תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד?

ultras27

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לעשן זה מגניב. מצטער להגיד לכם.

כל האנשים הכי סבבה מעשנים.

נכון ובתור אחד שסובל המון ממעשים ריח בלתי ניסבל !

שעושה לי הרגש של בחילה כל פעם שיש מענשים כבדים איתי בהקבצה שגומרים איזה 3 קופסאות...

והם ממש ממש מסריחים אבל הם חושבים שזה קול אתם יודעים מה הם צודקים..

אני חייב להגיד שלעשן זה מגניב..

אתה גם מקבל ריח מסריח גם שיניים צהובות גם ציפורנים צהבות וגם סיכוי לא קטן לחלות במחלן הסרטן וכל זה תמורות סכום צנוע של כמה מאות שקלים לחודש..

ממש עיסקה סבבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשן זה מגניב. מצטער להגיד לכם.

כל האנשים הכי סבבה מעשנים.

:screwy: זה כל כך אידיוטי שזה עצוב...

לעשן זה הדבר הכי אידוטי לעשות - לא רק שאתה פוגע בעצמך אלא שאתה פוגע גם בכל מי שנמצא לידך.

אם אתה מעשן אתה הופך להיות העבד של חברות הסיגריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אף פעם לא יודע עד כמה אתה באמת עד שאתה מפסיק לעשן!

זה משפט שתזכור למשך כל תקופת העישון שלך.

במשך כל תקופת העישון אתה יכול להגיד "זה קטן עלי אני מפסיק", לרוב המשפט הזה יעבוד אם תיהיה בעל אופי חזק

ובעל כוח רצון ומוטיבציה גדולה,

אבל בדר"כ אתה תגיד את זה, תפסיק ורק אז תבין כמה אתה מכור כאשר תיהיה עם חברים והדבר שהכי יתאים זה יהיה סיגריה.

מניסיון.

פשוט אל תתחיל עם זה. ואם התחלת - תפסיק ומהר, בשבילך.

אבל זה כבר דיון אחר, והיו מיליון ואחד דיונים על עישון כבר, אז אין טעם שכל אחד יגיד עכשיו

"אני לא מעשן אני לא מעשן". פשוט תעזרו לו אם אתם מכירים שיטות.

אני יכול להגיד לך שמה שאני הייתי עושה זה לשטוף את היידים פעם או פעמיים, וזה בטוח יפחית קצת את הריח.

יותר מזה תנסה לדאוג שההורים לא יריחו לך את הידים.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה להפסק לעשן:

לוקחים סיגריה או שתיים,טובלים בחלב,ונותנים לזה להיתייבש,אחרי שזה מתייבש מעשנים את הסיגריה,מקיאים קצת ואחרי לא יבוא לך יותר סיגריה בחיים!

מילה שלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה, יש לך אומץ לקחת סיגריה ולזהם לעצמך את הריאות אבל... אין לך את הביצים לבוא כמו גבר להורים שלך ולהגיד "אני מעשן, תחיו עם זה" או שאתה מפחד שהם יפסיקו לתת לך דמי כיס? :lamer:

אמרה זאת שבערך בכל ת'ראד מתגאה באיך שהיא דפקה את הראש אתמול עם אלכוהול. אלכוהול זה רעל, פשוט ככה. ומה עם הכבד? זה שלא ראית עדיין של כבד אחרי כמה שנים של אלכוהול רצוף זה לא אומר שאין נזקים.

אתם יכולים לזיין את השכל כמה שאתם רוצים, אני מודע לנזקים של עישון ואלכוהול, אבל עדיין מעשן ושותה. למה? כי זה נחמד לפעמים, במסיבה או סתם עם חברים, בלי שום קשר לפוזה.

מי שרוצה להפסק לעשן:

לוקחים סיגריה או שתיים,טובלים בחלב,ונותנים לזה להיתייבש,אחרי שזה מתייבש מעשנים את הסיגריה,מקיאים קצת ואחרי לא יבוא לך יותר סיגריה בחיים!

מילה שלי!

נשמע כמו רעיון טוב, אני יספר לכמה חברים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים שהילד הזה מושפע מכל דבר?

בכלל...כל הקטע של עישון זה תופעה של היגררות.... של אנשים חלשים שמושפעים מה"זרם" ויעשו הכל כדי להיות עם ה"חבר'ה"...

רוב האנשים שתשאלו אותם למה הם התחילו לעשן-יגידו לכם -"זה משעמום...זה רק עם החבר'ה.." וכו'...

[glow=red,2,300]עכשיו אני מבין כשאומרים ששעמום יכול ממש להרוג![/glow]

חוצמזה...מה שאני הכי שונא...זה כשאני נגיד יושב באיזה פאב או בית קפה... ורואה איזה מישהי חמודה... חושב אולי להתחיל איתה או משהו..

ואז היא פתאום מוציאה את הפאקינג  סיגריה שלה ...ומתחילה לעשן...

סקסי? ממש לא!

כשהן מתחילות לעשן...הן עושות פרצופים ממש לא מושכים....כאילו יש להן עצירות...במאמצן לשאוף את העשן מהסיגריה...

