האם יש הוכחה לחיים שלאחר המוות? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש הוכחה לחיים שלאחר המוות?

myossi0

Recommended Posts

אני חושב שאני לא יודע אם יש חיים אחרי המוות או אין, וגם אין ממש טעם לחשוב על זה - כי במחשבות בלבד על כך לא נגיע לתשובה. בכל מקרה, אני חושב שלדעת בוודאות אם יש חיים אחרי המוות או לא זה קצת כמו לדעת בדיוק באיזה תאריך אתה תמות - אם תדע, יש סכנה ממשית שהתכלית שלך בחיים והרצון שלך לחיות ינזקו קשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתפלא.

כל אחד עם מה שהוא מאמין.

לדעתי אחרי המוות אין כלום.

זה לא כזה קשה להאמין. היום יש באדם רוח חיים ודם זורם לו למוח והוא חיי.

מחר האדם פותח את הראש, יש פגיעה מוחית. דם כבר לא זורם למוח, הבן אדם מת.

הדם נשפך, אין דם, אין נשימה. אין מחזרויות יותר. אין חיים.

סתכל יש משהו במה שאתה אומר אבל למה נגיד במכשיר חשמלי לדוגמא אתה מחליף כמה חלקים מחליף פיוז או משהו וזה חוזר לפעול

אבל נגיד אם אדם ימות מאיבוד דם ויחזירו לו את כל הדם יתפרו הכל כמו שצריך זה לא יעזור עדיין הוא לא ישוב לחיות

סימן שיש משהו באדם ששונה מכל דבר אחר ע"פ כדור הארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוח הוא משו חי, ברגע שאין לו את הדברים הנחוצים לו למחיה הוא מת.

כשהוא מת הוא לא יכול לחזור.

מכשיר חשמלי הוא לא משו חי. אפילו שהחשמל מאופיין בעצמים חיים.

(המוח אכן משדר פולסיים חשמליים)

מכשיר חשמלי הוא משו שמבוסס על זרימה של אלקטרונים ע"י אנרגיה מסויימת.

ברור שתוכל להחליף פיוז אם הוא נשרף. ושהמכשיר יעבוד.

אבל אתה לא יכול להשוואת את זה לעצם חיי כמו המוח.

זה כמו להשוואות 2 דברים לא קשורים אחד לשני.

חוץ מיזה לדוגמא שלך אם אני שורף מעבד נגיד (או כל רכיב חשמלי) הוא לא יעבוד יותר. על מנת שיעבוד לי המחשב

אני אצטרך מעבד חדש. אבל אני לא אוכל לתקן את המעבד השרוף שלי על מנת "להחזיר אותו לחיים" ושיעבוד לי.

ואם אני שורף בן אדם והוא מת הוא לא יחיה יותר ואי אפשר להחזיר אותו לחיים (בהנחה שהוא מת) ועל מנת שיהיה לי בן אדם

אני צריך בן אדם חדש. (דוגמא מקבילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי יכולת לשלול משהו אינה מוכיחה את קיומו. אני משער שעוד לא ביקרת בסוף היקום, אבל אתה יכול בוודאות לשלול את הטענה שיש שם ארנב לבן שקורא מחשבות

אחי, אתה גדולללללללללללל!!!!!! מהיום אני סוגד לךךךךךך! אני בדיוק חשבתי איך להגיב להודעה הזו ופתאום אתה בא עם היציאה הזו פשוט קרעת אותי :lol: :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* סחה עליך !

בקטע הבריאה בספר בראשית מצויין שה' ברא את "התנינים הגדולים". הרבה אנשים מאמינים שאלו הדינוזאורים. ויש גם אנשים שמשלבים את התורה עם האבולוציה בכל מני דרכים.. אבל באמת חבל להכנס לזה כי יש כ"כ הרבה דיונים כאלה..

אני הולך להגיד את זה בהגזמה גדולה אבל רק כדי להדגיש נקודה:

מי אתה חושב שאתה יא חתיכת ילד?!?

