מתי יוצא DX10??? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יוצא DX10???

ofeky1

Recommended Posts

תיראה אתה מעריך שהתמיכה בDX החדש יגיעה רק עוד הרבה זמן

אני מעריך שהוא יגיעה בפחות זמן

אז אני בעצם מטעה אנשים ואתה לא?

אולי אתה עובד במיקרוסופט במחלקה שמפתחים בה תDX ואני לא יודע מיצתער

אני לא יודע מה יהיה בסוף וגם אתה לא אז בימקום לילחם איתי תגיד תערכה שלך ותן לי להגיד את שלי בשקט ובלי מילחמות מפגרות

או שאתה רוצה לילחם למי יש...יותר גדול ומילחמות מפגרות דומות

אני לא מעריך שזה יהיה בעוד הרבה זמן וגם לא בעוד מעט זמן.. אין לי שמץ של מושג, בגלל זה אני לא מביא ניחושים והשערות שיכולות סתם להטעות.. (ועוד מבלי להגיד שזה לדעתי, אלא סתם להגיד את זה כמו עובדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה אחי....אין לי כלום נגדך....אבל יש להעריך להגיב פעם פעמיים בפורום בקשר לזה......אבל אתה כל הודעה שאתה רושם קשורה לזה....ואחרים שמתכננים לקנות כרטיס לא קונים בגלל ההבטחות שלך שהוא יצא עוד מעט.....ואלו שקנו מתבאסים.....חוץ מזה הקטע שרשמת "אמרתי לכם" לא ממש מראה את הערכתך בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתנצלתי בעריכה הקודמת במיקרה שמישהו חשב שאני נותן עובדות אני לא עובד במיקרוסופט ולא בחברות מישחקים

והערכות שלי לא באות על סמך מדויק אלה על זיכרונות מהעבר שמתורגמים לתחזית לא מדעית וריגשית לעתיד

אני מעריך שהתמיכה תגיעה בסוף2006 כמובן שגם אני וגם אתה יכולים לעשות טעויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נלחצים יותר מדי |:

יש עוד זמן. תתחילו להילחץ חצי שנה אחרי הכרזת DX10

אגב, אני תורם לפורום 250,000 ש"ח

בשביל להחזיר פה את כולם לבי"ס, לשיעורי לשון.

אלו שעדיין לומדים- תתחילו להשקיע X_X זה ישתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שצריך לילחץ ביכלל ואני מעריך שתיהיה תמיכה לDX9 עוד הרבה זמן גם במישחקים שיתמכו בDX10

סך הכל רוב החנויות מוכרות כרטיסים של השוק הנמוך ובמיקרה הטוב כרטיסים יותר חזקים מ6200

וזה שוק גדול מאוד שקשה לחברות המישחקים לוותר אליו

השאלה איך המישחק ירוץ ובאיזה רמת פילטרים וכו

אני אישית לא אוהב להפסיד פילטרים וכו חדשים אז אני ירצה כרטיס תומך DX10 שיתחילו להגיע המישחקים התומכים

יש כאלה שלא איכפת להם וזה גם בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאמר שהכרטיסים הנוכחיים יגססו עם יציאת DX10 מדבר כאלה שטויות שזה חבל על הזמן...... :kopfpatsch:

הבעיה היחידה של הכרטיסים הללו תיהיה חוסר היכולת להציג אותה איכות תמונה כמו של כרטיסי DX10.

הביצועים שלהם ירדו כמובן אבל זה לחלוטין לא קשור ל-DX10 אלא לעלייה במורכבות המשחקים, דבר שהיה מתרחש בלי שום קשר ל-DX.

כמו שעכשיו 9700PRO שהיה פעם מפלצתי, כיום חלש יותר מה-6600GT למרות ששניהם תומכים ב-DX9 וזה בגלל שהמשחקים היום הרבה יותר מורכבים מהמשחקים שיצאו לפני שנתיים-שלוש.

