מתי יוצא DX10??? - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתי יוצא DX10???

ofeky1

Recommended Posts

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סמכו עלי שלא שיניתי את התמונה, העריכה היחידה שעשיתי זה מחיקת שם המחשב.

לדעתי DX10 הולכת לצאת בקרוב, תוך כמה חודשים, אבל זה לא אומר כלום כי עד שיהיו משחקים וכ.מ שתומכים בזה ייקח עוד הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמכו עלי שלא שיניתי את התמונה, העריכה היחידה שעשיתי זה מחיקת שם המחשב.

לדעתי DX10 הולכת לצאת בקרוב, תוך כמה חודשים, אבל זה לא אומר כלום כי עד שיהיו משחקים וכ.מ שתומכים בזה ייקח עוד הרבה זמן.

ניסיתה להריץ מישחקים על הויסטה ? כי מענין אותי לדעת איך מישחקי DX9 רצים על DX10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ניסיתי כמובן אחרי שהתקנתי את הדרייבר האחרון 5.13 שנועדו לWinXP, הדרייברים שנועדו לVista Beta 1 לא עובדים על בטא 2 לכן אין לי את האפקטים השקופים.

CS עובד יפה, NFSMW עלה ולדעתי רוב המשחקים יעלו עליו אין סיבה שלא, כמובן רק אחרי התקנת דרייבר. עם הדרייבר של שהגיע איתו אפילו CS לא עלה כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ניסיתי כמובן אחרי שהתקנתי את הדרייבר האחרון 5.13 שנועדו לWinXP, הדרייברים שנועדו לVista Beta 1 לא עובדים על בטא 2 לכן אין לי את האפקטים השקופים.

CS עובד יפה, NFSMW עלה ולדעתי רוב המשחקים יעלו עליו אין סיבה שלא, כמובן רק אחרי התקנת דרייבר. עם הדרייבר של שהגיע איתו אפילו CS לא עלה כמו שצריך.

יש דריוורים לVISTA אצל NV?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להתקין דרייברים לVISTA, אתה יכול גם להתקין דרייברים רגילים לXP כמו שאני התקנתי כמובן שאז אתה תאבד חלק נכבד מהאפקטים של .

אני חושב לשNvidia דווקא יש דרייברים לגרסה הזאת של שלATI אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הוא בדיוק ידע?

יחבר 2 מסכים ויבדוק?

לא הבנתה יתכוונתי שיבדוק מישחק כמו COD2 לדוגמה פעם אחת בXP ופעם אחת בוסיטה ויגיד איזה הבדלים יש

CS זה מישחק קל מידי כדי להבחין בביצועים ירודים בפרימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...