הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי אל-פסק ואני רוצה לדעת אם הוא טוב

[NOS]

Recommended Posts

למה לא ?

אמרתי כרטיס מסך חזק של עוד שנה ואני יגיד גם חד שיהיה יותר קל אז תחשוב משהו בסיגנון של הגירסה החזקה ביותר של 7800

תוסיף קצת חשמל ונמשיך מישם כי בכל מיקרה אני לא יכול בדיוק לדעת מה יהיה בשוק המחשבים בעוד 8 חודשים

בכל מיקרה אין שום תיכנון לSLI או לSLI בצורת כרטיס מסך של 2 ליבות אז זה לא כל כך נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יכול בדיוק לדעת מה יהיה בשוק המחשבים בעוד 8 חודשים

זה בדיוק מה שאני אומר

מישהו חזה את התקלות שהיו בפרסקוט?

אתה יכול להבטיח שלא יהיו עוד תקלות כאלה שיגרמו לצריכת חשמל גבוהה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה שיגיע היום אני יבקש עזרה בבנית המיפרט ויתחשב הרבה באל פסק כי שאני יקנה מיפרט שלם חוץ מאתרים כמו של טום

אני יבקש מימכם עזרה

אבל קודם כל אני צריך אל פסק שיהיה סיכוי טוב שהוא יחזיק מחשב חזק של החצי השני של 2006

תאל פסק אני מתכנן ליקנות עוד חודש ואני לא חושב שיהיו שינוים גדולים בתחום סך הכל אין DX בחשמל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה DX זה לא הדבר היחיד שמשתנה בחצי שנה

אני לא יכול להמליץ לך על אל פסק למפרט של עוד חצי שנה בלי שאין לך את המפרט ביד ולי אין את הצריכת חשמל של הרכיבים ביד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

SWEEX זאת סתם עוד חברה סינית לרשימה (אגב הם מטעים אנשים וגורמים לך לחשוב שהם מיוצרים בהולנד אבל הם בעצם רק מתוכניים שם והייצור לך תדע איפה הם אפילו לא רושמים)

כל החלקים שלהם לא שווים הרבה מניסיוני. פעם הרכבתי אצל בנאדם נתב + כ.ר של SWEEX בגלל שלא היה משהו אחר במלאי והיו התנתקויות, החלפתי אותם לחדשים מאותה חברה והבעייה לא נפתרה. בסוף חיכינו קצת והבאתי חומרה מחברות מוכרות יותר (Levelone וedimax) והכל עובד עד היום בלי בעיות.

שנית - לפני שבוע פגע ברק בבניין שלנו, הוא כנראה פגע באנטנה או במשהו שקשור להארקה. כל מכשירי החשמל שלא היו מחוברים להארקה ניזוקו. סכה"כ נשרפו לנו 2 ממירים של יס + נדפק לי הכניסה הדיגיטלית ברסיבר :pissed:. לחלק מהשכנים שלנו נשרפו ממירים ומודמים של כבלים ולאחד אפילו נשרפו 2 טלוויזיות!

ואני גר בת"א ויש מספיק בניינים אחרים לידנו אז בכל זאת יש סיכוי לחטוף ברק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...