FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FarCry Multiplayer, חסרים שחקנים ישראלים במשחק הגדול הזה...

oooz

Recommended Posts

אחד ממשחקי הרשת הפחות מוכרים בישראל .. אבל גם הרבה יותר טוב מהשאר..

גרפיקה מדהימנ ריאליסטיות שלי מלאה מפות מדהימות...

אנחנו קהילה יחסית קטנה שהתחילה להתפתח רק לפני 3 חודשים אבל כבר מונה 6 קלאנים ישראלים שמשחקים בליגה הישראלית ובליגת FCMP העולמית.

לחלקנו יש עבר במששחקי כמו CS,AA,SOF,MOH.... שעזבנו ל FarCry.

בקרוב יעלה האתר שלנו ויהיו יותר פרטים.

אנחנו מנסים לגייס כמה שיותר אנשים כדי לבנות ליגה ומהליגה לבנות נבחרת שתשחק בתחרויות בחו"ל

יש לנו 4 שרתים מהחזקים בFCMP,יש לנו שרת Teamspeak. שרת FTP להורדות ישירות של מפות ועוד.

אז לכל התותחים של משחקי הרשת השונים.. אם בא לכם לראות באמת משחק ברמה אז תבואו לנסות

מי שרוצה לינקים ישירים להורדה והסבר על התקנה והכל ... ICQ 333559252

pc_farcry_s6.jpg

pc_farcry_s8.jpg

pc_farcry_s5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לך את המשחק.. זה כבר טוב...

ולא... לא צריך סידי קי... י שרתים פרטיים.. ששם נמצאים השחקנים היותר טובים והקלאנים היותר רציניים.. ששם גם אנחנו משחקים

ברשת משחקים Assault מפה... ענקית.. ממשגדולות..למרות שיש גם קטנות...

רוב המפות מתנהלות בג'נגלים ויערות ענקיים,ויש גם את היותר קטנות האורבניות יותר.

בכל מפה יש 3 יעדים שצריך לכבוש.. כל יעד הוא בסיס שיש בו דגל שצריך לכבוש. קבוצה אחת מגנה.. השניה תוקפת ואז מתחלפים..

3 תפקידים במשחק.. לוחם צלף ובנאי..

לוחם רגיל שמו\צוייד בנשקים יותר כבדים... http://farcry.gamesweb.com/artikel.php?artikel_id=18

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך לקנות מחשב חדש, ומן הסתם גם להשיג את המשחק... השאלה היא האם זה משתלם.

אתם מתכוונים להקים אתר כגון 3dv או שזה מן אתר קלאן שכזה? מנסיוני דרך אגב, אי-אפשר לשחק ברשת ללא ה-CD-Key שבא עם המשחק, ואני לא חושב שאנשים יקנו אותו בהמוניים כשיש תחליפים זולים יותר כגון CS ו-CSS. כדי למשוך שחקנים צריך חתיכת מסע הסברה...

יש עוד שחקנים מלבד ה-20 שהזכרת? אם כן, איך הקהילה? מה שמושך אותי הם סוג האנשים שמשחקים במשחק(סיבה מצויינת בשבילי לשחק Worms Armagedon לדוגמא), ולא המשחק עצמו (כגון קהילת CS).

נ.ב.: שיחקתי במשחק הזה ברשת לפני מספר שנים ואכן זהו משחק נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..

לגבי השאלה עם הסידי קי... אז לא צריך.. תעלה הודעה אחת למעלה ,שם הסברתי למה לא צריך...

אתה ונה מחשב עכשיו ,תדאג לכרטיס מ סך טוב ;) המשחק ממש דורש את זה..

האתר שלנו בבניה... יש לנו כמה בוני אתרים בקהילה... הקהילה שלנו מורכבת מכל הגילים אבל בעיקר יותר שחקנים בוגרים..

התחליפים הזולים.. CS וCSS יש לנו כמה שחקנים שעברו משם אלינו.. וממש ממש לא מתכננים לחזור.. הם הבינו את ההבדל שבין משחק של 100 שקל לבין משחק ענק שרק ההתקנה שלו מצריכה 5 דיסקים... והשחקנים האלו עם עבר של שנה+ בCS.