ואם כבר לגבי ביצועים של כרטיסים, יש מצב שדווקא הכרטיסים שיריצו את המשחקים ב- DX9 MODE יתנו ביצועים טובים יותר כי הם יצטרכו לעבוד פחות קשה מאשר כרטיסים שיעבדו ב- DX10 MODE שאלו מן הסתם כרטיסים שיתמכו חומרתית ב-DX10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שאמר שהכרטיסים הנוכחיים יגססו עם יציאת DX10 מדבר כאלה שטויות שזה חבל על הזמן...... :kopfpatsch:

הבעיה היחידה של הכרטיסים הללו תיהיה חוסר היכולת להציג אותה איכות תמונה כמו של כרטיסי DX10.

הביצועים שלהם ירדו כמובן אבל זה לחלוטין לא קשור ל-DX10 אלא לעלייה במורכבות המשחקים, דבר שהיה מתרחש בלי שום קשר ל-DX.

כמו שעכשיו 9700PRO שהיה פעם מפלצתי, כיום חלש יותר מה-6600GT למרות ששניהם תומכים ב-DX9 וזה בגלל שהמשחקים היום הרבה יותר מורכבים מהמשחקים שיצאו לפני שנתיים-שלוש.

ואם כבר לגבי ביצועים של כרטיסים, יש מצב שדווקא הכרטיסים שיריצו את המשחקים ב- DX9 MODE יתנו ביצועים טובים יותר כי הם יצטרכו לעבוד פחות קשה מאשר כרטיסים שיעבדו ב- DX10 MODE שאלו מן הסתם כרטיסים שיתמכו חומרתית ב-DX10.

קודם כל כמו שאמרתי די בהתחלה ה6600GT שלי אני מעריך יחזיק עוד שנה וחצי מהיום בהרצת מישחקים סבירה

אבל השאלה על איזה דברים אתה מוותר בפורום אחר אחד כתב לי שאני צריך ליקנות כרטיס כל חצי שנה כדי לא להפסיד כלום

ואני חושב שהוא צודק אבל לא זות היתה הכוונה שלי

הכוונה שלי היתה שאני לא רוצה להפסיד חלקים די משמעותים בגרפיקה של מישחק כבד כרגע אני מרוצה מה6600GT שלי

ומשחק כרגע בCOD2 וNFSMW והגרפיקה שאני רואה מספיק טובה מיבחינתי

יום יגיע וזה לא יהיה ככה אין מה לעשות ואני לא יקנה תכרטיס הבא ואפילו תמחשב הבא ברגע שהDX10 יגיע אלה יחכה קצת זמן

עד שיפתרו תבעיות הראשונות ויהיו מספיק בנצמרקים של מישחקי DX10

חוץ מיזה בכתבה שראיתי היה כתוב שהתמיכה לאחור בDX9 תהיה הרבה פחות טובה לאומת התמיכה לאחור של הDX9 ב8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כמו שאמרתי די בהתחלה ה6600GT שלי אני מעריך יחזיק עוד שנה וחצי מהיום בהרצת מישחקים סבירה

אבל השאלה על איזה דברים אתה מוותר בפורום אחר אחד כתב לי שאני צריך ליקנות כרטיס כל חצי שנה כדי לא להפסיד כלום

ואני חושב שהוא צודק אבל לא זות היתה הכוונה שלי

הכוונה שלי היתה שאני לא רוצה להפסיד חלקים די משמעותים בגרפיקה של מישחק כבד כרגע אני מרוצה מה6600GT שלי

ומשחק כרגע בCOD2 וNFSMW והגרפיקה שאני רואה מספיק טובה מיבחינתי

יום יגיע וזה לא יהיה ככה אין מה לעשות ואני לא יקנה תכרטיס הבא ואפילו תמחשב הבא ברגע שהDX10 יגיע אלה יחכה קצת זמן

עד שיפתרו תבעיות הראשונות ויהיו מספיק בנצמרקים של מישחקי DX10

חוץ מיזה בכתבה שראיתי היה כתוב שהתמיכה לאחור בDX9 תהיה הרבה פחות טובה לאומת התמיכה לאחור של הDX9 ב8

ברור שיהיה הפסד של אפקטים גראפיים עם תשתמש בכרטיס DX9 למשחקים של DX10, אני לא אומר שלא. אבל מה שאמרו פה שיהיה גם הפסד בביצועים וזה בכלל לא בטוח ויכול להיות שההפך.

