודע מה יש בצפון אבל אני מכיר את ג'וליס ליד אשקלון

שם תסביר מה כואב לך ועל תשכח להיות שחקן הוליוודי בקולנוע הודי בטלנובלה ארגנטינאית שחק אותה עד הסוף מהרגע שנכנסת עד הרגע שעלית על האוטובוס הביתה

בקש CT ראש ועם לא מאמינים לך גש בעצבית למשרד של מפקד המרפאה בשיא החוצפה בלי בושה ותתחנן אליו עם גם זה לא עוזר תזרוק צעקות שאתה הולך לבית חולים ומגיש קבילה

אני יום אחד נתפס לי הגב בדיוק על הצד של הריאה ובקושי נשמתי תפסתי את אחד הנהגים וטסנו למרפאה שם בכלל לא התיחסו אלי כולי מפרקס בקושי נושם אחרי כמה דקות נמאס לי והתחלתי לצעוק וגם הנהג שהיה איתי התחיל לצעוק אף אחד לא התיחס אז נכנסתי למפקד המרפה ואימתי על אמא ודודה וסבתא שלו כשאני בתאחלס באמת במצב על הפנים ואז הלכתי לכיון היציאה ובש"ג שיחקתי אותה מיתעלף ....

בקיצר וולטרן אחד בטוסיק רבע שעה וחזרתי לחייך

(ראיתי שכל אחד שופך פה סיפורים על הצבא .. יש לי עוד מלא צריך לפתוח תרד ענק בנושא)

בהצלחה תרגיש טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחרי צילום של CT אבל זה היה צילום לבדוק נוכחות סינוזיטיס, בסופו של דבר זה לא חוץ מהמחיצות של האף של שהם עקומות מלידה כנראה.

אני הולך לנוירולוג יום שני הקרוב ואז כנראה CT ראש..היום אני הולך לביקור רופא עם אבא בב"ש...

דרך אגב מישהו יודע אם זה בתשלום?

ותודה איתן (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור רופא צבאי בעתיד הקרוב מאוד אני חייב להגיד שממה שקראתי (עד שהתעצבנתי והפסקתי איפהשהו בעמוד הרביעי), אתם חבורה של בכיינים שלא מבינים עם מה רופאים צבאיים מתמודדים.

אני כבר 5 שנים עמוק בלימודי , אני מתעסק במקרים מורכבים, מאתגרים, לומד איך מערבית צריכה להראות. אני נמצא בבתי החולים הטובים בעולם במחיצת המוחות הטובים בעולם. אני לומד פנימית במחלקה הכי יוקרתית בארץ, למדתי כירורגיה במחלקה עם סדרות מקרים שמשתוות למרכזים הגדולים בארץ...

אבל - אני עתודאי. יום אחד, עוד שנתיים, החלום יפסק. אני אצטרך לחזור לשירות, ולהפגש עם מאנייקים קטנים שלא רוצים להיות איפה שהם, אז הדרך הפשוטה להקטין ראש זה ללכת להפריע למישהו אחר לעשות את עבודתו - לרופא הצבאי. מישהו שלמד כל כך הרבה כדי שמה שיהיה לו באבחנה המבדלת במקום ראשון ב80% מהמקרים זה "רווח משני". לא שאין מחלות אמיתיות בצעירים - סרטני דם, GERM CELL TUMORS, אוסטאוסארקומות, בנשים צעירות יש מחלות אוטואימוניות רבות, מחלות זיהומיות א-טיפיות...

אבל עם איזה כלים אתם רוצים שהרופא יתמודד עם זה? עם מה שהצבא נתן לו? מרפאה עם שני חובשים שבקושי למדו אותם לקחת דם בבה"ד 10? עם מעבדה שלוקח 3 שעות להעביר אליה דגימות? עם הקצאות אפסיות לרופאים מומחים כשתור למומחה לוקח שלושה שבועות? כשהמומחה בטוח ירצה הדמיה, שאם זה לא רנטגן אלא משהו קצת יותר מורכב כמו אולטראסאונד מזויין שיש כמעט בכל סניף קופת חולים אומלל, זה עוד שלושה שבועות?

ואם המערכת כל כך מקשה על הרופא, אתם חושבים שבאמת יהיה לו כח להתייחס ברצינות לכל תלונה, כשהוא יודע שהרוב המוחלט באמת של הפונים לשירותיו הם נצנצנים מזויינים? איזה מוטיבציה אתם מצפים שתהיה לו? הוא הרי הוכשר לעסוק ברפואה כללית והצבא אימן אותו לרפואת חירום, והוא צריך להתעסק בבירורים ארוכים שאין לו כלים לעשות אותם!

תפסיקו להאשים את הרופאים, זה תסמונת הש"ג במלוא הדרה. תאשימו את חר"פ, חבורה של זונות עם פאלפלים, רופאים שכבר שנים לא עסקו ברפואה, שבמקום לתת שכם עם אחיהם הצעירים על מנת להוריד את העומס ולתת שירות רפואי נאות, יושבים ספונים במשרדים שלהם ועושים עבודה אדמיניסטרטיבית שכל פקיד זוטר יכול לעשות.

יש לכם בעיה אמיתית? הרופא מתעלם מכם? עזבו את הקורבן, תפנו לשירותים האזרחיים. הרי זה במילא מה שיקרה בסוף, כשתקום זעקה של מספיק הורים - הרפואה הצבאית תהפך לרפואת חירום בדרג שדה בלבד, וחיילים יאלצו לפנות לשירותים אזרחיים. זה יעלה לצבא הון תועפות בגלל בירורים מיותרים לכל המתחזים, אז שיעלה לחארות. בסוף גם זה יפסק - כי גם רופאים אזרחיים יפסיקו לקחת ברצינות לובשי מדים.

צבא קטן ומקצועי עכשיו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מטיל ספק במה שאמרת, אבל, שחייל מגיע באמת חולה, וחייב לקבל טיפול, לא ממש מעניין אותו הצרות של הרופא.

ולא היו חסרים מקרים שנתנו אקמול לחולה סרטן שמת מזה.

וזה גם נכון לרפואה אזרחית, אבל קל וחומר לצבאית, כי בצבא אתה לא ממש ברשות עצמך (לפחות בעקרון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...