הישראלי המכוער - עד מתי ועד איפה? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הישראלי המכוער - עד מתי ועד איפה?

אורח athlon

Recommended Posts

אם אתם לא יכולים להישאר על הנושא בת'ראד הזה אז תרדו ממנו לפני שמשבתים לכם אותו!

לידיעתך לי יש את הכפתור האדום. ואנחנו בדיוק מתכתבים על הישראלי/ים המכוערים בכל תחום בנוסף למה שהתרחש במפגש.

אם משהוא לא נראה לך, תעבור אליי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעודינו דנים ומדברים, ומנגבים את ההקאה מההתנהגות המגעילה של ה"זוכה" הקודם, עוד "זוכה" אחד מהפורומים שלנו מוכר את הפריט שבו הוא זכה:

http://www.pctip.co.il/yabbse/index.php?board=8;action=display;threadid=10252

גועל נפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעודינו דנים ומדברים' date=' ומנגבים את ההקאה מההתנהגות המגעילה של ה"זוכה" הקודם, עוד "זוכה" אחד מהפורומים שלנו מוכר את הפריט שבו הוא זכה:

[url']http://www.pctip.co.il/yabbse/index.php?board=8;action=display;threadid=10252

גועל נפש!

הוא משתמש פעיל למדי בפורום... ואי אפשר לומר שהוא נרשם לאתר רק בשביל ההגרלה ובמחשבה על בצע כסף.

כמו כן.. מרגע שהזכייה אצלו לדעתי יש לו את הזכות לעשות ככל העולה על רוחו... אבל אני לא חושב שזה המעשה ה"נחמד" ביותר לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעודינו דנים ומדברים' date=' ומנגבים את ההקאה מההתנהגות המגעילה של ה"זוכה" הקודם, עוד "זוכה" אחד מהפורומים שלנו מוכר את הפריט שבו הוא זכה:

[url']http://www.pctip.co.il/yabbse/index.php?board=8;action=display;threadid=10252

גועל נפש!

הפעם הגזמתם קצת... אני לחלוטין מסכים לגבי הראשון, זה שנרשם במיוחד בשביל ההגרלה וההודעה הראשונה שלו בפורום היתה למכירת הזכיה שלו. אני הייתי גם הראשון להעיר לו, לפני שמחקו את הת'רד. אבל פה אתם מדברים על מישהו אחר, שלא עבר על חוקי הפורום שלנו (ורואים שהוא לא נרשם לפורום המקביל רק בשביל לפרסם בו...), ופשעו היחיד היה שאין לו צורך בפרס שהוא זכה בו. האם אתם הולכים לצלוב אותו בגלל שאין לו צורך ספציפי בכבל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני משתמש ותיק פה אני זכיתי במאוורר 80 ולא באתי בשביל ההגרלה וזה לא הביגדיל בשבילי....

זכיתי יופי לי אל תשמיץ את כל מי שזה אני פה יותר משנה... עשיתי פה מלחמות ואנשים שקצת יותר וותיקים מכירים אותי אני דיי לא פעיל פה כי לי דיי נמאס...***

אני בתור איש רציני נמאס לי לראות את אותם שאלות כל הזמן חוזרות אחת אחרי השניה על אותו דבר

לדעתי האתר הזה מדרדר כי אין לו שום הגיון הוא לא יכול להרחיב אופקים כלומר הוא כל הזמן אותו דבר...

מה שאני רוצה לומר אני באתי לפגוש קצת את האנשים שבאתר וגם הייתי במפגש הקודם.. ז

לא כל הישראלים חראות ולא כולם מנצלים את המערכת ואת התמימים... אני מסכים איתך שהיה פה איזה צד לא הוגן.. והיה אנשים שראו הזדמנות לזכות במשהו בחינם על חשבון פראיירים כמו בעלי האתר... פעם הבאה צריך למצוא דרך יותר חכמה לעשות את ההגרלה הרעיון עם הדף היה יפה... אבל אנשים יכלו להרשם האתמול ומבחינת בעלי האתר לא היה שום בדיקה על הדפים לפני ההגרלה...

מישה כאשר הוא סידר את הדפים בתיק היה צריך באיזה דרך לבדוק גם וותק ומספר הודעות של כל חבר שהגיש דף...

אני חושב שרעיון ההגרלה מוצלח מאוד רק פעם הבאה תלמדו לקח... זה כל העניין פה ללמוד לקחים לפעם הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכית , כל הכבוד. זכותך לעשות כרצונך.

הדיון הזה נסוב עקב טעות בהגרלה, ואיפשרו (שוב בטעות) לנוכל להכנס להגרלה ולזכות בדבר שהיה אמור להגיע למשתמים "האמתיים" של הפורום.אני מקווה שהחבריה כאן כלל לא התכוונו אליך.

אם היית רואה את ההודעה של הנוכל, היית מבין עם מה אנחנו מתעסקים.

