tccd ב-780 שח לגיגה?? - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

tccd ב-780 שח לגיגה??

sagi_10

Recommended Posts

subx אתה יכול לתת בבקשה לינק לזכרון המדובר בחנות בארץ?

אגב אני קונה את הזכרונות מנעה

אם יש לכם המלצה אחרת לזיכרון גיגה טוב לאוברקלוק יותר מה tccd שאני רוצה לקנות ועולה פחות מ780 שח או 780 שח לגיגה

בבקשה תעדכנו אותי ה dead line שלי הוא למחר בצהרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא לטעות , אני לא מתכוון לG.Skill NT המגיעים עם צ'יפים לא ידועים (למרות שגם אלו הגיעו אצל כמה משתמשים ל500Mhz בתזמונים 2.5-3-3 וזה בפוקס), הכוונה לG.Skill ZX המבוססים על הצ'יפים של מקרון שאיתם התוצאות טובות בהרבה יותר. (מוכרים אותם באותה חנות)

תזמונים של 3-3-2 של מקרון עדיפים על 3-3-3 מTCCD (על זכרון ג'נרי) אפילו בהבדל של 20Mhz וטיפונת יותר.

סתם לצורך השוואה, BH5 בתזמונים 2-2-2 או 1.5-2-2 בתדר של 500Mhz עדיף בהרבה מזכרון על תזמונים 3-3-3 בעשרות MHZ.

תזכרו, MHZ זה לא הכל , תזמונים הם מרכיב מאוד חשוב.

משתמשים מתחילים לקנות TCCD כשהוא עושה מעל 600Mhz בCas2.5 שזה הממוצע הסביר לצ'יפים האלו , וכשהם נבדקו על ידי חברות מותג (כמו GEIL , , וכו'..) ולא לקחת סיכון על המבוססים על אותם צ'יפים (צ'יפ TCCD מוכרז לעבוד ב500MHZ) שלא נבדקו יכולתם או במילים אחרות לא עברו "סינון" על ידי חברות המותג.

אני יכול לאמר דבר אחד בטוח : אתם תקנו את הזכרונות הגרועים ביותר המבוססים על TCCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשנות?!

"

אני יכול לאמר דבר אחד בטוח : אתם תקנו את הזכרונות הגרועים ביותר המבוססים על TCCD."

בגלל זה..:\

גם הזיכורנות הגרועים ביותר שהם TCCD יעשו 500MHZ

אני לא מאמין שיש TCCD שלא עושה 500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...