מעוניין להזמין חומרה מחו"ל: צריך המלצה לחנות וירטואלית טובה בארה"ב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להזמין חומרה מחו"ל: צריך המלצה לחנות וירטואלית טובה בארה"ב

אורח RnGKay

Recommended Posts

דודתי בארה"ב מעונינת לקנות לי חומרה לכן אני צריך המלצה ממכם על חנות וירטואלית טובה בארה"ב וגם חברה אשר תבצע משלוח לארץ.

מה שאני תכננתי זה להזמין מהאתר www.newegg.com ולבצע משלוח ארצה בעזרת www.eazybuyus.com.

אם אתם תוהים מה אני מתכנן להזמין אז זה:

165$ - VGA LEADTEK|GF4 TI4200BK 128M /TV OEM

Seagate Barracuda IV ST340016A 40gb 7200rpm EIDE - 77$

ביחד הכל יוצא 242$ וזה לא כולל משלוח ארצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל זאת לא הייתה ממש השאלה שלי אלא האם זה אמין להזמין מהאתר הנ"ל והאם זה אמין לשלוח את זה ארצה עם EAZYBUYUS?

אשמח לשמוע תגובות ממישהו שהיה לו נסיון איתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שלגבי אני די בטוח אבל לגבי EAZYBUYUS יש לי ספקות.

אתם אולי יכולים להמליץ לי על דרך שבה אני אוכל לשלוח את החומרה מארה"ב לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר קצר: הם אחלה של חנות, חבר הזמין בשבילי מעבד וזכרון וזה הגיע אחרי שלוש ימים.

newegg לא שולחים לפה אם זאת שאלה שלך ואתה לא יכול לעשות שום קומבינה כדי שהם כן, אם הקרוב שלך רוצה לקנות לך חומרה ומן הסתם שזה ישלח אליו ואז הוא יביא לך את זה או ישלח לך את זה הוא חייב להשתמש בכרטיס האשראי שלו.

דוגמא:

חבר שלי בארה"ב לא יכול לעשות הזמנה אליו הביתה אבל להשתמש בכרטיס האשראי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי זול יצא לך להזמין מאתר לבית דודתך בחו"ל, ושהיא תשלח ב FEDEX או דומיו אליך הביתה.. (שלחו לי כרטיס מסך בדואר מארה"ב וזה עלה בסביבות ה 25 שקל).

לגבי ניואגג, קניתי משם את הצורב x48x12x40 שלי לפני שלשה שבועות... אחלה חנות, אחלה שירות..

אבל כלל: לא קונים דיסקים קשיחים בחול !$!@!$@

לא תיהיה לך אחריות אליו, ולפעמים הוא יכול להידפק במשלוח (פשוט לא שווה לקחת את הסיכון), מוסיפים עוד 14% וקונים אותו בארץ עם אחריות 3 שנים.. זה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נב. קניתי פעם בארה"ב דיסק קשיח, לפני ב 95 נדמה לי, דיסק 250 מגה, ואני לא זוכר עם שלחו לי בדואר או הביאו אותו במזוודה, הוא כמובן הגיע תקין ושירת אותי המון שנים טובות לאחר מכן.

זאת דוגמא מוצלחת להישרדות של דיסקים קשיחים בדואר :P

והוא עלה בזמנו איזה 800 שקל בארה"ב...

אבל היום לא הייתי לוקח את הסיכון, פעם פשוט לא חשבתי על זה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן נכון אתם צודקים, פשוט לא חשבתי על זה... :P

בכל אופן בדקתי מחירים וזה זול בטירוף!!!

אלוהים אני באטרף עכשיו מהזולות והמבחר שיש להם.... ארררררררר.... אני עובר לארה"ב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...