בעיות כלליות עם המחשב + פעם רביעית שאני מפרמט! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות כלליות עם המחשב + פעם רביעית שאני מפרמט!

J0HNiE

Recommended Posts

זה כבר מגיע לי עד הסוף אני לא יכול יותר!!!

הכל התחיל שהIE והאימייל לא עבדו לי... אז בדקתי חיפשתי בכנון של הWINDOWS ואני לא מוצא את SYSTEM32 ואז הורדתי את ה-V מהסתרת קבצי מערכת.... והנה זה הופיע אבל זה לא אמור להיות ככה!! בדקתי עם חברים ולהם אין את זה!!

ובגלל זה גם נדפק לי הCMD, REGEDIT וכו'....

אז פירמטתי הכל עובד טוב אחרי כמה שבועות שוב אותו דבר הSYSTEM32 ננעלה....

פירטמתי שוב אחרי בערך חודש זה עוד פעם קרה!!

פירמטתי שוב והנה החזיק לי לקצת יותר זמן ושוב זה קרה!

עכשיו אני יודע איך לשמור על המחשב שלי, לא סתם

השתמשתי בNOD32 + הגדרות יותר טובות והשתמשתי בNOD32 כל פעם!

בהתחלה היה ליSYGATE ואז עברתי לOUTPOST ואז שוב חזרתי לSYGATE

יש לי 3 תוכנות שעובדות REAL-TIME נגד MALWARE !!!

MS antispyware

counterspy

winpatrol

בעיקרון אני משתמש גם בspy sweeper ופעם השתמשתי בAD - ADAWRE ...

ואני משתמש בFirefox....

ואני סוגר את כל מיני services על פי המדריך של BLACK VIPER

וזה כבר משגע אותי!!

ניסתי REPAIR וזה לא עזר אם אין לכם פיתרון או משהו אני יפרמט שוב!

הנה גם הלוג של HijackThis

בדקתי אותו דרך www.hijackthis.de והוא לא מצא משהו מסוכן רק כמה unknown אבל זה של בcounterspy ...

הנה הלוג אם אתם רוצים

חוץ מזה נתקלתי היום בבוקר בבעיה שאני רוצה להדליק את המחשב ואז זה מראה לי שהDMI update was sucssesful ואז זה כאילו עובר למסך הטעינה של הWIN ואז המחשב עושה ריסט .....

אין לי מושג איך זה קרה!??

אתמול בערב גם שהפעלתי את הFF הוא נפתח אבל נתקע ואז אני יוצא ממנו הprocess שלו נשאר פתוח עדין והייתי צריך לצאת ממנו דרך CTRL ALT DEL וגם אחרי שהייתי יוצא ממנו זה לא היה עוזר....

גם ריסט לא עזר....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמנם לא שמעתי על דבר כזה עד היום אבל אתה מעדכן את המערכת הפעלה שלך(איזה יש לך בדיוק?)?

ומה קורה שאתה מנסה להפוך את הספריה בחזרה לספריה לא נסתרת?

ואולי אתה מתקין כל פעם אחרי הפירמוט איזה תוכנה ספציפית דפוקה שפותחת לך פורט ומזמינה צרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתמש בWIN PRO SP2

זה גם מה שאני חושב שאני שם איזה **** וזה דופק לי הכל עכשיו אני מנסה להיות אפילו יותר זהיר...

בכל מקרה אני צריך עוד עצות רעיונות לדברים שיכולים להגרם מכך.... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DMI update was sucssesful בד"כ מעיד על כך שחומרה כלשהי נוספה למחשב. במקרה שלך יכול להיות שיש משהו רופף במחשב. תפתח את המחשב ותהדק את כל הכבלים והברגים (אולי בכלל עדיף שתוציא ותחזיר את כל הכרטיסים רק כדי להיות בטוח).

בקשר לבעיה - אתה בטוח שלא מדובר בוירוס או בפריצה למחשב שלך? אתה צריך שתמיד יהיו לך אנטי וירוס ו firewall מעודכנים, במיוחד אם יש לך מהיר.

אני מציע לך לנתק את המחשב מהאינטרנט (פיזית לנתק את הכבל), לפרמט כמו שצריך, להתקין אנטי וירוס ו firewall, להתחבר לאינטרנט ודבר ראשון לעדכן את שתי התוכנות האלו. בנוסף תעדכן את מערכת ההפעלה בעידכוניים הקריטיים לפחות (אם אתה לא רוצה להתקין את כל העידכונים הקיימים).

חוץ מזה, תיזהר מכל מיני תוכנות שאתה מתקין, ואל תאפשר לכל אחת גישה לאינטרנט, במיוחד אם אתה לא יודע מה היא אמורה לעשות (החסימה בד"כ נעשית ע"י תוכנת ה firewall).

חוץ מכל זה, אם נדפקים לך קבצים באופן אקראי, קיימת אפשרות שיש בעיה בדיסק הקשיח. תוריד תוכנה מתאימה מאתר הייצרן ובדוק את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...