לגבי סוג האנשים.. לא יודע בדיוק להגיד לך כי מאז שפרסמתי הודעה דומה במספר פורומים אז קבלתי הרבה פניות באיי סי קיו.. ואנשים כבר בתהליך של הורדה והתקנה וחלק אפילו כבר הצטרפו...,ככה שמידיי יום מצטרפים עוד ועוד.. ותאמין לי שאפילו עוד לא הספקתי להכיר אותם :)

לגבי הקהילה העולמית.. מורכבת גם היא בעיקר משחקנים יותר בוגרים... ואני אישית מכיר משפחות שלמות שמשחקות.. ואני לא צוחק.. גם האמהות והאחיות...

דרך אגב... הרבה נשים שמשחקות... :)

לגבי אלו שאין להם את המשחק... שיפנו אלי באיי סי קיו.. אני אדאג לשאר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... 6800GS באמת אמור להספיק :) תודיע לי ברגע שתקבל את המחשב..

eXploZion,אוקיי הוספתי אותך... רק שעוד לא דיברנו... או שכן דברנו ופשוט לא ידעתי שזה אתה.. פשוט פרסמתי בכמה פורומים את העניין הזה והקבלתי הרבה יותר תגובות ממה שציפיתי... אפ זה ימשיך בקצב הזה זה ממש יהיה משהו גדול.. ואולי אפילו הדבר הבא של הגיימרים בישראל.. מי יודע :)

עכשיו מי שבעקרון יש לו את המשחק... צריך רק להתקין את הפאטצ' לגרסאה האחרונה ואת הפאטצ' שמוסיף את השרתים הלא רשמיים:

אז זה קובץ שמעדכן מגרסא 1.00 לגרסא 1.33 האחרונה - http://gotfrags.net/patch1.33/Docs_10_133.exe

זה הקובץ להתקנת השרתים FCMP

http://www.zoutkamp.net/fcmp/dl/fcmp_002.zip

להתקין.. ואז נוצר לעוד קיצור דרך למשחק.. להמפעיל את המשחק דרך הקיצור דרך החדש

יופיע חלון קטן שישאל אותך איפה אתה רוצה לשחק.. בשרתים של UBI או FCMP

אתה בוחר FCMP ואז בתוך המשחק אתה נכנס לMultiplayer בוחר בלשונית FCMP 002 ושם נכנס לאיזה שרת שאתה רוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא חוקי...??

אין בכלל CD KEY למשחק.. וגם לא צריך CD KEY בשביל לשחק ברשת...

זאת פשוט קהילה.. שעם אישור של UBI פתחה עוד מושג לפארקריי מולטי פלייר שנקרא FCMP שזה שרתיים פשוט לא רשמיים של המשחק..

השרתים הרשמיים הם פשוט שרתים של UBI ופשוט אין מספיק שרתים לכולם.. אז הרבה אנשים פרטיים קנו שרתים בשביל עצמם... וקיום יש יותר שרתים לא רישמיים מאשר רישמיים...

חלק מהשרתים עוברים מדי פעם מה UBI לה FCMP... פשוט יש קלאנים שלא משחקים בUBI ויש קלאנים שלא משחקים בFCMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא חוקי...??

אין בכלל CD KEY למשחק.. וגם לא צריך CD KEY בשביל לשחק ברשת...

זאת פשוט קהילה.. שעם אישור של UBI פתחה עוד מושג לפארקריי מולטי פלייר שנקרא FCMP שזה שרתיים פשוט לא רשמיים של המשחק..

השרתים הרשמיים הם פשוט שרתים של UBI ופשוט אין מספיק שרתים לכולם.. אז הרבה אנשים פרטיים קנו שרתים בשביל עצמם... וקיום יש יותר שרתים לא רישמיים מאשר רישמיים...

חלק מהשרתים עוברים מדי פעם מה UBI לה FCMP... פשוט יש קלאנים שלא משחקים בUBI ויש קלאנים שלא משחקים בFCMP.

ok

מתנצל, זה היה מחוסר ידע על המשחק.

מאיפה מורידים ? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...