(אל תיקח אישית, אני לא מכיר אותך ואולי אתה אחלה בנאדם, אבל הקטע הזה ממש עיצבן אותי..)

איך אתה בא ומתחיל לקבוע עובדות לדברים שאאף אחד לא יודע?! אתה יודע למה קוראים לזה "אמונה"? כי זה משהו שמאמינים בו, בלי הוכחות, בלי כל מני הסברים. פשוט אמונה. נמאס לי כבר שכל ילד בן 15 חושב שהוא דארווין ומתחיל לקבוע עובדות. מילא שאתה לא מאמין, זה לגיטימי והגיוני שיהיו הרבה דעות.. אבל אתה בא ועושה ניתוח פסיכולוגי לחצי מאכולסיית המדינה (שמאמינה באלוקים ו"נשמה" וכל מה שאמרת) וקובע שהם חולי נפש? ("זקוקים לתמיכה" WTF??)

אין לי בעיה שתציג את הדעות שלך, אבל תציג אותן כדעות שלך ולא כעובדות, ולא בהתנשאות כמו שעשית..

(ואני נכנס מחר על הבוקר לניתוח, אז יש לך כמה ימים לצלוב אותי פה ולהגיב.. אני חוזר בים ראשון..)

קודם כל, בהצלחה בניתוח! אני לא מתכוון לצלוב אותך, חס וחלילה, ואני מצטער שעצבנתי אותך. אני כמובן לא באתי והצהרתי על עובדות אלא יותר סיכמתי את הדיעות שלי שאותן הראתי בהודעה. אני מאמין במה שאמרתי וכל אחד יכול להאמין במה שבא לו.. הצבתי עובדות שאי אפשר לערער אותן [ולא, לא אני המצאתי אותן אלא פשוט הראתי אותן בדיון הזה, בהודעה הקודמת. אני לא אומר שאני גיליתי משהו שאף אחד לא ידע ושאני גאון.. לוגיקה פשוטה!]

לא קבעתי שהם חולי נפש אלא שהם פשוט זקוקים לקיר תומך! לדוגמה בוא נקח את מצב ראש הממשלה ואת כל האנשים שבטח עכשיו מתפללים אליו. האם זה עוזר? ואם כן אז למי? לראש הממשלה? WELL, i dont think so... נראה לי שזה יותר בשביל לתמוך באנשים ברגעיל שכאלה, כלומר, לתת להם תקווה כאילו הם עצמם יכולים להשפיע על החיים שלהם ושל הסובבים. פשוט ללא התורה וללא ה"אלוקים" הזה כביכול אין לאדם שליטה על החיים בכלל! ולאדם אין את התפיסה הזו. כשאתה נותן למישהו ה', הוא יכול לנסות ולהשפיע, להתפלל כדי שה' יעזור. אם לא היה ה' לדוגמה, מה היו עושים כל הדואגים לשלום ראש הממשלה? אני חושב שכלום! אני חושב שהתורה והאמונה בה' היא מאוד נפלאה וטובה ואני שמח שיש רבנים וכל אלה, אוהב את עניין התרומות ואני ומשפחתי תורמים רבות, אני אישית כשהייתו עוד בגן הייתי הולך המון לבית כנסת ואני עדיין מאמין בה'.. קצת מסובך אבל יש משהו, מרגישים משהו אך אני בטוח שזה משהו שנצרב אצלי, כלומר, הצורה איך להביט על העולם, דרך חיים. כמו שאמרתי, אני שמח שיש את כל האנשים האלה וזה התפקיד שלהם בעצם לשמור על האמונה הזו! שהם יעשו את זה, למה אני צריך את זה? אני אוהב את החיים שלי, שלם עם עצמי ומקווה לשלום כול הסובבים אבל אני חושב שהמטרה שלי בחיים היא לא קשורה לאמונה באל או בנסתר אלא יותר במדע. יש אנשים שהמטרה שלהם היא להעביר את התורה ואת הצורה של ההתבוננות בחיים עד שיגיעו הסברים מתאימים מאנשי המדע. אני יכול להמשיך לכתוב ולכתוב אבל אני חושב שאין צורך... במידה ויהיה צורך היו בטוחים שאני אמשיך :-)

חפרתי ואני אמשיך לחפור כל עוד אני אצליח להעביר את המסרים שאני רוצה אז סלחו לי על כך.

