מסכים כחולים+נקישות ב-hd - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים+נקישות ב-hd

moonjib

Recommended Posts

מצורפות תמונה של המסך הכחול. מה פשר הדבר? זו כבר פעם שנייה (את הפעם הראשונה לא צילמתי).

עוד דבר, לפעמים יש כמו נקישות ב-hd , שתיים כשהמערכת מופעלת! אבל ב-speed fan הכל טוב. (תמונה מצורפת).

עריכה: גיביתי לפני שעה את כל הדברים החשובים על דיסקים (שירים, , משחקים ו-stuff) כדי להיות מוכן לכל תקלה.

ד"א אני מתכנן לקנות לגיבויים (כבר נמאס לחלק 20 ומשהו ג'יגה על דיסקים של 4.7 g"b . מאוד מתיש.) ותיכננתי על ה-maxtor one touch (למרות שהוא נורא יקר). יש מוצר אחר לגיבוי שאתם ממליצים עליו?

speedfanpic3wq.th.jpg

10yy1.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסכים הכחולים זה תקלה בזכרון תריץ memtest

יש לי גם הארד דיסק כזה רק 160 ג'יגה וגם לי יש נקישות כאלה חלשות לפעמים, לא חושב שזה משהו דפוק

זה נראה לי פשוט רעש של הדיסק...

אני לא מבין גדול אז תחכה לאחרים שיגיבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכווץ בזיפ את חמשת המסכים הכחולים (קבצי דאמפ) שנוצרו לך בתיקיה c:\windows\minidump ותעלה לכאן, אנחנו ננסה לפענח וליראות אם באמת הבעיה היא מהזכרונות... איזה אלה? משהו ג'נרי?

חחחחחחח כל הכבוד על הנחישות לגבות הכל זה רעיון טוב, אבל לגבי הנקישות:הן נשמעות בזמן שהמסך הכחול קורה? או שסתם פיתאום והכל קופא לשניה או שלוש וממשיך כרגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכווץ בזיפ את חמשת המסכים הכחולים (קבצי דאמפ) שנוצרו לך בתיקיה c:\windows\minidump ותעלה לכאן, אנחנו ננסה לפענח וליראות אם באמת הבעיה היא מהזכרונות... איזה אלה? משהו ג'נרי?

חחחחחחח כל הכבוד על הנחישות לגבות הכל זה רעיון טוב, אבל לגבי הנקישות:הן נשמעות בזמן שהמסך הכחול קורה? או שסתם פיתאום והכל קופא לשניה או שלוש וממשיך כרגיל?

לא, סתם נקישות כשאני מפעיל את המערכת, בלי קשר למסך הכחול.

אין לי כלום בתיקייה. :s05:

זכרונות של ncp (מפרט*), לא ג'נרים אלא סתם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...