האם יש הוכחה לחיים שלאחר המוות? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה לחיים שלאחר המוות?

myossi0

Recommended Posts

אין נשמה.....כל הרגשות והבלה בלה בלה הזה זה הורמונים......

בקשר למה שאמרתי..אני ינסה להסביר ת'צמי שוב.

עכשיו אתה חי נכון? אתה מודע לקיום שלך, אתה יודע שאין לך עבר לפני שנולדת ואתה יודע שאתה קיים רק מאז שנולדת. אז תחשוב שזה שוב קורה. קשה להסביר את זה כי אי אפשר לתאר את זה במילים. פשוט תנסה לדמיין את זה.....כמו שבחלום אתה יכול להיות מישהו אחר אבל זה בעצם לא אתה.....זה מאוד קשה להסביר.....תנסה פשוט לחשוב על זה איכשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב חבר תקשיב קודם כל יש הוכחות מדעיות ובילתי סטירות שה"נשמה" שלך היא הרבה יותר מתערובות הורמונים אז אל תגיד דברים שאתה לא יודע ודבר שני תסתכל על מה שכתבו לך ותכתוב ברור אם הנשמה והאני שלך זה רק הורמונים והם לא עוברים נכון, אז אתה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז נתחיל בזה שוואו אמרת הרבה ואני מכבד מאוד את מה שאמרת יכול מאוד להיות שזה נכון אבל גם אם לא אני חושבשבנאדם שמאמין שאין לו המשכיות אחרי המוות הוא בנאדם חסר תקווה ואני אישית מאמין שיש יש גם כמה תמיכות מדעיות כמו העניין של חוק שימור החומר וחוק שימור האנרגיה והגוף שלנו מייצר כמויות אדירות של אנרגיה ולאן הכל הולך כשאתה מת וחוץ מיזה יש הרבה חלקים במוח שהאדם מבין כבר אבל יש גם חלק נרחב שהוא לא ובאף 1 מהחלקים שהוא מכיר לא נמצא פירוש למה מגדיר אותנו כבני אדם אינדוידואלים בעלי מחשבות ודעות וסתם במקרה החלקים שאנחנו לא יודעים מה עושים מקבלים הכי הרבה משאבים והכי הרבה הגנה ותשומת לב קחו לתשומת ליבכם שבנאדם וחיים של צמחים ובעלי חיים בכלל הם דבר מסובך ביותר שאף אחד לא הבין עוד ואני מאמין שלא יבין בזמן הקרוב ואני מאוד מקווה שכן יש משו כי לא הייתי רוצה פשוט להעלם..........

בבקשה, אל תכניס לבולשיט! מה לעזאזל הקשר פה לחוק שימור האנרגיה? ה' ישמור מה עוד אתה יכול לזיין לנו פה בשכל!

אנשים, שימו לב לפני שאתם זורקים מילים לאוויר! בגלל דברים כאלה רוב האנשים במדינה שלנו לא מבינים שום דבר מהחיים שלהם ובגלל דברים כאלה אבא של משה דץ מת ובגלל זה המונים קיבלו הודעה שראש הממשלה מת אתמול בבוקר.

וכדי שלא תגיב בעוד תגובה חסרת משמעות ומעצבנת אציין שה"אנרגיה" הופכת לאנרגית חום, כמו כשאתה חיי ו... זהו! אתה מקבל אנרגיה בעזרת שריפת [שריפה כימית] של בעזרת חמצן וכשאתה מת אתה מפסיק לקבל חמצן, הדם מפסיק לזרום ותהליכי העיכול נעצרים, כלומר, אתה מת! אין שום קשר לאנרגיה.. מה שנשאר זה החום של הגוף שלך שתוך כמה זמן בכלל מתפוגג.

אני מגדיר לעצמי מה זה טוב ומה זה רע, במסגרת חוקי המדינה שאני חיי בה ובהשפעת ערכים שהקנו לי בבית ושאני רואה את ההגיון שלהם ומרגיש שהם נכונים

אני אדם עם מחשבה חופשית וטוב לי איך שאני חי, לא מרגיש שום ריקנות או חסך שאני צריך למלא עם איזושהי דת מאורגנת או רבנים שיאמרו לי מה לעשות

כאן אתה טועה! כל דבר, כל פרט קטן, כל מוסריות ומצפון, כל טיפה מדברים אלו מקורה בתנך וזו הסיבה בה אני מאמין שצריך את התורה ואת הה'. עזבו את זה שאני לא הכי מאמין ביישות הרוחנית אבל אני מאמין שצריך דבר כזה כדי שישרור סדר בעולם.

אני אמשיך - כל חוק ייסוד בעולם במדינות דמוקרטיות [כלומר, מקומות מוסריים שפועלים בצדק] מקורו בתנך ואל תנסה אפילו לערער על זה כי זה ידוע, מוכח ובכלל, ברור.

אם יש משהו רוחני זו רק הטלפתיה לדעתי, דהינו, קשר בין מוחות בני האדם אך זה כבר סיפור אחר.

