צריך עזרה בפיענוח בעיות עם הכרטיס מסך-ספק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בפיענוח בעיות עם הכרטיס מסך-ספק

Nuker

Recommended Posts

כשאני נכנס למשחקים מסויימים המחשב עושה רסט

גיליתי שזה בגלל nv4_disp.dll שזה קשור לכרטיס מסך... עדכנתי את הדרייברים.. לא עזר..

עכשיו ב זה מראה את ה זרם שהספק מוציא

אז במקום 3.3V רשום לי 2.8V באדום האם יש קשר בין 2 הדברים?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין קשר בין השניים, הקובץ שמצאת הוא קובץ שקשור לדרייבר של הכרטיס מסך שלך ובאמת אנבידיה ידועים בזה שהדרייברים שלהם גורמים למסכים כחולים...

אם עידכנת לדרייבר הכי אחרון של אנבידיה מהאתר שלהם והמסכים הכחולים עדיין נמשכים, תרד כל פעם גירסא אחת בדרייבר עד שהמסכים הכחולים יפסיקו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אין קשר בין השניים, הקובץ שמצאת הוא קובץ שקשור לדרייבר של הכרטיס מסך שלך ובאמת אנבידיה ידועים בזה שהדרייברים שלהם גורמים למסכים כחולים...

אם עידכנת לדרייבר הכי אחרון של אנבידיה מהאתר שלהם והמסכים הכחולים עדיין נמשכים, תרד כל פעם גירסא אחת בדרייבר עד שהמסכים הכחולים יפסיקו

הבעיה היא שאין מסכים כחולים אלא ישר רסטרט,

עמד אצלי הדרייבר של אומגה ואז ניסיתי את של .. לא עזר..

אני ינסה את עצתך למרות שאני בספק בגלל שלפני זה לא היו שום בעיות..

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין מסך כחול זה אומר שלא הורדת את הV מ AUTOMATICALLY RESTART?

לי קרה מקרה של דרייברים עם דרייבר של מודם , עבדתי איתו כמו שצריך למשך חצי שנה ופיתאום התחילו מסכים כחולים בגלל הדרייברים שלו למרות שבכלל לא העליתי על הדעת שיכול להיות שהוא האשם... בדוק את מה שהצעתי לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהספק שלך דפוק קח את המחשב שלך ליד מחשב אחר תנסה להחליף בין הספקים רק לצורך הבדיקה עיניין של 5 דקות ותדע אם זה מהספק ככה תצמצם את האפשרויות זאת הבעיה שהיתה אצל האחים שלי במחשב החלפתי ספק והכל בסדר עכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין מסך כחול זה אומר שלא הורדת את הV מ AUTOMATICALLY RESTART?

לי קרה מקרה של דרייברים עם דרייבר של מודם , עבדתי איתו כמו שצריך למשך חצי שנה ופיתאום התחילו מסכים כחולים בגלל הדרייברים שלו למרות שבכלל לא העליתי על הדעת שיכול להיות שהוא האשם... בדוק את מה שהצעתי לך

אין שם V פשוט עושה רסטרט...

אני מקווה שזה בגלל הספק כי אני צריך שהמחשב הזה יחזיק עד הקיץ אז כבר אני קונה חדש...

למישו יש מושג לאן ה 3.3V האלה בדיוק הולכים (מה הם מפעילים) כי אם זה קשור ל סלוט של AGP הכל מובן....

תודה על העצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...