מפצל מוריד את העוצמה של הקול? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפצל מוריד את העוצמה של הקול?

nehmia

Recommended Posts

מכיוון שאוזניות מקבלות מתח מהחיבור (דרך המפצל או לא דרכו זה לא משנה)

אם תחבר 2 אז כל אוזניה תקבל חצי מהזרם (ולכן גם חצי מההספק)

אם יש לך מגבר חיצוני פשוט תגביר דרכו וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אם לוקחים מוצא שמע ומפצלים אותו תקבל במקרה הטוב חצי מההספק בכל יציאה, אין מה לעשות.

לגבי העוצמה שתשמע ברמקולים זה תלוי ברמקולים ובמגבר שלהם. אם אתה כרגע מנצל את כל ההגבר שלהם (פול ווליום) אז בוודאי שתרגיש ירידה.

אם אתה לא מנצל את כל ההגבר, תוכל פשוט להגביר עוד לווליום הרצוי, זה כמובן יכניס גם יותר רעש רקע (אין ארוחות חינם).

הדרך הטובה ביותר היא להשתמש במגבר סטריאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביכלל חושב הפוך מכולם

1. אם מחברים כזה דבר אזי החיבור הוא במקביל ואז ההתנגדות יורדת והמתך נישאר אותו דבר => הזרם עולה => ההספק עולה גם כן

2. אם זה מחובר למגברים אז התנגדות הכניסה שלהם היא אמורה ליהיות אין סופית ואז זה גם לא משפיע על העוצמה וההספק של האות

תקנו אותי אם אני טועה

עריכה:

בקשר ל1. זה יכול להעמיס על מקור האות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ביכלל חושב הפוך מכולם

1. אם מחברים כזה דבר אזי החיבור הוא במקביל ואז ההתנגדות יורדת והמתך נישאר אותו דבר => הזרם עולה => ההספק עולה גם כן

תקנו אותי אם אני טועה

אתה טועה.

אם אתה לא טועה המצאת את המצאת האנרגיה.

זה נכון שההתנגדות יורדת בעומס, אבל יש מושג שנקרא תיאום עכבות וכאשר אתה מוריד את ההתנגדות הזרם אולי יגדל אבל גם המתח יקטן (כי ההתנגדות קטנה) ולכן ההספק לא יגדל וכל רמקול/מגבר יקבל פחות הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אתה לא מתעסק עם מקור מתח קבוע.

למיטב הבנתי, ההודעה הראשונה של shlomom הכי מדויקת עד עכשיו.

בכל אופן, נחמיה, אם יש לך מגבר, החיבור הכי טוב מבחינתך הוא לחבר את יציאת האודיו למגבר, ומהמגבר לחבר את שני הרמקולים.

ד"א, למה בעצם אתה רוצה לחבר 2 זוגות רמקולים?

אתה מודע לזה שחיבור כזה לא יתן לך "סראונד" של 4, אלא פשוט ישמיע פעמיים את אותו צליל? במלים אחרות, שני השמאליים ינגנו אותו דבר, וכנ"ל הימניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...