מתי יהיה פתרון אמיתי לשלוב של Windows וLINUX? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יהיה פתרון אמיתי לשלוב של Windows וLINUX?

wares2002

Recommended Posts

משהו כמו Lindows אבל שיהיה אמיתי ויעבוד!

זהו, עד שמייקרוסופט לא מתערבים אין תמיכה. חת וחלק. להם ורק להם יש את המנוע להרצת win32 ועד שMS לא נכנסים אין תמיכה. ואנחנו לא רוצה שמייקרוסופט יתערבו aren't we?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו Lindows אבל שיהיה אמיתי ויעבוד!

זהו, עד שמייקרוסופט לא מתערבים אין תמיכה. חת וחלק. להם ורק להם יש את המנוע להרצת אפליקציות win32 ועד שMS לא נכנסים אין תמיכה. ואנחנו לא רוצה שמייקרוסופט יתערבו aren't we?

לא רצוי שהם יתערבו או שהקוד שלהם ישולב באף מערכת הפעלה אחרת.

נראה לי ששם טמון המקור לכל הבאגים והבעיות שלהם.

חוץ מזה אין שום הגיון במערכת הפעלה שהיא הכלאה בין וlinux.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה WINDOWS ו עדיף אם כבר שילוב אז ו MAC

כן? ומאיזה אתה כותב את הדברים האלה? אני יכול לנחש ::)

Prog.

רוצה הימור ודעה ממני?...

הימור: הוא לא פגש אף פעם ולא פעם אחת את MacOS (וגם אם זה פורום אני מבקש לדייק באותיות)...

וחוצמזה, מק או אס ולינוקס הם בכלל לא על אותה פלטפורמה.... שתבינו (ועל זה אפילו פרוג לא יכול לחלוק) הרבה יותר קל לדמות I386 על PPC מאשר ההיפך. חוצמזה, OSX זה יוניקס.... (וos9 זה פשוט בזבוז... עגלה... 95 או קצת יותר טוב..)

(delux, אני מבקש ממך שעד שלא היה לך ניסיון אמיתי עם אל תגיב על כלום מלבד העיצוב או על הנייר טוב? אל תעלב, אבל פשוט אתה מטעה אנשים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימור: הוא לא פגש אף פעם ולא פעם אחת את MacOS (וגם אם זה פורום אני מבקש לדייק באותיות)...

sigh... נראה לך שבלינוקס הוא משתמש? ???

וחוצמזה, או אס ולינוקס הם בכלל לא על אותה פלטפורמה....

יכול להיות שלא הבנתי אותך? דווקא לא ידוע לי על בעיה מיוחדת להריץ על מק גם את MacOS וגם את אחת מ-7 הגרסאות של ל-PPC.

שתבינו (ועל זה אפילו פרוג לא יכול לחלוק) הרבה יותר קל לדמות I386 על PPC מאשר ההיפך.

נכון. אמולטורים של PPC על הובטחו מזמן ובינתיים, הכל vaporware.

בכיוון ההפוך כידוע אין בעיה - אפשר לדמות את על המק ואפילו על ...x86 :smoke:

חוצמזה, OSX זה יוניקס.... (וos9 זה פשוט בזבוז... עגלה... 95 או קצת יותר טוב..)

OS9 זאת עגלה, אבל היא בטח לא יותר טובה מ-Win95, או מ-Win98SE (אם להיות הוגנים מבחינה כרונולוגית). אין סיכוי.

מספיק שתנסה להריץ כמה יישומים במקביל ותראה את OS9 מחרחרת ומשתנקת, ולעומתה את Win95 עובדת חלק (עד לתקיעה הבלתי נמנעת, אבל זה כבר עניין אחר... ;)).

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sigh... נראה לך שבלינוקס הוא משתמש? ???

וחוצמזה, או אס ולינוקס הם בכלל לא על אותה פלטפורמה....

יכול להיות שלא הבנתי אותך? דווקא לא ידוע לי על בעיה מיוחדת להריץ על מק גם את MacOS וגם את אחת מ-7 הגרסאות של ל-PPC.

שתבינו (ועל זה אפילו פרוג לא יכול לחלוק) הרבה יותר קל לדמות I386 על PPC מאשר ההיפך.

נכון. אמולטורים של PPC על הובטחו מזמן ובינתיים, הכל vaporware.

בכיוון ההפוך כידוע אין בעיה - אפשר לדמות את על המק ואפילו על ...x86 :smoke:

חוצמזה, OSX זה יוניקס.... (וos9 זה פשוט בזבוז... עגלה... 95 או קצת יותר טוב..)

OS9 זאת עגלה, אבל היא בטח לא יותר טובה מ-Win95, או מ-Win98SE (אם להיות הוגנים מבחינה כרונולוגית). אין סיכוי.

מספיק שתנסה להריץ כמה יישומים במקביל ותראה את OS9 מחרחרת ומשתנקת, ולעומתה את Win95 עובדת חלק (עד לתקיעה הבלתי נמנעת, אבל זה כבר עניין אחר... ;)).

Prog.

פרוג, אתה מדבר איתי כאילו אני מתעסק עם MacOS 9.2.2 פעם ב... אני עובד אתה יומיומית והרבה.

התכוונתי שאמרתי פלטפורמה לlinux לPC. אם יש לך אין לך שום סיבה לקנות אמולטור לMacOS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי שיוציאו שתי גרסאות אחת לPC ואת לMAC.

נ.ב:

לאלה שאמרו שלא ראיתי מחשב מקינטוש או לא מבין מה זה מקינטוש טועה

א. יש לדוד שלי במשרד IMAC ולפעמים משחק שם MAX PAYNE FOR MacOS

ב. אם באמת יצא לאור שילוב שכזה שום משרד לא ישתמש בWindowsOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...