1900XTX יוציא 11K ב 3DMARK05...הוכחות בעמ' 6 :) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

1900XTX יוציא 11K ב 3DMARK05...הוכחות בעמ' 6 :)

T-Flash

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לזה שאמר שהx1900 מוציא יותר 3dmarks בפחות צינורות (16 לעומת 24 של נוידיה):

הx1900 משתמש ב48 מעבדי צללים (או איך שלא קוראים לזה).. אני לא יודע כמה יש ל7800 אבל זה לא מתקרב לזה..

לא שאני אומר שהכרטיס לא יהיה טוב.. אני פשוט אומר שהוא לא יהיה יותר טוב עם פחות דברים רק בגלל ה"בקר הגאוני"

אה ועוד משהו, חוץ מסדרת הfx - נוידיה תמיד היתה עם היד העליונה בטכנולוגיה.. (בfx היתה להם בעיות ארכיטקטורה נוראיות.. חוץ מ5700 ו5900 כל הסדרה הזאת הסריחה.. וגם הכרטיסים הנ"ל לא היו כאלה טובים..)

ואם מישהו רוצה לקרוא לי פאן בוי.. לפני ה7800gt היה לי 9600pro.. אני קונה מה שיותר טוב באותה תקופה (בהתחשבות במחיר כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הדיון בהחלט מיצה את עצמו, אבל לפני זה כמה נקודות חשובות:

* אני חושב שכל פעם שפותחים דיון על כרטיס דגל, בהחלט מיותר להפוך את זה למלחמת עולם בין NV לATI.

חשוב שתבינו, שהכרטיסים הללו הם הפגנת כוחניות בלבד והוא למעשה לא נוגע למרבית מאיתנו.

המשחקים לא ממש נבנים ומחושבים לפי הכרטיסים הללו.

*שנית כל, אין סוף לזה. המלחמה הזו טובה לשני הצדדים בינתיים, זה גורם לצמיחה מהירה של השוק (כל עוד הוא לא רווי) וזה מכניס אותו למעין ספין חיובי שמביא תועלת גם לנו וגם לחברות.

עוד משהו, תפסיקו להתייחס ל3DMARK כאילו העולם קם ונופל לפי התוכנה הזו. ממזמן כבר ידוע שיש רמאויות שונות ורינדורים שונים. ככל שעובר הזמן, זה יותר מובן שהתוכנה לא משקפת באמת איך הכרטיס מתפקד במשחקים בפועל.

דבר אחרון, בקשר לטכנולוגיות. הדור הבא בהחלט מסתמן כקפיצת דרך משמעותית לעומת הדור הנוכחי שמלכתחילה יועד להיות דור מעבר.

מי יותר טוב? רק הזמן יוכיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מדברים?! מה קשור הG80, התשובה של nvidia לraedon x1900XTX היא ליבת הG71 שהשם הצפוי יהיה אולי 7900.

הG80 בכלל לא בליגה של הX1900XTX, הוא יהיה שונה לגמרי - עם תמיכה בDX10 וSM4 וטכנולוגיית הunifed shaders, והוא צפוי להגיע באמצע 2006 - בקיץ.

בדיוק מה שאני אמרתי

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Faceman עלית לי על העצבים.......... דבר ראשון אתה מגיב על כל דבר קטן= ספאמר.

דבר שני כמה תיקונים....

הSLI שיצא כביכול לפני הCF הייתה טכנולוגיה שאנוידיה קנתה ואז ATI היו צריכים לפתח כזה דבר מאפס! אז נכון הם הקדימו את ATI בהרבה אבל אין כאן שום מקום לטענות נגד ATI

אבל זה לא אמיתי זה סך הכל "אימולטור" כמו מעבדי כפולי ליבה שהם לא באמת כפול ליבה(הכוונה לX8XXX)

אררררר........... הכפולי ליבה מסדרת 8XX של הם כפולי שלא חולקים את הזכרון מטמון... אין כאן שום "אימולטור" (אגב מה הקשר אימולטור למה שניסית להגיד?!??!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, Faceman מגה-ספאמר, לא רק לך הוא עלה על העצבים.

אמיולייטור של כפול ליבה?! WTF?! אתה יותר אידיוט ממה שחשבתי :screwy:

ולא אומרים אימולאטור |: הפועל הוא טו אמיולייט, לא טו אימולאט |:

ויודע מה? נעזוב 3dmark's, נעיף אותם לעזאזל.

אתה מביא את F.E.A.R כדוגמה?! המשחק בעל המנוע הגרפי הכי בזבזני ולא יעיל שקיים?!

תביא את UT99, למה לא..... בכיף........ בוא נמדוד את ההבדל בין 1000 ל 1001 פריימים לשניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"faceman" הוא לא ספמר!

לאורך כל הדיון הוא נתן תשובות נכונות, אנשים לא מבינים שיש הבדל בין , בתוכנה לחומרה,

אבל כרגע נעזוב את זה.

אני לדוגמא, אפסקתי ממזמן להתייחס ל-, תחלס מה שקובע זה המ-ש-ח-ק-י-ם!

לדעתי, שני החברות טובות, לפעמים לזאת יש תקופה טובה, ולפעמים לשניה, בדרך כלל ככה זה עובד.

בהקשר לנוידיה, נראה לי שהם שומרים על השתיקה בגלל לחץ שמופעל ע"י .

תחשבו על זה! הפלייסטיישן-3 הולך להיות מכשיר מהפכני, עם יכולות גרפיות מרשימות, אז למה שנוידיה עכשיו-

יוציאו כרטיס עם חדישה, בדיוק בזמן ההשקה של ps3, הם לא רוצים לדפוק דג שמן כמו .

נראה לי שלאחר ההשקה נזכה לראות, דור חדש של כרטיסים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.כרטיסי המסך בקונסולת דומים יותר לדור הזה.

ב מה הקשר ל PS3 ולכרטיסי מסך ל PC ? חוץ מי לXBOX360 יש את הליבה R500 זה הפריע לATI להוצא את ה R520 לPC ? לא!

בקיצר אין קשר לקונסולות .

וממה שאני יודע עוד ל9700 של ATI היתה תמיחה מלאה ב . ויש דומו מיוחד באתר שמדגים את זה עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון נוסף :yelclap: :yelclap:

הכרטיס X1900XT באמת יקבל 11692 נק :o

וזה עדיין לא ה XTX

http://www.ocworkbench.com/index.stm

(הכתבה האמצעית ב"חדשות"...)

אנשים!!! מספיק עם הספאם!!! אתם מזבלים את הדיון :s07:

אני לא ממש בוטח בזה,לפני שX1800XT יצא האתרים היו מפוצצים בזה שהוא מקבל בסטוק 10-11K ובאמת הוא לא וזה נודע רק בביקורות המעמיקות והרציניות של האתרים המובילים בעניין החומרה...

ועוד איזה מקור יש לאתר הזה...:

A reader sent in this picture which gives us an indication of the speeds of the upcoming ATi X1900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...