לסיכום קטן והוספה - לדעתי ה' זה מה שאנחנו יצרנו לעצמנו והחיים אחרי המוות זה כדי להרגיע את בני האדם ולספר להם תשובה למשהו שלא בתפיסתם כפי שהסברתי בתגובותי הקודמות למי שהקדיש זמן וקרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת - לא,

אבל יש סיאנס וגילגול נשמות ,בגלגול נשמות -יש סיפור מפורסם שראיתי פעם בערוץ 1 על ילד דרוזי.

אי אפשר לקרוא לזה כמובן הוכחה במלוא מובן המילה, כי תמיד אנשים ירצו להגיד משהו ולהראות כאילו זה לא נכון ע"י טענות אחרות(ואף הזויות),

אבל מי שיחפש את ההוכחה החותכת לא ימצא וזה הגיוני שלא ימצא, לדעתי כי זה מכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיים בעולם הזה קשים, אז כולם מתים להגיע "לעולם הבא".

בלי התקווה הזאת שאחרי החיים האלה יש חיים יותר טובים, אנשים מסויימים פשוט ירצו למות, יאבדו טעם לחיים.

כל העניין של העולם הבא, אם חושבים על זה קצת, זה מאוד טיפשי.

** הניסוח לא משהו, אבל אין לי כח לנסח את זה מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא רק הניסוח גם התוכן...

אנו בני האדם ניחנו בדבר נפלא ושמו תודעה מה שאומר שאנו מפחדים מהלא נודע והלא ידוע. אז כמו שאנשים לפני כל אותן תגליות המציאו הסברים שלהם לתופעות שלא יכלו להסביר (מזג אויר, מגפות, אסונות טבע, מלחמות וכו'), כך הם עד היום מנסים להסביר את הקורה לאחר המוות - אולי כדי להקל על אלו המתקשים לעקל את העובדה ש-sterben mussen wir alle (כולנו חייבים לבסוף למות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתאיסט לחלוטין,אבל זה פשוט לא ניתן לתפיסה שאחרי המוות לא מרגישים, זוכרים, זזים או חושבים בכלל, כאילו אתה קובץ ואתה הושמדת לתמיד. זה קשה לקליטה שאתה פשוט לא תהיה קיים בכלל בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב, אנחנו בסך הכל גושי בשר שמופעלים ע"י מעט מאד חשמל. בסוף אנחנו נרקבים והופכים למזון תולעים ותופסים חלקה בשווי 3 עד 5 אלף שקל בבית הקברות. קבורה ויקינגית זה הכי אחי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=160497.msg1355256#msg1355256 date=1136384603]

לא, אתה חושב שהיו דינוזאורים בתיבה של נוח?

ולמה לא אומרים שום דבר עלייהם בתנ"ך

ומה עם האבולוציה ?

סיפורי בראשית הם סיפורים אתיולוגיים

משמע-סיפורים שבאים לתת הסבר לתופעות שונות בעולם שבזמנו לא היה להן הסבר [כמו למשל-למה הגבר עוזב את משפחתו כשהוא מתחתן עם האישה, או "למה האישה סובלת כשהיא יולדת" או "למה הבן אדם הוא בן תמותה ומדוע בני אדם לובשים בגדים" וכו']

עם זאת-אלפי סיפורים בתנ"ך כן התקיימו,ויש לכך עדויות ארכיאולוגיות והיסטוריות מדויקות..

מה שכן-אני אתן לך קצת חומר למחשבה

אתה רואה בה' כמשהו לא הגיוני

אבל מה כן הגיוני בעולם וביקום?

מה שאתה מכיר מחוקי הפיסיקה והמימד שאתה קיים בו?הרי אתה לא מכיר אפילו 1% מהתופעות שנמצאות אי שם בייקום

בכלל-איך התחילו החיים?איך בכלל התחיל משהו?איך היקום התחיל להתקיים?מה,זה היה פשוט קיים?הרי לכל דבר יש התחלה,רק תחשוב על זה

ועל העובדה שאומרים שהיקום הוא אינסופי-זה נראה לך הגיוני?אינסופי?

מדובר על הרבה שאלות שלא נצליח לענות עליהן,והן מספקות הרבה חומר למחשבה

עכשיו-האם אלוהים נראה לך כלכך לא הגיוני?מספיק שמדובר ביישות ממימד אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, איזה דיון ארוך ומפגר. כמה אפשר לטחון על נושא שאי אפשר בשום פנים ואופן להגיע בו למסקנה חד-משמעית ?!

ומבחינתי, אתאיסטים ומאמינים הם מפגרים באותה מידה. כל אחד מהם חושב שהוא צודק והאחר טועה בשעה שאין לאף אחד מהם את היכולת לוודא שהגישה שלהם היא הנכונה. אגנוסטיציזם היא הגישה הנכונה ותמיד תהיה עד שנמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שהרוסים המציאו שיטה לדבר עם המת גם שעתיים אחרי

זה אחלה

אבל הוא לא עונה חזרה

עכשיו ברצינות(עד כמה שאפשר)אם היתה תשובה לא היינו פה ולא היינו עושים מה שאנחנו עושים

עצם העבודה שאנחנו נמות מזיזה אותנו לעשות דברים ועצם העובדה שאנחנו לא יודעים מה יהיה אחר כך מוסיפה לעובדה

שאנחנו עושים המון דברים כדי "להספיק"

אגב יש לכך המון תשובות - תלוי במה אתה מאמין אבל אף תשובה לא מוכחת

בהצלחה... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...