קצת מידע על מערכת הפעלה קוד פתוח בשם "REDHEAD" - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מידע על מערכת הפעלה קוד פתוח בשם "REDHEAD"

the kooks

Recommended Posts

שלום.

שמעתי לאחרונה על מערכת הפעלה בשם REDHEAD ורציתי לדעת כמה דברים עליה..

א. היא פשוטה להפעלה לא צריך להבין הרבה בקוד פתוח על מנת להשתמש בה (כרגע אני משתמש ב מנדרובה 10.2 ואין לי ממש בעיות איתה)

ב.מישהו משתמש בה והוא יכול לתת לי רקע האם ההתקנה קשה או גם קלה כמו במנדרייק שהכול NEXT כמו ב WINDOWS?

ג. מה דרישות המערכת יש לי פנטיום 4 1.6GHZ 256MB 2 64MB MX

זה יפעל אצלי יותר מהר מהXP או באותה מהירות בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?

אם כן, קרוב לוודאי שאתה מתכוון ל- Redhat Linux, הפצה של לינוקס בדומה למנדריבה. ההפצה השולחנית של רדהאט נקראת Fedore Core ונמצאת כרגע בגירסה 4. תוכל להוריד אותה כאן. ההתקנה והשימוש לא אמורים להיות קשים יותר מאשר מנדריבה.

השאלה היא למה לך? אם אתה כבר משתמש בהפצה של , למה להתחיל מחדש עם הפצה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?

אם כן, קרוב לוודאי שאתה מתכוון ל- Redhat Linux, הפצה של לינוקס בדומה למנדריבה. ההפצה השולחנית של רדהאט נקראת Fedore Core ונמצאת כרגע בגירסה 4. תוכל להוריד אותה כאן. ההתקנה והשימוש לא אמורים להיות קשים יותר מאשר מנדריבה.

השאלה היא למה לך? אם אתה כבר משתמש בהפצה של , למה להתחיל מחדש עם הפצה אחרת?

אני רציני בקשר לזה ששמעתי 2-3 מיים על המערכת ואני רוצה לדעת יותר..

למה לי אממ אני לא משתמש קבוע אני פשוט רוצה לדעת על זה יותר ואולי גם לנסות את זה יש סיבה שלא אחרי הכול זה קוד פתוח וקל לשימוש לא יעלה לי משהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפצה של ג'ינג'ים? :o

כל מקרה, redhat כמו שאמרו קודם עברו יותר לתחום העסקי, ויש פרויקט פנימי בשם fedora למגזר הביתי,

מנדרק התחילה כמבוססת על רדהט, אני לא חושב שמנדריבה שונה מהבחינה הזאת.

לדעתי תנסה כמה הפצות מוכרות ותחליט למה אתה יותר מתחבר,

סך הכל מנדרק הפצה שמנסה להיות כמה שיותר ידידותית, לפעמים זה טוב למתחילים, ולפעמים זה מוגזם ונותן כמו שאמרת הרגשה מיקרוסופטית.

ההמלצה שלי זה slick, גירסא מצומצמת ונוחה יותר למשתמשים חדשים, של ההפצה suse, שגם היא בעצמה דיי ידידותית וצבעונית,

עדיין נוחה ופשוטה, אבל עם זאת יותר מקצועית וחכמה.

אתה יכול לקרוא על slick קצת יותר, כאן:

http://linmagazine.co.il/suse/sml/slick

נכתב על ידי SML האליל (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...