"Virtual Memory Minimun too low" - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"Virtual Memory Minimun too low"

Wood-Elf

Recommended Posts

יש לי B&W2,

אבל יש לי איתו כמה בעיות -

א'. המפרט שלי זה 3000 ו9800P, והוא רץ על 10FPS, על מדיום, ברזולוציה של 840 על 700 ומשו נדמה לי, 32 ביט קולור.

אבל פסדר, אפשר לחיות עם זה (למרות שזה אמור לרוץ יותר טוב, ניחא)

ב'. הבעיה העיקרית, היא, שלפעמים הוא נתקע. אבל לא נתקע לגמרי, כאילו, אם אני אחכה איזה רבע שעה הוא יחזור לתפקד, ואז אחרי 2 דקות יתקע עוד פעם לאיזה רבע שעה.

כזה מעצבן אותי (כמו שקרה לי עכשיו) אני פשוט יוצא ממנו עם Ctrl + Alt + Del כי זה ממש מעצבן.

ואז אני רואה בצד כזה סמלון קטן (רק אם המשחק עדיין פועל תוך כדי!) של משולש וסימן קריאה בתוכו.

"Virtual memory minimum too low".

אוקיי.

אני מניח שחסר לי ראם? (512)

פסדר. אין לי כסף כרגע.

אז העלתי את המינימום ל-1024 נדמה לי, או ל-2048. לא זוכר.

ועדיין כל פעם מחדש זה רושם לי תהודעה הזו.

מה אני צריך לעשות?

לקנות עוד ראם לא בא בחשבון כרגע, כיוון שאין לי גרוש (ולקחתי מההורים שלי הרבה יותר מדי החודש). אולי אם יהיו נדיבים השנה בדמי חנוכה (למרות שעם הזמן הדמי חנוכה רק יורדים.. P= ), אני אקנה ראם.

אבל כרגע זה יצטרך להידחות עד לחופש הגדול, או לפסח, כשאני אעבוד (אין לי זמן לעבוד בימי לימודים, ולא בגלל הלימודים.).

בקיצור, אני מתכוון מחר להתקין מחדש תמשחק (היום אני לא יכול..), ולבדוק האם זה משנה משהו. אני אוריד תדרייבר החדש (5.12) למרות שיש לי את 5.10.

אבל האם הבעיה הזו באמת קשורה לוירטואל ממורי?

או שזה הראם?

ואם זה הוירטואל ממורי, כיצד אפשר לתקן את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 512MB קשה לי להאמין שזאת בעיה של מחסור בזיכרון..

יכול להיותשהמחשב שלך ניתקע בגלל מאמץבמהלך המשחק אולי הוא מתחמם יות רמ מדי תביא טמפרטרות דרך ה EVERSENT..

כדי שתעשה סריקה של רוגלות טוראינים וכדומה יכול להיות שיש לך אנטי וירוס או FIREWALL שמכביד עליך איזה FIREWALL ואנטי וירוס אתה משתמש?

בכול אופן רצוי לעשות סריקות נראה לי שזאת בעיה של התחממות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך 512MB קשה לי להאמין שזאת בעיה של מחסור בזיכרון..

יכול להיותשהמחשב שלך ניתקע בגלל מאמץבמהלך המשחק אולי הוא מתחמם יות רמ מדי תביא טמפרטרות דרך ה EVERSENT..

כדי שתעשה סריקה של רוגלות טוראינים וכדומה יכול להיות שיש לך אנטי וירוס או FIREWALL שמכביד עליך איזה FIREWALL ואנטי וירוס אתה משתמש?

בכול אופן רצוי לעשות סריקות נראה לי שזאת בעיה של התחממות..

אני לא סומך על אוורסט, אחרי שהיא הודיעה לי רשמית שהטמפ של המעבד שלי היא 90, העפתי אותה לעזאזל.

בביוס בד"כ 40 מעלות פחות או יותר (יש לי Clawhammer אני חושב), אני אבדוק אח"כ (אני לא יכול כרגע לעשות ריסטרט למחשב, ואני צריך ללכת עוד מעט...).

