בעיה קשה שיש לי עם סקרים בטלפון :@ - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה שיש לי עם סקרים בטלפון :@

the ultimate

Recommended Posts

שלום לכולם

בימים האחרונים אני מקבל מבול של שיחות טלפון מחברות סקרים שונות ומשונות >:(- למרות שאני מסרב לענות אני מקבל מדי יום לפחות 2 שיחות.

דיברתי עם הטלפן והוא אמר לי שאם אני רוצה להסיר את עצמי מהרשימה אני צריך לפנות לכל חברה בנפרד במקרה למשל - גיאוקרטוגרפיה.

לא ממש מצאתי מס' טלפון מייל או משו כזה..

האם זה בכלל חוקי ויש מה לעשות לגבי זה? הם מממש מעצבנים :pissed:

רעיונות ואפשרויות יתקבלו בברכה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הבאת את הטלפון למישהו והוא כבר העביר.. לחברות אחרות אין אפשרות להוריד את כולם ביחד פשוט תתקשר חברה חברה ותבקש..או שתחליף קו טלפון אין לי מה להציע

זאת כנראה רשימה שעוברת בין החברות..

בסגנון של ספאם במיילים.

האם יש עילה לפנות למשטרה ולפרק אותם :pissed: עצבנו אותי רצחחחחחחח :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש עילה לתביעה במידה ואם הוסיפו אותך ללא אישרוך\בקשתך. הייתה תביעה על ספאם של הודעות SMS

ועובדה שהלקוחה ניצחה. אני לא יודע אם זה תקף גם לגבי הטרדות של טלמרקטינג, אבל אתה יכול לשאול בפורום של תפוז או

לבדוק באינטרנט על מקרים דומים.

בהצלחה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ לא נראה לי שיש מה לעשות, בארה"ב יש חוק שעבר לפני איזה שנה/שנתיים, שאם מתקשרים אליך פעם אחת מחברה כלשהי, אתה אומר לשהם שאתה לא רוצה שיתקשרו שוב, הם מחוייבים לכבד זאת על פי חוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי זה קרה היום היתקשרו אלי כדי לעשות סקר על זוגיות ואהבה, אמרתי אני לא מעוניין לעשות אותו וניתקתי

ואחרי 10 דקות מיתקשרים שוב מאותו הסקר !!! זו פשוט חוצפה!!!

זה כבר מעצבן אותי !!!!

וזה לא הפעם הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתם מתלוננים? לי 4 קווים בבית,רשומים עלינו ואחד על בני דודים שלי(שעזבו לחו"ל).

ואם יש סקר,אז כל אחד מהקווים מקבל צילצול :/ תחשבו על טלפון אחד,ואז השני ואז השלישי ואז הרביעי וכולם מאותה אישה מטומטמת שלא מבינה שאין מישהו מעל גיל 18 בבית... :s07:

והכי מעצבן זה המפגרות האלו שחושבות שאני בת: הם אומרות מיד,בלי שדיברתי אפילו,שלום גברתי את מעוניינת לעשות סקר?

דיי מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...