FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה... - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה...

oooz

Recommended Posts

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח פרפר יש לך אותו לו בדיוק כמו שלי :P

בקשר למשחק. התקנתי אותו לפני כשבוע... אני חייב לציין ששיחקתי sof2 משהו כמו 3 שנים ועברתי למשחק הזה farcry.

זה משחק פשוט יפה, גרפיקה יפה... ובעיקר הMultyplayer בו מאוד מתקדם, דינמי ויפה. מפות סוף הדרך ובכלל, אני ממש מרוצה מהמעבר למשחק הזה.

מי שצריך הסברים לגבי המשחק שייצור איתי קשר בicq

45156223

דבר נוסף, אני חייב תודה לאוז, שפשוט עזר לי עם מלוא תשומת הלב וסבלנות ברזל, אז תודה אוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ex_ אני חושב שפרפר צודק :)

פרפר... אתה משחק טוב יחסית לחדש.... אבל תפסיק לבנות את כל החומות! חחח גם אנחנו צריכים להגיע לדגל לפעמים.... :)

לדן.... קודם כל על התודה.. אין בעד מה.. העזרה היא הדדית וזה הכי חשוב...

טוב שיש עוד שחקנים כמוך שעוזרים גם לפתח את הקהילה הזאת.. כי אני שוב אזכיר שעוד חודשיים+ יש את הטורניר אביב ואנחנו כבר צריכים להרכיב נבחרת מספיק טובה כדי שנוכל לשחק בחו"ל...

silky התקנת כמה פאטצ'ים מ1.0 ל1.3??

אתה צריך פאטצ' אחד שהופך מ1.0 ל1.33 ונתתי לו לינד והסבר בהודעה הזאת אז תסתכל... או מקסימום.. אני באיי סי קיו 333559252

אני אסביר לך הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה אז לא צריך סידיקיי מקורי!

סבבה..אתה יכול אולי לפרסם את האייפי של הסרברים הישראלים\הערוץ טיאס?תודה

עכשיו אני הולך לקחת מחבר תמשחק ולהתקין..אולי אני יגרור אותו גם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. לא צריך CD KEY מקורי ולא צריך IP

יש רשימה של שרתים הלא רשמיים... שאלו לא שרתים של UBI אלה שרתים פרטיים... ששם כם נמצאים שני השרתים שלי...

תתקין את המשחק... תתקין את הפאטצ'ים כמו שהסברתי פה... ודבר איתי בקשר לTS באיי סי קיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.. לא צריך CD KEY מקורי ולא צריך IP

יש רשימה של שרתים הלא רשמיים... שאלו לא שרתים של UBI אלה שרתים פרטיים... ששם כם נמצאים שני השרתים שלי...

תתקין את המשחק... תתקין את הפאטצ'ים כמו שהסברתי פה... ודבר איתי בקשר לTS באיי סי קיו...

יש לי גם בעיה כזו ואני לא יכול לשחק כך :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה צדיק שישלח לי את הלינק להורדה במייל?? ואם אפשר קצת הסברים לגבי הההתקנה והעידכון

יש אצלי בעיה להתקין אייסי זה מתנגש אני לא יודע במה

ניסיתי את האון ליין לא מצליח להתחבר

+

השרתים של GUNZ במעבר והם סגורים וכבר 4 ימים לא יריתי במישהו :pissed: אני בקריז :silly:

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לאחר חודש של מסע גיוס קטן הצלחנו לגייס יותר מ100 שחקנים..

הליגה של FCMP נפתחת בעוד שבועיים והקלאנים הישראלים כבר בפנים...

אז בואו להשתתף גם...

אנחנו צריכים לידרים,אנשים שיכולים להנהיג קבוצות גם בליגה הישראלית שאנחנו פותחים בקרוב...

לכל מי שצריך עזרה שאלות או הורדה למשחק

אני בICQ 333559252

MSN

ozd@netvision.net.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...