אמממ יש לי נורטון אנטיווירוס.

מקורי, אם זה חשוב. (גם המשחק מקורי. ואין לי כוח יותר לכתוב מקורי על כל דבר, אז פשוט תדעו שהכל מקורי)

אני אריץ עכשיו ADWARE, וכשאני אלך אני אשים בדיקת ווירוסים (למרות שזה נמשך כבר הרבה זמן, ואני בודק כל שבוע ווירוסים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהמשחק לא פועל, תבדוק את משאבי הרשת שלך, תבדוק את כמות הזיכרון בו רשימת התהליכים משתמשים. אם אין לך עומס כשהמשחק לא עובד אז אין קשר בין זה לבין תוכנות ריגול. תוכנות ריגול עולות כשמזהות חיבור לאינטרנט. לא סביר להניח שתוכנות ריגול ווירוסים מפעילים את עצמם דווקא כשאתה מפעיל משחק לכן תרד מהרעיון. אתה גם אומר שהמחשב נתקע. לכן אני מציע לבדוק מעלות בזמן משחק ולבדוק אם המחשב נתקע גם במשחקים אחרים ולא רק במשחק הזה (אולי בעיה עם המשחק) לבדוק שיש לך דרייבר של כרטיס מסך עדכני ולבצע בדיקת MEMTEST. אם כולם תקינים לבדוק איך המחשב מתפקד עם ספק כוח אחר

ואם זה הוירטואל ממורי, כיצד אפשר לתקן את זה?

וירטואל ממורי לא צריך לתקן הוא מגדיל את המקום בהארדיסק בו הוא משתמש בתור זיכרון וירטואלי באופן אוטומטי, אלא אם אין לך מקום פנוי בכונן של מערכת ההפעלה שלך. במקרים מסוימים קורה שהזיכרון הוירטואלי נפגם, ניתן לבצע לזיכרון הוירטואלי שחזור וזה במידה וגם מתקבלות הודעות שגיאה שהמילים MINI ו DMP מופיעות בהם. במקרה שלך אני לא חושב שזאת הבעיה.

בכל מקרה הפעולה של שחזור הזיכרון הוירטואלי מתוארת בקישור הבא:

http://forums.nana.co.il/Message/MessageFull.asp?MsgID=3991156

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן שהמשחק לא פועל, תבדוק את משאבי הרשת שלך, תבדוק את כמות הזיכרון בו רשימת התהליכים משתמשים. אם אין לך עומס כשהמשחק לא עובד אז אין קשר בין זה לבין תוכנות ריגול. תוכנות ריגול עולות כשמזהות חיבור לאינטרנט. לא סביר להניח שתוכנות ריגול ווירוסים מפעילים את עצמם דווקא כשאתה מפעיל משחק לכן תרד מהרעיון. אתה גם אומר שהמחשב נתקע. לכן אני מציע לבדוק מעלות בזמן משחק ולבדוק אם המחשב נתקע גם במשחקים אחרים ולא רק במשחק הזה (אולי בעיה עם המשחק) לבדוק שיש לך דרייבר של כרטיס מסך עדכני ולבצע בדיקת MEMTEST. אם כולם תקינים לבדוק איך המחשב מתפקד עם ספק כוח אחר וירטואל ממורי לא צריך לתקן הוא מגדיל את המקום בהארדיסק בו הוא משתמש בתור וירטואלי באופן אוטומטי, אלא אם אין לך מקום פנוי בכונן של מערכת ההפעלה שלך. במקרים מסוימים קורה שהזיכרון הוירטואלי נפגם, ניתן לבצע לזיכרון הוירטואלי שחזור וזה במידה וגם מתקבלות הודעות שגיאה שהמילים MINI ו DMP מופיעות בהם. במקרה שלך אני לא חושב שזאת הבעיה.