עריכה

כיוון שאינני נוהג לערוך הודעות אחרות, אולי תחשוב שנית ותערוך את הודעתך. וכמובן אל תכנה אותנו קציני ss, כי אנחנו ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני משתמש ותיק פה אני זכיתי במאוורר 80 ולא באתי בשביל ההגרלה וזה לא הביגדיל בשבילי....

זכיתי יופי לי אל תשמיץ את כל מי שזה אני פה יותר משנה... עשיתי פה מלחמות ואנשים שקצת יותר וותיקים מכירים אותי אני דיי לא פעיל פה כי לי דיי נמאס ממשטר הקציני SS שיש פה ואנשים פה דיי מתחילים להמאס עלי

אני בתור איש רציני נמאס לי לראות את אותם שאלות כל הזמן חוזרות אחת אחרי השניה על אותו דבר

לדעתי האתר הזה מדרדר כי אין לו שום הגיון הוא לא יכול להרחיב אופקים כלומר הוא כל הזמן אותו דבר...

מה שאני רוצה לומר אני באתי לפגוש קצת את האנשים שבאתר וגם הייתי במפגש הקודם.. ז

לא כל הישראלים חראות ולא כולם מנצלים את המערכת ואת התמימים... אני מסכים איתך שהיה פה איזה צד לא הוגן.. והיה אנשים שראו הזדמנות לזכות במשהו בחינם על חשבון פראיירים כמו בעלי האתר... פעם הבאה צריך למצוא דרך יותר חכמה לעשות את ההגרלה הרעיון עם הדף היה יפה... אבל אנשים יכלו להרשם האתמול ומבחינת בעלי האתר לא היה שום בדיקה על הדפים לפני ההגרלה...

מישה כאשר הוא סידר את הדפים בתיק היה צריך באיזה דרך לבדוק גם וותק ומספר הודעות של כל חבר שהגיש דף...

אני חושב שרעיון ההגרלה מוצלח מאוד רק פעם הבאה תלמדו לקח... זה כל העניין פה ללמוד לקחים לפעם הבאה

רב הדברים שאתה מעלה כאן מעניינים, הבעיה שלי זה עם צורת ההתבטאות שלך שלא מקובלת על שום אדם שפוי, ולא ניתן להעלותה על הדעת. להשוות אותנו, מנהלי הפורומים והאתר, לקציני SS זה דבר חמור מאוד, ואני רק מקווה בשבילך שאתה מספיק מטומטם כדי לא לדעת את המשמעות של המילה הזאתי ולכן אתה משתמש בה. אני מאוד מקווה שזה כך, כי אם לא הדברים האלו הם חמורים ביותר ומבחינתי, אין לי יותר שום סובלנות כלפיך וכלפי ההתנהגות המגעילה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעודינו דנים ומדברים, ומנגבים את ההקאה מההתנהגות המגעילה של ה"זוכה" הקודם, עוד "זוכה" אחד מהפורומים שלנו מוכר את הפריט שבו הוא זכה:

http://www.pctip.co.il/yabbse/index.php?board=8;action=display;threadid=10252

גועל נפש!

הפעם הגזמתם קצת... אני לחלוטין מסכים לגבי הראשון, זה שנרשם במיוחד בשביל ההגרלה וההודעה הראשונה שלו בפורום היתה למכירת הזכיה שלו. אני הייתי גם הראשון להעיר לו, לפני שמחקו את הת'רד. אבל פה אתם מדברים על מישהו אחר, שלא עבר על חוקי הפורום שלנו (ורואים שהוא לא נרשם לפורום המקביל רק בשביל לפרסם בו...), ופשעו היחיד היה שאין לו צורך בפרס שהוא זכה בו. האם אתם הולכים לצלוב אותו בגלל שאין לו צורך ספציפי בכבל הזה?

גם אני מסכים, אבל אולי היה יותר טוב אם הוא היה מחזיר את הכבל למישה, ומבקש שיגריל אותו בין שאר באי המפגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מסכים, אבל אולי היה יותר טוב אם הוא היה מחזיר את הכבל למישה, ומבקש שיגריל אותו בין שאר באי המפגש.

ת'אמת, אל תענה, רק תחשוב:

אתה היית עושה את זה. חושב שניה:

"המממ, אין לי צורך בזה, רגע מישה! הגרלה חוזרת! אני לא צריך את זה!"?

בידיעה שלא תוכל שוב להשתתף בהגרלה, ושוויתרת על הפרס שלך?

ת'אמת אבל! אל תגיד לי כן סתם.. תחשוב!! לא עושים את זה הרבה בזמן האחרון במדינה.

עכשיו לחשוב על עוד משהו, כמה אנשים אתה מכיר, פנים אל פנים, או דרך הפורום הזה או אחרים דומים לו, שהיו עוים את מה שאתה מציע?

*הערה - אין לראות ברשום לעיל כדעתי על הנושא או על הדרך שבה הייתי נוהג במקרה כזה או אחר.

הוא רוצה למכור? זכותו. שיתרום לקופת הפורום.... ועם זה נקנה סוכריות (או מתנות יותר גדולות) לכולם. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...