שוב, אני מאחל לך החלמה מהירה וחיים טובים. אין לי שום דבר נגדך ואל תדאג, לא נעלבתי או לקחתי ללב את המשפט, הבנתי אותך.

נ.ב.

עוד משהו, הרבה אנשים לא מודעים לכך אבל האמונה ב"באבא סאלי" היא חטא מאוד גדול! אנשים סוגדים לו ועולים לקברי רבנים שזה על פי התורה האיסור הגדול ביותר! זה כאילו אתם סוגדים למישהו אחר מלבד ה'. עזבו שהוא היה רב גדול, כך גם היה ישו ועל פי התורה שלנו האמונה בישו היא חטא אך זה מה שאנחנו עושים.

SuperGohan - אני איתך מילה במילה! רציתי להוסיף שאיך אפשר להשוות פיוז או מנורה למוח, הדבר המורכב ביותר בכל האנושות שאין אחד שהצליח להבין את כל המערכת הזו ואיך היא עובדת. איך לעזאזל?

יודע מה? אני אנסה לספר לך פה משל הארד דיסק כדי שתבין - נגיד יש לך ארד דיסק במחשב עם מערכת הפעלה ו FF. אתה בעזרת האינטרנט אוגר לך מלאי פורנו חביב של זקנות או כל סטייה אחרת שלך אבל יום אחד, כל הטקסט והכול הלך! מה קרה? שיט, הארד דיסק נשרף, הלך! ובקשר להזרמת חשמל? נגיד שיש לך מבוססת על מבוסס סיליקון אך כאשר נפסק הזרם לזכרון הזה, הכול נמחק. אז ככה אפשר להגדיר מה שקורה במוח.

ובקשר לחיי ומת, מה אתה מגדיר חיי ומה אתה מגדיר מת? מת זה בשבילך חוסר יכולת תפקודית? מה עם תרדמות? אתה בטח ישראלי ממוצע שבשבילו חיים זה נשימה,דופק וחילוף חומרים אך מה בדבר אנשים שעברו אירוע מוחי?[מחברים אותם למכשירים שבעזרתם אפשר לשמור על אותו אדם "חיי" ,דהיינו, נושם עם דופק אבל המוח מת אז אין אדם, יש רק קליפה, מכונה ביולוגיות ללא שכל] האמת, אין על זה תשובה בשום מקום, אפילו לא בתנך! אתה מדבר על חלקי חילוף. אני בטוח שאם נצליח להחליף את המוח ולשחזר תאים שמתו לאחר המוות, נוכל להחיות את אותו אדם. אה והאדם לא שונה משום דבר אחר ובמיוחד לא מהחיות אם אתה מרגיש עליונות כזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

... וגם מס הכנסה. 8)

אגב, בקשר ל- "אור בקצה המנהרה" שרואים חלק מהאנשים שחוו מוות קליני, את זה אפשר להסביר בקלות:

ישנה מחלה שגורמת לראיית מנהרה, כלומר שדה הראיה מצטמצם לעיגול שהולך וקטן, וכל השאר - שחור. זה נראה כאילו החולה מסתכל על העולם דרך מנהרה, ומכאן השם.

אבל לא צריכים לחלות באותה מחלה כדי לחוות את התופעה הזו; גם טייסים שמבצעים תמרונים ממושכים ב- g גבוה חווים אותה, אם כי באופן זמני. תחת g גבוה, לא מגיע מספיק דם למוח (הדם הופך כבד מידי), והמוח, שלא מקבל מספיק חמצן, מעוות את הראיה.

