מגנטים! איפה אפשר לקנות? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגנטים! איפה אפשר לקנות?

TuviaDaCat

Recommended Posts

אני צריך מגנטים חזקים יחסית, רק חבל שקשה להגדיר עוצמת מגנט ככה שאני לא יכול להיות ספציפי. אני רוצה לדעת באיזו חנות מוכרים מגנטים מסוג יחסית חזק, אולי בסדר גודל של הכוח שיש למגנט בהרדיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להזמין מכאן :

http://www.gaussboys.com/

הם מוכרים מגנטים לכל מטרה , בכל גודל, בכל חוזק

אני הזמנתי זוג מגנטים שלהם, ממש קטנים, לצורך מאוד מסויים, והם חזקים בצורה בלתי רגילה

כאלה בדיוק :

http://store1.yimg.com/I/puttyworld_1876_13225596

חזקים עד כדי כך שזה ממש ממש מסוכן לשים אצבע או משהו בינהם כשהם בדרך להצמד אחד לשני במהירות.

מעבר לזה יש לי 2 מגנטים מלבניים שחורים, שהוצאתי מאיזה משחק מנהלים כשהייתי קטן

(כזה מעמד, שיש עליו מלאאאא כדורי מתכת שאפשר לסדר אותם כפרמידות או בכל צורה שהיא, והם מחזיקים מעמד כי מתחת למעמד היו המגנטים האלה)

הנה תמונה של המגנטים (הקטנים יותר הרבה הרבה הרבה יותר חזקים)

th_magnets.jpg

יש בטח גם בהמון חנויות גאדג'טים כל מיני דברים שעובדים על מגנטים, אתה יכול לקנות משהו ולהוציא את המגנטים שבתוכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אפשר להגדיר עוצמת מגנטים.... (מודדים את עוצמת השדה המגנטי...)

חבל שאתה אומר דברים לא נכונים, השדה המגנטי משתנה במרחקים שונים, וקווי השדה מתנהגים בצורה סבוכה, צורה שגם משתנית ממגנט למגנט, ושלא כמו שדה חשמלי, אי אפשר לכלוא את כל קווי השדה במעטפת גאוס ככה שאין משמעות לשטף מגנטים. אולי יש דרך שאני לא מכיר להגדרה מספרית מדוייקת למגנט, אבל זה בטח לא שדה מגנטי.

אה ותודה רבה רבה לבחור שנתן את הלינק, באמת עזרת לי, אני רק רוצה לדעת כמה עולה משלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה אומר דברים לא נכונים, השדה המגנטי משתנה במרחקים שונים, וקווי השדה מתנהגים בצורה סבוכה, צורה שגם משתנית ממגנט למגנט, ושלא כמו שדה חשמלי, אי אפשר לכלוא את כל קווי השדה במעטפת גאוס ככה שאין משמעות לשטף מגנטים. אולי יש דרך שאני לא מכיר להגדרה מספרית מדוייקת למגנט, אבל זה בטח לא שדה מגנטי.

אה ותודה רבה רבה לבחור שנתן את הלינק, באמת עזרת לי, אני רק רוצה לדעת כמה עולה משלוח?

כוח של מגנטים מוגדר ע"י מומנט הדיפול שלהם (אין "מטען" מגנטי, אבל כן אפשר לקרוא ללולאת זרם זרה דיפול ולפי העוצמה שלו קובעים את עוצמת המגנט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם מגנטים באתר הזה, בגודל של פחות 2 אצבעות, שיכולים להרים אופני הרים...

http://www.gaussboys.com/crazy_pics.php

וכן, הם מאוד חזקים, יש לי מישהו בעבודה שניסה.. וירד לו קצת דם וכמעט יותר מזה, אחרי שהם התנגשו על הקצה של האצבע שלו.

המשלוח לארץ הוא בול 10$ זה לא כזה נורא, אם אתה צריך אותם, ממליץ שתזמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מעצבן אותך, קשור אותו, תניח מגנט על השולחן, שים את ידו על המגנט, קח נסורת ברזל גסה, תפזר על צידה השני של היד שלו. ותראה מה קורה, את התוצאה אני לא אגיד לך, כי אז זה יהרוס לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה מקום ברמתגן שעוסקים בכל מה שקשור לאלקטרו מגנט

וראיתי משם מגנט קטן מאוד מאוד חזק

אני יודע גם שיש להם מגנטים שיכולים להחזיק 400 קילו ויותר

אני לא יודע מה האתר שלהם...ראיתי קטלוג שלהם בביתספר

אני אנסה לברר לך..

בכל מקרה זה ברמת גן ואנלא יודע יותר מזה כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מעצבן אותך, קשור אותו, תניח מגנט על השולחן, שים את ידו על המגנט, קח נסורת ברזל גסה, תפזר על צידה השני של היד שלו. ותראה מה קורה, את התוצאה אני לא אגיד לך, כי אז זה יהרוס לך

עדיף לקחת את אחותי הקטנה ולדביק אותה למקרר עם המגנטים בחולצה כשהרגליים שלה לא נוגעות ברצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדיף לנסר לו את היד וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...