דעתכם בבקשה על מארז GIGABYTE AURORA - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם בבקשה על מארז GIGABYTE AURORA

staticx

Recommended Posts

תתפלא, זה רק מראה שלא חקרת מספיק את הנושא.

יש המון נתונים שצריך להתחשב בהם אם רוצים שקט, למשל עובי הפח, מבודדים , גומיות, קלות התקנה של רכיבים, חלקים נעים בתוך המארז והכנה לעתיד.

אחרת כולם היו קונים מארזי זבל ב KSP ב 150 ש"ח ושמים בהם מאוררים שקטים... :screwy:

אז אני אגיד לך ש-90% מהאנשים לא מסוגלים לשמוע דיסק קשיח זז, חלקים נעים במארז אין פרט להארד דיסק ולמאווררים

עכשיו תסביר לי איך עובי פח, קלות התקנה, והכנה לעתיד מתקשרים לשקט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני אסביר

עובי פח - ככל שהפח עבה יותר, כך המארז אטום יותר לרעשים מבפנים החוצה, עקב מס' גורמים, הראשון, תחשוב על זה כמו קיר של מקלט, עבר יותר = אטום יותר והסיכוי שישמעו מישהו צועק מבפנים קטן יותר.

השני, ככל שהמארז יציב יותר (היינו פח עבה יותר ולא מארז מה שנקרא "קקמייקה") כך הוא פחות רגיל לרעידות ממאווררים וחלקים זזים.

אתה צודק, קלות התקנה פחות קשור, אבל הכנה לעתיד, הכוונה הייתה לאפשרות לשים למשל מים, ובמקום להתחיל לעשות חורים במארז או להרכיב כל מיני דברים מוזרים, המארז הזה בא כבר עם הכנה.

כמובן שבשורה התחתונה, הכל תלוי במאווררים, אבל ישנם הבדלי רעש בין מארז פשוט עם מאווררים טובים ובין מארז טוב עם מאווררים טובים.

לא לכולם זה מפריע, לי כן. בגלל זה אני משקיע בציוד שקט. יקר, אבל שקט. (ראה הספק זלמן NOISLESS שלי)

שמחתי להסביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אבל רוב המארזים היום באים עם לפחות 0.8 של SECC או אלומיניום, חלק באים עם 1.0 ומעטים מאוד עם 1.2

ההבדל בפועל? לא קיים, גם ב 0.8 אתה לא תשמע כלום מבפנים

הכנה לעתיד? לקירור מים יש פאנל קטן שנכנס לחריץ הרחבה (זה שדרכו בד"כ יוצאים וכרטיסי הרחבה החוצה מהמארז) עם כניסה ויציאה של צנרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע... אני מציע לך להשיג 5140 ולמדוד את רמת הדציבלים עם המכשיר.

בתור אדם שעורך , אי אפשר להתרכז שהמחשב עושה רעש. אפילו הקטן ביותר.

לגבי הקירור מים, אוקי אמרתי שזה פחות קשור אבל בקשר למה שאמרת, לי למשל אין סלוט פנוי לשים יציאה של צינורות. הכל אצלי תפוס ולכן מארז עם הכנה הוא מאוד חיוני.

בדבר אחד אנו מסכימים, שהמארז הזה הוא בין הטובים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...