עכשיו, מה קורה במוות קליני? הלב מפסיק לפעום. כלומר מפסיק להזרים דם. כלומר לא מגיע מספיק דם למוח. כלומר מי שמת קלינית, יכול לחוות ראיית מנהרה.

ממוות קליני לא יוצאים ללא עזרה רפואית, אותה מקבלים בד"כ כששוכבים על הגב במיטה בבית חולים. בביקור הבא שלכם בבית חולים, תביטו למעלה: מה אתם רואים? פלורסנטים לבנים.

אז מה קורה למי שמת מוות קליני? הוא רואה מנהרה שחורה שבקצה אור לבן בוהק. נשמע מוכר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא מאמין בזה אבל.....

פעם ראיתי בטלויזיה אני חושב בעובדה או תוכנית דומה כזאת (זה היה לפני איזה 5-6 שנים אני כבר לא זוכר איך קראו לתוכנית)

סיפור על איזה אבא אמא והילד בן ה3 שהלכו לטיול בשוק הדרוזי בדלית אל כרמל

פתאום הילד עוצר בכניסה לאיזה סמטה ואומר לאבא שהוא מכיר את המקום והוא שאל את האבא אם הם גרים שם

האבא והאמא לא הבינו מאיפה זה בא והחליטו לבדוק את זה

אז הם הלכו אחרי הילד עד שהילד הוליך אותם לאיזה בית ודפקו בדלת

כשהילד ראה את האשה שגרה בבית הוא אמר לה "את אישיתי"!!!!!

אחרי שנרגעו קצת הם התשיבו בסלון והתחילו לדבר

והתברר שהתאריך לידה של הילד הוא בדיוק אותו התאריך פטירה של הבעלה של האישה

והילד ידע את השמות של כל הילדים של האשה ואפילו אמר לה מתחת לאיזה משבצת בריצפה הם היו מחביאים את הכסף!!!

שוב... לא שאני מאמין בכל העניין של גלגול נשמות וחיים אחרי המוות וכל זה

אבל בכל זאת HOLY SH**T!!!!!

או שזה טריק טלויזיוני או שאני לא יודע מה לעזאזל זה היה!!

אבל עז היום זה נותן לי צמרמורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו פטיש תדפקו על המעבד חזק ותראו מה יש אחרי המוות ....

אממ ברצינות אבל אחרי המוות המוח נרקב וכל התאים שמכילים ואישיות וזה נאכלים על ידי חיידקים ונמלים

ככה שאין סיכוי שתחזרו למודעות ;]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית מתחילים לבנות מהבסיס

קודם תדברו על החיים עצמם

שנבין למה אנחנו כאן וחיים את חיינו

אז אולי נבין מה מחכה לנו בצד השני!!

שאלת כל השאלות חביבי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בית מתחילים לבנות מהבסיס

קודם תדברו על החיים עצמם

שנבין למה אנחנו כאן וחיים את חיינו

אז אולי נבין מה מחכה לנו בצד השני!!

שאני אענה לך?

אני כאן כי ככה! ככה יצא.. פלאי האבולוציה! עוד משהו שקשה לבני אדם לקלוט... האינטילגנציה של האדם ותחושת הזמן מתייחסת רק לזמן שאותו אדם חיי, כלומר, חש.

קשה לבני אדם לקלוט שיש עתיד או עבר רחוקים כי זה מעבר ליכולות החישה שלנו. אני לא אומר שאני מפגרים פשוט התפיסה שלנו של המציאות אינה קשור לזה ולכן זה בשבילנו לא קיים...

בצד השני לא קיים כלום [לדעתי]! אתם סתם מנסים לעודד את עצמכם... כמו אנשים שפעם האמינו בקסמים וכאלה. פשוט מתים וזהו! אל תעודדו את עצמכם שאולי עכשיו יש לכם חיים חרא אבל ה' בעולם הבא ישים אתכם בגן עדן בגלל זה.. פשוט חיו חיים טובים וזהו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...