מסכי CRT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכי CRT

Tabasco

Recommended Posts

יכול להיות שנפלת על דגם בעייתי, להכליל משפחה שלמה של מסכים זה מוגזם, ל יש המון מסכים שהיו להצלחה מסחררת, ולצערם גם כמה דגמים בודדים שיזכרו אותם לרעה...

כל מקרה, פרוביו זה ממש לא זבל, אבל אלה לא מסכים מהTOP שיכולים היום להתמודד מול מותגים גדולים יותר כמו וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכי CRT של מאוד מומלצים.

עד כמה שהבנתי הם ידועים ככאלו שמייצרים שפורפרות מוצלחות ומסכי ה CRT שלהם נחשבים מוצלחים ביחס לאחרים.

מעבר לכך אני מאוד ממליץ מנסיון אישי - מסך FLATRON 17" של שעובד במחשב שלי מעל שנה וחצי עם תמונה מדהימה ובלי שום תקלה + מסך FLATRON 17" של , בדגם ישן יותר, שעובד במחשב של אחי (הייתי מעריך שכבר כחמש שנים), גם הוא מציג תמונה טובה מאוד וללא כל תקלה במשך חמשת השנים הללו.

המלצה אישית - קנה CRT של ולא תתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LG FLATRON 17" זאת "משפחה" ענקית של מסכים, שאתה ממליץ על מסך תתן לפחות סדרה אם לא דגם

אין לזה משמעות.

המלצתי על מסכי CRT של באופן כללי בעקבות הנסיון המוצלח של איתם, וציינתי את העובדה שבאופן כללי הם נחשבים טובים.

ניסיתי להציג את האמינות והאיכות של המסכים שלהם. הדגם בן ה 5 שנים פלוס הוא בין כה וכה ישן מידי, והמסך שאני משתמש בו הוא F700P, וגם אותו נדיר למצוא היום.

בכל מקרה, כל המסכים החדשים בנויים על הנסיון עם הדגמים הישנים ועל רכיבים כמעט זהים, ככה שההמלצה שלי כן הייתה במקום עד כמה שאני רואה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...