דרך אגב, אני עם GF4 TI עכשיו והמשחק הראשון שבאמת שמתי לב להפסד בגרפיקה הוא COD2 בגלל שיש לו שני מצבים: DX7 ו-DX9. אז DX7 באמת ניראה לא משהו.....

כמובן שגם במשחקים אחרים יכולתי להנות מגרפיקה טובה יותר (כמו LOTR.....) אבל הם עדיין ניראים נהדר.

לגבי הכתבה שדיברת עליה, תן את הלינק, אני רוצה לקרוא אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יחפש אותו כרגע :xyxthumbs:

עריכה -טוב יש לי תלינק דרך אגב לא אני זה שרשם תלינק באחד הפורומים פה בהתחלה אז במיקרה שהאתר לא אמין או משהו(אני לא מכיר תאתר)

על תיתנפלו עלי

http://www.theinquirer.net/?article=25902

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נכון.....אבל בכל זאת הם גם אמרו שיקראו למערכת ההפעלה LONGHORN..... ;)

בכל מקרה שים לב שהכתבה מספטמבר...

אני הייתי ממליץ לך לא להסתמך על דברים שמפרסמים חצי שנה-שנה לפני

כי דבים כאלו תמיד יכולים להשתנות.....במקומך הייתי מחכה לתאריך קצת יותר קרוב ליום ההשקה ואז מתחיל לפתוח פורומים על הנושא...כי עכשיו בעקרון אין על מה לדון כי אפחד לא יודע מה יהיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פתחתי תדיון הזה אני פתחתי דיון על וביגלל שעשיתי טעות וכתבתי שם בהתחלה על הDX10 הוא גם אפך לדיון של DX10

וסגרו אותו בצדק אין מה לעשות :'(

לפחות אתם לא חושבים סוף סוף שאני ממציא את הכל ומבינים שיש מידע שאני לוקח מימקומות אחרים ומהניסיון בעבר

עוד שנה+-נוכל לדעת למי היו הערכות :lol:יותר טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני לא אמרתי שאתה שקרן או משהו כזה....פשוט אני אומר לך שהמידע הזה יכול להיות לא מדוייק כי אתה מסתכל על כתבה ישנה יחסית.....בעוד וVISTA תצא עוד חצי שנה אם לא יותר....ועד אז ביל גייטס יכול לקום בבוקר ולהחליט שהוא יתמוך בDX9 .....אז אין לך כרגע עדיין על מה להסתמך.....בגלל זה אני ממליץ לך לחכות לתאריך יותר קרוב ליום ההשקה...ואז זה יהיה יותר מציאותי ואמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אני לא אמרתי שאתה שקרן או משהו כזה....פשוט אני אומר לך שהמידע הזה יכול להיות לא מדוייק כי אתה מסתכל על כתבה ישנה יחסית.....בעוד וVISTA תצא עוד חצי שנה אם לא יותר....ועד אז ביל גייטס יכול לקום בבוקר ולהחליט שהוא יתמוך בDX9 .....אז אין לך כרגע עדיין על מה להסתמך.....בגלל זה אני ממליץ לך לחכות לתאריך יותר קרוב ליום ההשקה...ואז זה יהיה יותר מציאותי ואמין...

במה שכתבתה כרגע אני מסכים ב100% :xyxthumbs:

אבל אתה יודע שניחושים יכולים להיות כיפים שאתה צודק ניראה עוד שנה מי צדק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...