דיסקים שנצרבו נראים כרקים בצורב אך בדוידי בסלון הכל בסדר. פיתרון? סיבה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים שנצרבו נראים כרקים בצורב אך בדוידי בסלון הכל בסדר. פיתרון? סיבה?

רוסון

Recommended Posts

קניתי צורב NEC ND-4550A, צרבתי דיסק והוא נראה ריק כשמכניסים אותו לצורב, אבל ב הרגיל (standalone) הוא בסדר ואפשר לראות הכל.

זה גם קרה עם דיסק נוסף שצרבו לי. לעומת זאת, זה כן קורא דיסק מקורי. מה יכולה להיות הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב השאלות הבאות לשניכם... על אילו מדיות אנחנו בדיוק מדברים? האם זה קורה רק בסוג אחד של מדיות? איזו קושחה אתם משתמשים בצורב שלכם (רשמית או פרוצה)? ניסיתם לקחת את הדיסק ש"עובד אבל לא נקרא בצורב" למישהו אחר ולראות אם זה עובד שם (אני מדבר על לבדוק אותו בכונן\צורב לא נגן, כי אנחנו רואים שהנגן מגלה אותם יופי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

ניסיתי 3 סוגי מדיה. אחד זול, אחד יקר, ואחד שחבר שלי צרב בכלל בצורב אחר.

את שלושתם זה לא קורא. וכן קורא מצוין ב .

הצורב כן קורא אך מקורי. (לא צרוב).

הקשוחה הייתה 1.06 ועדכנתי ל 1.07 ולא היה שום שינוי. (הקשוחה החדשה (מקורית) ביותר שיש עכשיו לצורב הזה).

זה לא קורא לא DATA רגיל וגם לא סרט (שזה בעצם אותו דבר).

חשבתי אולי זה בעיה בוינדוס, גם לא. ניסיתי ב DOS וזה כתב שם General failure reading drive... כמו שקורא בדרך כלל להארדיסקים שלא פורמטו.

ואגב, וינדוס אומר משהו דומה:

'Windows cannot read from this disc. It might be corrupted, or using a format that is not compatible with Windows.'

לעומת זאת זה כן קרא דיסק מקורי ב DOS בלי שום בעיה.

וגם כשמכניסים את הדיסק הצרוב לכונן זה נראה שהצורב מתאמץ כדי לקרוא אותו בניגוד לדיסקים אחרים.

אני כנראה אשלח אותו להחלפה. אבל אשמח אם תמשיכו בדיון כי לפחות אולי להבין למה זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה גם לי בזמן האחרון עם כמה דיסקים

אצלי הצורב הוא ND-3520A

יכול להיות שזה דפקט כללי אצל NEC?

לא נראה לי שזה דפקט כללי יש לי NEC 4550 ונכון לעכשיו כול מה שצרבתי עליו הצורב קרא בלי שום בעיה מיוחדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...