בכל מקרה הפעולה של שחזור הזיכרון הוירטואלי מתוארת בקישור הבא:

http://forums.nana.co.il/Message/MessageFull.asp?MsgID=3991156

הופה!

נדמה לי שעלית פה על משו.. :x

יכול להיות שזה בגלל שיש לי רק 2G פנויים על הווינדוס?

יש לי ספק של HEC, לא משהו ג'נרי, 300W, בהתחשב בזה שהמערכת שלי צורכת פחות מ-250 במאמץ, זה נראה לי סביר בהחלט.

לגבי תקיעות - להפך, אמרתי שהמחשב לא נתקע, אלא שזה כאילו יש לי 0FPS... כאילו אני לא רואה שום התקדמות על המסך...

אבל בC+A+D זה כן עובד...

ד"א, אם זה חשוב, בבCSS (וההשוואה תקפה כיוון ששני המשחקים תומכים ATI) יש לי 60-90FPS, כשהכל על HIGH חוץ מהמודלים, ויש פילטרים עד הסוף.

ושום תקיעה.

בעצם.. עכשיו כשאני חושב על זה, כן מופיעות מדי פעם שגיאות מוזכר בהן משהו memory...

אני מתחיל יותר ויותר לחשוד בRAM שלי...

לגבי תפיסה של ראם -

יש לי כ-40 תהליכים פועלים, כולם בעלי פחות מ-10K שימוש בראם, ואפילו בהנחה שכולם היו 10K, זה כולה 40MB מהראם.

כרגע יש לי גם איזה 100K שהפיירפוקס תופס לי (בונא העדכון הזה מזה הרס את זה, פעם זה היה כולה 30K).

אבל כשאני משחק הFF לא פתוח.

איפה אני רואה בדיוק כמה ראם תפוס?

ד"א, אחי, לגבי הלינק שלך -

א'. לא היו לי הודעות כאלו בכלל. היו לי הודעות אחרות.

ב'. בחנוכה אני כנראה מפרמט את הווינדוס שלי (אחרי איזה לושה חודשים שלא פרמטתי), אז אולי זה יפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם MEMTEST גבר, תנסה!

לגבי כמה תפוס בתוך מנהל משימות בעמודת ביצועים תחת פיזי רשום "סך הכל" כמה פיזי יש לך ומתחת לזה רשום

כמות פנוי, זה צריך להיות מעל 40 אלף. לפי מה שתיארת לא נראה שיש בעיה כזאת.

2 ג'יגה מקום פנוי בהארדיסק צריך להספיק לזיכרון וירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם MEMTEST גבר, תנסה!

לגבי כמה תפוס בתוך מנהל משימות בעמודת ביצועים תחת פיזי רשום "סך הכל" כמה פיזי יש לך ומתחת לזה רשום

כמות פנוי, זה צריך להיות מעל 40 אלף. לפי מה שתיארת לא נראה שיש בעיה כזאת.

2 ג'יגה מקום פנוי בהארדיסק צריך להספיק לזיכרון וירטואלי.

עכשיו הוצאתי את ה-My docs מכונן C, ויש לי עכשיו 8 ג'יגה פנויים. (שמתי את זה בלילה שיעביר, זה היה איזה 6 ג'יגה)

מה זה MEMTEST?

זו תוכנה?

אפשר לינק?

או שזה משו של הווינדוס?

עריכה: עכשיו אני רואה תפיסיקל ממורי -

יש לי 255 פנויים, כשהפיירפוקס תופס כ-40-50 מגה.

זתומרת שלפני שאני מריץ תמשחק יש פחות או יותר 280-300 מגה פנויים בראם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה MEMTEST?

זו תוכנה?

אפשר לינק?

או שזה משו של הווינדוס?

חיפוש בפורום לא היה מזיק לך לנסות, חיפוש בגוגל מצא לי מדריך שלם איך להוריד להתקין ולהשתמש בתוכנה MEMTEST:

http://www.short-media.com/review.php?r=276

היא בודקת אם יש לך בעיה בכרטיס הפיזי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...