נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה כי רוה"מ לא יוכל להמשיך לכהונה נוספת

NJorl

Recommended Posts

איך אומרים, "סוף מעשה במחשבה תחילה"

עדיף לא להזניח את הגוף עכשיו, מאשר לסבול אח"כ.

עדיף להיות בול עץ עם אופציות מאשר להיות קבור בלי אף אפשרות.

בגיל שלו, שגם ככה הוא היה מת עוד כמה שנים, להשאיר אותו חיי זה פשוט דבילי, אין סיכוי להתאוששות אחרי שאתה צמח, אין ניסים.

Dimer, לא, אחרי שבץ כזה אין דבר כזה לחזור לתפקוד מלא, משהו נפגע, על עיוור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 163
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בסדר, אבל גם אם הוא הזניח את הבריאות זה לא אומר שלא צריך לנסות להציל אותו, כמו כל אדם אחר שהיו מנסים להציל.

דרך אגב, ראיתי סטטיסטיקה ש- 20% מנפגעי שבץ חוזרים לתפקוד. לא זוכר אם תפקוד מלא......

היה לו מזל אחד בשבץ הראשון אבל עשו לו כמה ניתוחים במוח מאז וגם לפי הסטטיסטיקה הוא גמור

יש להם בעיה שביגלל ההרדמה הם לא יכולים לתת איבחון מדויק ורק אחרי שיפסיקו תהרדמה הם יוכלו לתת איבחון

תיראה-פצינט בן 78 זכר סובל מאחוזי שומן גבוהים עבר שבץ מוחי בעבר צריך היה לעבור צינתור

כרגע -עבר סידרה של ניתוחי מוח חודרנים כרגע בהרדמה כללית

אני למדתי אנטומיה ברמה בסיסית ביותר אבל גם אני יודע שהסיכוים נמוכים

זה לא איזה תינוק שהמוח שלו לא יתפתח לגמרי ואז יש לו איזה סיכוי להחלים זה בן אדם בין 78

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיקווה היא חלק ממהות המין האנושי, ללא תקווה לא נגיע רחוק.

התקווה היא תכונה שלילית של בני אדם - ניטשה (ציטוט לא מדוייק - למישהו יש את הציטוט המדוייק?).

מי שסבל מדימום תוך מוחי, אני מעדיף בשבילו שימות (כל אדם לאו דווקא שרון) ולא יחיה כמו בול עץ עוד כמה שנים.

מסכים!

עדיף להיות בול עץ עם אופציות מאשר להיות קבור בלי אף אפשרות.

על איזה אופציות בדיוק אתה מדבר?

ראיתי סטטיסטיקה ש- 20% מנפגעי שבץ חוזרים לתפקוד. לא זוכר אם תפקוד מלא......

בשבץ שני הסיכויים הרבה יותר נמוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיניין הוא שבשביל כל אדם עדיף שיזכרו אותו בימיו הטובים ולא כשהוא כבר סיעודי חולה פרקינסון ,הלצהיימר נזקק לטיטולים XL ועוד

כך שבפרט בנאדם במעמדו עם השגים כלכך מרשימים... לא יודע מה אתכם אבל אני מעדיף למות לפני זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת סדר:

רוה"מ לא נפטר.

רוה"מ לא נמצא במצב של מוות מוחי.

אגב, חמש דקות אחרי שמתבצעת בדיקת CT, או ישר אחרי ניתוח, מקבלים בדיוק דיווח על מה המצב, שקיפות מלאה,

אם חס וחלילה היה קורה משהו לשרון היו אומרים, אף אחד לא יסתיר...

כנראה ששרון (בעזרת השם) לא הולך למות - האישונים שלו מגיבים, הבדיקה מעידה שגזע המוח מתפקד וזה האיזור

הקריטי מבחינת חיות. (מבחינת נשימתית וקרדיאלית)

מה שכן נכון:

למוח של שרון בוודאות נגרמנו נזקים מאוד קשים, הסיכויים שהוא יתעורר מההרדמה לא מאוד גבוהים,

וגם אם כן, רוב הסיכויים שיקום כאדם עם בעיות קוגנטיביות ומוטוריות קשות...

אני, במיוחד בתור אדם חזק עוצמתי כמו שרון לא הייתי רוצה להתעורר לתוך מצב שכזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו כדי להכריז על המוות צריך לדעת שהוא במוות מוחי

אבל היא אפשר להכריז על מוות מוחי שהחולה בהרדמה

ביגלל זה אני חושב שהוא כבר מת והרופאים יודעים את זה אבל ביגלל ההרדמה הם ממשיכים לטפל בו כאילו הכל בסדר

אותו דבר היה לערפת עד שלא היתה ברירה יותר והכריזו על מותו

מה שמעצבן אותי זה שערוצי החדשות מברברים ומברברים בלי מידע חדש סתם טוחנים מים

*אי

*ערפאת

*בגלל

*תראו

זה ממש צורם.

התקווה היא תכונה שלילית של בני אדם - ניטשה (ציטוט לא מדוייק - למישהו יש את הציטוט המדוייק?).

מסכים!

בשבץ שני הסיכויים הרבה יותר נמוכים.

ניטשה הוא בין האנשים בכי שובניסטים והכי טיפשים שנולדו לעולם הזה, איך בכלל אפשר לצטט אדם כזה אטום. (אני מבקש שלא תענה, ואו שתשלח הודעה בפרטי או שתפתח נושא חדש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרפואה משתפרת כל יום, הגוף גם יודע להחלים לבד, כל יום שאתה חיי נפתחים אופציות החלמה חשדות - גם במצב צמח!

אבל שאתה קבור באדמה הכל נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להזכיר לכולם שעל פי המידע האחרון שיש לנו החלק השמאלי של המוח כלל לא נפגע - בניתוח האחרון שעשו לו ניסו לעצור בצקת שהתחילה ליזלוג לצד השמאלי שלו אבל כאמור הניתוח שנועד למנוע את זה בוצע בהצלחה.

כפי שידוע לי(נכון אני לא מומחה אבל דברי מתבססים על דברי מומחים) החלק השמאלי של המוח הוא זה שאחראי בעיקרו על ה "אינטלגנציה" של הבן אדם - הדיבור, הזיכרון ועוד.

אז אם המצב של שרון יתייצב יש מצב שאולי הוא יהיה על כיסא גלגלים או משהו כזה אבל עדיין ישאר חלק ניכר מאישיותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שלא.

אם לא יוצא כלום מהבית חולים, אז לא יוצא כלום...

רק אם מי שליד שרון מדליף אז פרטים ייצאו, ולא שזה לא יכול לקרות, אני פשוט לא רואה את קרובי המשפחה של שרון עושים את זה.

עד אז, העולם כולו תלוי בחסדי דובר בית החולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...