FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה...

oooz

Recommended Posts

חחחח אני לא מקבל את ההתנצלות... אני ברוגז :)

מאיפה מורידים............ מה ICQ שלי... 333559252... אני שם... דבר איתי שם.. תזכיר לי רק שזה אתה אני כבר אדאג לשאר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי

נשמע משחק מענין

עוד לא יצא לי לשחק ב farcry (היה לי מחשב עגלה)

אוטוטו אני מתקין את הרגיל

רוצי ידע מוקדם או שאפשר פשוט להתחיל לשחק בגירסת רשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשחק ברשת צריך להתקין את המשחק ....

אחרי שאתה מתקין את המשחק אתה מוריד פאטצ' לעדכן את הגרסא שלו.. ואחר כך מוריד עוד פאטצ' שמוסיף לך את השרתיים הלא רשמיים של המשחק.. אלו שמתנהלים בהם התחרויות והליגות שלנו...

נתתי פה כבר הסבר... תסתכל למעלה...

ואם יש לך עוד שאלות ואתה צריך עוד משהו...

אני באיי סי קיו...

רק באי יסי קיו תמיד תזכירו לי מאיזה פורום אתם ומי אתם כי אני כבר ממש ממש מתבלבל... האיי סי קיו שלי מפוצץ באנשים שאני צריך להסביר להם...

אז קצת תעזרו לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה שובר את הראש ?

תכתוב את כול מה שצריך לדעת וזהו

כול העולם על הICQ שלך ? חח נחמד

המלצה: אחרי שאתה מסיים לכתוב הכול ctrl C + ctrl V לכול פורום שאתה רוצה.

אבל סבבה שאתה מוכן לעזור לקדם את הקהילה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... העתק הדבק כבר עשיתי הרבה פעמים.. למרות שתמיד צריך לשנות כמה דברים.. אבל זה לא העניין..

שמתי הסבר מפורט ..לינקים והכל לגבי הכל.. אבל עדין.. תמיד יש ותקלות שכל אחד נתקל בהם ומעדיף לשאול את מי שיודע לפתור אותם במקום לשבור את הראש בעצמו.. ואני אישית שמח לעזור.. רק פשוט שכבר אני לא מצליח לעזור לכולם כמו שצריך.. כי זה ממש הרבה ובואותו רגע..

אז אם בכל אופן יש פה מישהו שחושב שהוא יכול לעזור לי עם זה ושאני אוכל להפנות אליו אנשים.. זה יהי מצוין.. אז תודיעו לי.. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... העתק הדבק כבר עשיתי הרבה פעמים.. למרות שתמיד צריך לשנות כמה דברים.. אבל זה לא העניין..

שמתי הסבר מפורט ..לינקים והכל לגבי הכל.. אבל עדין.. תמיד יש ותקלות שכל אחד נתקל בהם ומעדיף לשאול את מי שיודע לפתור אותם במקום לשבור את הראש בעצמו.. ואני אישית שמח לעזור.. רק פשוט שכבר אני לא מצליח לעזור לכולם כמו שצריך.. כי זה ממש הרבה ובואותו רגע..

אז אם בכל אופן יש פה מישהו שחושב שהוא יכול לעזור לי עם זה ושאני אוכל להפנות אליו אנשים.. זה יהי מצוין.. אז תודיעו לי.. תודה.

תדליק את המסנגר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה אני ישמח לשחק

בשבועיים הקרובים אני קונה מחשב חדש ואז המשחק יזוז חלק אבל

תיתן לי פרטים כבר עכשיו למרות שאני עדין באמצע המשחק (נראה לי :| כמה שלבים יש?)

יש לך מסנג'ר ICQ? משהו TS גם טוב תגיד לי מה הפרטים ואני יצטרף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICQ 333559252

לגבי הTS אני אתן לך בICQ את כל הפרטים....

לגבי בשלבים במשחק.. אני לא יודע בדיוק... כמעט ואף פעם לא שחקתי בו.......... רק במולטיפלייר.. אבל יש לנו הרבה מקהילה שהצליחו לסיים אותו והם יכולים לתת לך יותר תשובות ולעזור לך.. כי הבנתי שזה משחק ממש קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצוין..............

מחר אני אארגן משחק של שתי קבוצות מכל השחקנים החדשים.... שלכולם יהיה את אותו נסיון .. רק שכל אחד עם הכשרון שלו...

נראה מי המוכשרים שלנו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי אני ינסה יש לי את המשחק על דיסקים ( 5 חח) אבל אף פעם לא שיחקתי בו ברשת כמעט סימתי את הסינגל פלייר ..

טוב אזס אני יתקין אותו עוד פעם וניראה עם המולטי שווה יותר מ 1/2 ששם כבר יש לי נסיון של שנה + (טוב אבל צריך לגוון קצת)

ועד שאלה קטנטנה

איך המשחק יעבוד לי עם :

מעבד 3.0 gh

כרטיס מסך :6600 gt

זיכרון:1024

זה יעבוד חלק אני מקווה במולטי !?!?

ויש פקודה ליראות כמה fps??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.. המשחק יעבוד מצויין עם המחשב שלך...

על הרזולוציה הכי גבוהה עם הגדדרות HIGH שVERY HIGH זה הכי גבוה עם כל מיני פילטרים...

כן.. ויש פקודה לראות FPS והכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...