תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש איזה חומר מיוחד שמוריד את הריח של הסיגריות מהיד?

ultras27

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אאלק אתם הנגררים מצחיקים אותי כל החלשי אופי האלה , מעשנים עם החברה כמה אנשים אני מכיר שנגררו אחרי הסיגריות

כדי להיות מקובלים תאמין לי...אנשים עושים לעצם פאדיחות....

במקום סיגריה תדפוק איזה אבסולוט או פינלנדיה ככה פעם בשבועיים , תדפוק תראש תשכח איך קוראים לך

הרבה יותר בריא מעשרות שנות עישון!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Get on the crackpipe - hoe! :lol:

יש לך עוד סמים מומלצים :lol: מאז שישתחררתי מהצבא החנוניות אוכלת אותי :'( יש לך סם שיעשה אותי מגניב כמו מטליקה בתקופה הטובה

(לא מטליקה של היום החבורת צפונבוניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליקה של הזמנים טובים היו מכורים לאלכוהול ולסיגריות...הם לא השתמשו בסמים.

אבל אני יודע שקורט קוביין השתמש בהירואין וקוקאין...וכך גם ג'ימי הנדריקס, ג'ים מוריסון, ג'ניס

ג'ופלין...מעניין מה משותף לכל האמנים שציינתי (כולם מתו ממנת יתר), אה וגם הסולנים של Alice In chains ו- Drowning Pool...

בכל מקרה, בתור בנאדם שעישן ווינסטון אדום - קופסא ליום...אני יכול להגיד לך שלהפסיק לעשן זה אפשרי, אני לא מעשן כבר תקופה של

חצי שנה והתקופה הזאת תהפוך גם ל-10 ו-20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לסופר-פארם....גש למחלקת הבשמים [אם אתה קינקי לך לעמדת הנשים], תעמוד שם חצי דקה על השעון ותתנפל עליך איזו אישה שמנה בגיל העמידה

מטופחת יתר על המידה ותתחיל לאלץ אותך לנסות את כל הבשמים בחנות!

26648.jpg

כשתחזור הביתה, לא רק שלא יריחו,.. אלא אתה תאבד את חוש הריח, והוריך יחשבו שאתה מתרומם.... 8)

חחחחח צודק...

ועוד דבר אתה לא תצליח להפסיק לעשן כל כך מהר ...

אצלנו בביצפר יש כמה ילדים שכבר ממש התמכרו לסיגריות ..אתה אפילו לא תשים לב שאתה מכור...

הילדים האלה אמרו כבר מלא פעמים שיפסיקו לעשן ניסו כמה ימים ...ולא הלך...עד עכשיו הם כל הזמן מצטערים שהתחילו עם זה בכלל

בקיצור כל אלה שאומרים לך אני מכיר מישהו שהיה מכור והפסיק לעשן ביום אחד ...זה בולשיט..

איך אומרים... כל אדם שמעשן מכיר מישהו זקן בן 90 שעישן מגיל 5 ועדיין לא מת....(איפה הוא תראו לי)

אולי יש באמת בן אדם כזה אבל הוא בטח סבל כל החיים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליקה של הזמנים טובים היו מכורים לאלכוהול ולסיגריות...הם לא השתמשו בסמים.

אבל אני יודע שקורט קוביין השתמש בהירואין וקוקאין...וכך גם ג'ימי הנדריקס, ג'ים מוריסון, ג'ניס

ג'ופלין...מעניין מה משותף לכל האמנים שציינתי (כולם מתו ממנת יתר), אה וגם הסולנים של Alice In chains ו- Drowning Pool...

בכל מקרה, בתור בנאדם שעישן ווינסטון אדום - קופסא ליום...אני יכול להגיד לך שלהפסיק לעשן זה אפשרי, אני לא מעשן כבר תקופה של

חצי שנה והתקופה הזאת תהפוך גם ל-10 ו-20 שנה.

קודם כל לא אמרתי במה מטליקה ישתמשו וחוץ מיזה הכל בהומור אני לא נוגע בסיגריות ודברים בסיגנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שGUNS אירוסמית וצילי פאפר ישתמשו בממריצים הם גם רזים וגם ישתוללו על הבמה

מטליקה IRON ונירוונה היו יותר כבדים אז אני מניח שהם שתו הרבה ולקחו סמים שלא נותנים מרץ

מה שמענין זה איזה סמים טל פרידמן לוקח ??? מענין אותי לדעת למה תמיד יש לו חיוך טיפשי על הפנים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...