תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד?

ultras27

Recommended Posts

סבון ריחני מוריד את הריח של הסיגריות מהידיים ברוב המקרים אבל אתה לא יכול להריח את זה, כי העשן מזיק לחוש הריח ונתפס גם באף.

את הריח מהפה אפשר להעביר אם שותים כוס קולה (מפתיע, אני יודע).את הריח מהבגדים אי אפשר להוציא בלי לכבס אבל אפשר לטעון שהיית בחברת מעשנים והריח נדבק לך לבגדים.

לכל הצדקנים שמיד צועקים שלעשן זה לא בריא: נראה לכם שהוא לא יודע את זה? אתם חושבים שאתם הראשונים שגילתם את זה ומגלים לו את אמריקה? זו בחירה שלו, הבריאות שלו וזהו - מה אתם נכנסים לו לריאות?

סוף סוף מישהו שיודע לדבר לעיניין ולא לזיין ת'שכל

ההורים שלו יתפסו אותו בכל מיקרה

סיגריות זה כל כך ממכר שבסוף ההורים יתפסו אותו וזה לא משנה באיזה סיגריה הראשונה או ה10000000000000000000000 שלו

ולעזור לו בזה זה מיותר ובתור אחד בין 27 שיש לו ניסיון בחיים הסיגריות אולי היום ניראות לו סבבה אבל שהוא כל בוקר יתחיל לעשות קולות מוזרים

כאילו יש לו תנוסע השמיני בגרון ויסבול מי כל מיני מחלות כמו שלאבא שלי יש הוא לא יחשוב שהסיגריות הראשונות האלה היו כל כך טובות

למזלי יש לי אבא מטומטם שהתחיל לעשן בגיל צעיר ושאני רואה אותו אני אפילו לא חולם לגעת בסיגריה

זה לא קשור..אני יודע את הסיכונים...ואני בכלל לא מעשן הרבה כל חיי עשנתי איזה 15 סיגריות באיזה שנה וחצי (הכל רק באירועים מיוחדים,לא ככה סתם שמשעמם)

עם יש לך ורדים בשכונה פשוט תשפשף אותם על היד מוריד את כול הריח!

אין לי ורדי בשכונה.. :-\

לפני כמה זמן אמא שלי קנתה לכאורה "מבשם אוויר" לשירותים.

אבל למעשה כשהסכלתי מקרוב מה זה, התברר שזה מין מבשם אוויר מיוחד לאוטו, נורא דומה למבשם אוויר של שירותים, רק שהיה רשום שם "אנטי-טבק"

השארתי את איפה שעישנתי, ובאמת,  10 דקות אחרי שסיימו לעשן, לא היה ריח.

קוראים לזה "אנטי-טבק" של AIR WICK

אני מנחש שאם תשים טיפה על הידים, אז גם הריח מהידים יעלם....

מאיפה אני יכול להשיג את זה אחי? :s05:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סוף סוף מישהו שיודע לדבר לעיניין ולא לזיין ת'שכלזה לא קשור..אני יודע את הסיכונים...ואני בכלל לא מעשן הרבה כל חיי עשנתי איזה 15 סיגריות באיזה שנה וחצי (הכל רק באירועים מיוחדים,לא ככה סתם שמשעמם)אין לי ורדי בשכונה.. :-\מאיפה אני יכול להשיג את זה אחי? :s05:

טמבל זה מה שהמעשנים תמיד אומרים בהתחלה

סיגריה רק פה סיגריה רק אחרי הקפה וכו ובסוף אחרי 20 שנה הם מבינים איזה טמבלים הם היו

שאתה שואל נער מעשן למה הוא לא מפסיק הוא תמיד אומר שהוא מעשן רק ביגלל הכיף

שאתה שואל בחור בין 40 למה הוא מעשן הוא אומר שהוא יהיה מוכן לישתות חרא כדי להפסיק לעשן אבל הוא לא יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמבל זה מה שהמעשנים תמיד אומרים בהתחלה

סיגריה רק פה סיגריה רק אחרי הקפה וכו ובסוף אחרי 20 שנה הם מבינים איזה טמבלים הם היו

שאתה שואל נער מעשן למה הוא לא מפסיק הוא תמיד אומר שהוא מעשן רק ביגלל הכיף

שאתה שואל בחור בין 40 למה הוא מעשן הוא אומר שהוא יהיה מוכן לישתות חרא כדי להפסיק לעשן אבל הוא לא יכול

תדאג לעצמך אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה לעשן - זאת בחירה שלו .

הוא ישא את התוצאות בעתיד , ותאמינו לי שכל אחד ואחד מודע לכך.

הם גם יודעים שבעוד 10 שנים שכל הסיגריות פה ושם יהפכו לדבר קבוע , קופסה וחצי ביום ויהיה קשה להם להפסיק,ואגב מי שירצה להפסיק לעשן בעתיד יהיה מה

זה קשה לו , שום גמילה ושום כלום כלום לא יעזור לו , צריך לעשות סוויץ' במוח - זה הכל.

ו90 אחוז לא יכולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר מישהו יכול לענות על הנושא ולא לבלבל ת'ביצים על מה עישון גורם?!?!!? :pissed:

לא , עכשיו רציני סיגריה אחת שאתה מעשן באמת מריחים אותה ממך ?

וענו לך פה כבר,אלה בין הפתרונות היחדים שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רציני?

לפחות פעם בשבוע אני חוזר הבייתה עם ריח של עשן\אלכוהול, או בגלל ששתיתי, או שעישנתי, או שהייתי עם חברים שמעשנים\במקום שמעשנים

האמת כל הריח של העישון, לפחות אצלי, נפתס בשיער, אז אני חופף איזה 3 פעמים ופשוט אין מצב שעדיין יישאר ריח.

ואם זה רק בגוף, תסתבן כמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר נמאס לי לבוא כל פעם הביתה ולהתרחק מההורים שלי כדי שלא יריחו את הריח של הסיגריות ושום סבון לא מוריד את הריח הזה מהידיים!!

מישהו מכיר איזה סבון או איזה משהו מהיום יום שיכול להוריד את הריח ולא להזיק או להסריח (כמו אקונומיקה) לידיים

תודה לעוזרים :cool2:

בואנה, יש לך אומץ לקחת סיגריה ולזהם לעצמך את הריאות אבל... אין לך את הביצים לבוא כמו גבר להורים שלך ולהגיד "אני מעשן, תחיו עם זה" או שאתה מפחד שהם יפסיקו לתת לך דמי כיס? :lamer:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

|||||||||

|||||||||

|||||||||

אני איתה ! :xyxthumbs:

ובתור אחד שהפסיק לעשן לפני כמה חודשים , הייתי ממליץ לך בחום להפסיק עם זה , גם אם זה סיגריה אחת ...

אבל אם כבר ... גם אם אתה רוצה , וגם אם אתה לא רוצה ,ההורים שלך יגלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשן זה מגניב. מצטער להגיד לכם.

כל האנשים הכי סבבה מעשנים.

בן כמה אתה? בטח 16-17

תאמין לי בתור אחד שמעשן בערך 10 שנים כבר , אין בזה שום דבר מגניב , סתם חרא לבריאות ולכיס , יש בזה משהו סקסי אין ספק

אבל אין שום דבר סקסי בלגסוס מסרטן ריאות בגיל 40 , עדיף בלי זה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...