בשבילי ...בחורה שמעשנת הופכת מיצור יפה כזה:

natalie.jpg

ליצור כזה:

pd233417.jpg

כנסו ל"חמור" שלכם וחפשו את הערך: Mischak makdim 1 -dragonlance 

אל תדאגו..זה לא מה שכתוב... זו סדרה מדליקה על הפסקת העישון והקשיים בו. רואים שם השקפת עולם של מעשנים כבדים ...וזה ממש עצוב..

כולם רוצים להפסיק אבל לא יכולים.... תראו את זה..  :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל הצדקנים שמיד צועקים שלעשן זה לא בריא: נראה לכם שהוא לא יודע את זה? אתם חושבים שאתם הראשונים שגילתם את זה ומגלים לו את אמריקה? זו בחירה שלו, הבריאות שלו וזהו - מה אתם נכנסים לו לריאות?

[/uote]

בס"ד

יכול להי'ות שהוא שמע על כך מלא פעמים אבל כנראה שהוא לא הבין את המסר

בגלל זה צריך להגיד עוד פעם שזה לא בריא בכלל עישון

עדיף לעשות ריצה וכו'

חג חנוכה שמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה...מה שאני הכי שונא...זה כשאני נגיד יושב באיזה פאב או בית קפה... ורואה איזה מישהי חמודה... חושב אולי להתחיל איתה או משהו..

ואז היא פתאום מוציאה את הפאקינג סיגריה שלה ...ומתחילה לעשן...

סקסי? ממש לא!

כשהן מתחילות לעשן...הן עושות פרצופים ממש לא מושכים....כאילו יש להן עצירות...במאמצן לשאוף את העשן מהסיגריה...

בשבילי ...בחורה שמעשנת הופכת מיצור יפה כזה:

מיבחינתי בחורה חמודה זה כמו גלידה משובחת :o :-*

בחורה חמודה +סיגריה זה כמו גלידה משובחת+גוש קטן של חרא בימקום הדובדבן :o :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד להורים שלך ... אבל תשמע מנסיון כדאי להפסיק כי אז תניתקע אם זה כמו טמבל כל בוקר תקם חייב סיגריה אחרי אוכל זה פשוט מעצבן אין כסף לכלום (ואם אתה אומר להורים שלך בכלל) קיצר אל תתחיל

ואני עוד לא מעשן כבד 10-15 סיגריות ליום הא ושלא נדבר על בית ספר שכל הפסקה תצריך לעשן ולא יכול ליות עם כל החברים הלא מעשנים

קיצר זה זבללל אבל שמתרגלים כל סיגריה זה כיף אבל כל בוקר תתקום בבעסה של סעמק יהיה לי סרטן

בקשר לריח ... שתוף ידיים עם מים חמים וסבון ובגדים תחליף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים גלידה משובחה :silly:

סתם סתם.. :]

צודק...ולצערי לפעמים דווקא הבנות הכי מדהימות-הן אלה שמעשנות.....חבל...זה מוריד מערכן... :kopfpatsch:

יוצא לי יותר מידי פעמים להכנס לדילמה של .... "היא אחלה בחורה ונראית פצצה... אבל היא פאקינג מעשנת!" עם בחורות שיש מצב איתן...

לרוב הקטע של הסיגריה מנצח כי זה פשוט בלתי נסבל...

זה גם חוסר כבוד כלפי הסביבה..

תמיד המעשנים מתלוננים שאנחנו מזיינים להם ת'שכל לגבי כל הקטע של העישון... ושאנחנו קודחים להם במוח שזה לא בריא...

מילא ...תהרסו ת'גוף שלכם..אבל אל תתנו לי לסבול מעישון פסיבי...פשוט נוראי!

תמיד ישנה מצידם אי התחשבות כלפי הסביבה כשהם מעשנים....אולי הניקוטין עלה להם לראש...

אני תכלס תמיד לא הבנתי איך בנאדם נהנה מעשן בתוך העיניים... את הריח של החרא הזה ...ואת תופעות הלוואי...

אבל תודו שזה גאוני להמציא מוצר שאנשים יתמכרו אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים גלידה משובחה  :silly:   

סתם סתם.. :]

צודק...ולצערי לפעמים דווקא הבנות הכי מדהימות-הן אלה שמעשנות.....חבל...זה מוריד מערכן... :kopfpatsch:

יוצא לי יותר מידי פעמים להכנס לדילמה של .... "היא אחלה בחורה ונראית פצצה... אבל היא פאקינג מעשנת!" עם בחורות שיש מצב איתן...

לרוב הקטע של הסיגריה מנצח כי זה פשוט בלתי נסבל...

זה גם חוסר כבוד כלפי הסביבה..

תמיד המעשנים מתלוננים שאנחנו מזיינים להם ת'שכל לגבי כל  הקטע של העישון... ושאנחנו קודחים להם במוח שזה לא בריא...

מילא ...תהרסו ת'גוף שלכם..אבל אל תתנו לי לסבול מעישון פסיבי...פשוט נוראי!

תמיד ישנה מצידם אי התחשבות כלפי הסביבה כשהם מעשנים....אולי הניקוטין עלה להם לראש...

אני תכלס תמיד לא הבנתי איך בנאדם נהנה מעשן בתוך העיניים... את הריח של החרא הזה ...ואת תופעות הלוואי...

אבל תודו שזה גאוני להמציא מוצר שאנשים יתמכרו אליו...

כל מילה - זהב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...