בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי 3800+ X2 להתפקד !!! דרושות תוצאות OC ...

Works4me

Recommended Posts

blader אז ככה אתמול ישבתי ואמרתי לעצמי אם אתה הגעת ל2750 גם אני יכול אפילו עם הלוח אם שלי אז הגעתי ל2700 יציב לחלוטין 2800 קרס לי אני עוד עובד על זה הבעיה ש2700 נמצא לי כרגע יציב על מתח 1.550 והמתח הבא שלי בלוח הוא 1.650 ואחרי זה 1.700 שהבנתי שזה כבר מסוכן עכשיו ניסיתי 2800 עם שני המתחים האלה הגבוהים אני מתכוון אבל עדיין קורס ואני כמעט בטוח שזה המתח של המעבד אבל אין מצב שלא מספיק לו 1.700 או שאני לא יודע מפחד

לשרוף אם למישהו יש פיתרון אני אשמח נתונים באס=270 HT=4X CPU/DDR=2/1.33 מכפלה =10 270X10=2700 CPU VOLT=1.550

לדעתי תוריד מכפלה HTT ל-3 ותוכל לסחוט עוד קצת , ולדעתי תרד קצת במתח , אני כרגע על 1.5 בול 2750 יציב בכל בדיקה שאני מעביר אותו ( OCCT , PRIME )

אני הגעתי ל2850 מגהרץ :yelclap:

ואצלך .... כל הכבוד אבל גם אני הגעתי ל2900 והעברתי אותו PI 1M , אבל תנסה לרוץ איתו ככה במשחקים או בנצ'ים כבדים ולדעתי בכל יקרוס לך , לא חוכמה כל כך להעביר אותו בדיקה כזו פשוטה ולהגיד "הגעתי" ... אבל בכל זאת אחלה , יאללה בואו נרים פה בנצ'ים איכותיים ...

ידעתי שיש פה אנשים רציניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אז ככה לא מצליח לעלות יותר מ2700 כאילו חסר לו מתח אני לא מבין את זה ,מה שמצחיק כשאני מוריד לו מכפלה הוא נותן לי להעלות ל290 כפול 9 וכשאני מעלה את התדר ל300 הוא רושם לי שהוא קיבל ושהעידכון בוצע אבל עולה הווינדוס ובCPUZ נתקע על 290 אפילו שנתתי לו 300 יצאתי עוד פעם לביוס לבדוק אולי לא לחצתי אישור אותו דבר לא נותן לי ניסיתי 310 אותו דבר מכפלה של הht על 4 הורדתי ל2 כי זה היחידי שנותן לי גם לא עוזר זכרונות הורדתי ל2/1.33 גם לא עוזר מה זה יכול להיות אני לא רוצה לתת לו מתח של יותר מ1.70 מה עושים חברה להשלים עם העובדה שזה קצה היכולת של המעבד אני לא מאמין מה שכן אני חושב שזה קצה היכולת של הלוח של שלא מצטיינים ב-OC ....מה אתם אומרים למישהו יש פיתרון??? אני כרגע על מתח 1.55 באס 270 מכפלה 10 HT X4 ביחס למעבד 2/1.33 ........למה לא קניתי DFI ??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 4200.

המהרתי אותו ל2400 יציב עם באס של 300.

המושקין האלה... יופי של ...

לדעתי אתה יכול הרבה יותר , עלית בסך הכל 200MHZ שמת פשוט 300X7 במכפלה לא ? שים 8 אבל תוריד מ300 ותעלה בהדרגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יציב בS&M וSUPER PI 16M

אבל משום מה לא יציב בPRIME95

ננסה יותר מאוחר עם עוד מתח

הבעיה היא רק הטמפ'

כבר במתח הזה המעבד מגיע במאמץ מלא בS&M קרוב ל50 מעלות

untitled9sf.th.jpg

untitled24qq.th.jpg

untitled35pd.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי מה עושה התוכנה הזאת A64 TWEAKER משנה תזמונים דרך הוינדוס ?? מה התיזמונים הבסיסיים של הזכרונות שלך אני רוצה לדעת מה מגביל אותי אולי זה הלוח שלי לא מצליח לעבור את ה2700 ניסיתי כבר הכל ....יש לי עוד כמה דברים מוזרים אני יראה לך את התמונות מישום מה המתח שם לא יציב זה כל הזמן משתנה ב-S&M הזה ויש עוד תוכנה שהראתה לי בכלל שהמתח של הזכרון שלי 3.10 לא יודע איך יכול להיות בכול אופן תראה את התמונות תגיד לי מה אתה אומר טמפרטורה של הצ'יפסט שלי בשמיים אין לי מאוורר עליה טוב תראה את התמונות תמונה אחת שווה 1000 מילים אז קח כמה תמונות....המתחים שם קופצים משהו לא יודע אולי זה צריך להיות ככה ועוד כמה דברים לא הגיוניים למשל על המתח של הזכרונות בתוכנה ההיא SMART SPEED אלה הזכרונות שלי http://www.geilusa.com/proddetail.asp?linenumber=14

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הנ"ל נותנת גישה לכל התזמונים בAMD64

לא כ"כ הבנתי את השאלה "מה התזמונים הבסיסיים שלך?"

התזמונים מופיעים בתמונה של A64TWEAKER ובCPU-Z בתמונות שצרפתי

בעניין ההגבלה שלך

כדי לבדוק אם הלוח מסוגל לבאסים כאלו, פשוט תנסה מכפלת מעבד נמוכה עם מחלק זכרון

כדי לבדוק אם הזכרון מסוגל, תנסה שוב מכפלת מעבד נמוכה (ללא מחלק)

אם השניים הראשונים עובדים בסדר בבאס שאתה רוצה אבל במכפלה גבוהה יותר אתה לא מצליח כנראה שהמעבד מגביל אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...