החלפתי את כל המאוררים (!) ועדיין מרעיש. רעיונות? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפתי את כל המאוררים (!) ועדיין מרעיש. רעיונות?

realmagic

Recommended Posts

במסגרת הניסיון להשקיט את המחשב, סיימתי להחליף היום את כל המאוררים שהיו לי במחשב. כל המאווררים זה אומר 3 מאוררי מארז 80 מ"מ (GlacialTech), לכרטיס מסך (Silancer), לפני כמה שבועות שמתי ביג טייפון (והיום חיזקתי ברגים - זה הקטין את הרעידות של המארז), לנורת'ברידג (לפסיבי של זלמן) ואפילו ספק החלפתי לאנרמקס 420 (שאמרו לי שהוא אחד הספקים השקטים יותר) אבל המחשב עדיין מרעיש קצת, למישהו יש רעיונות מה עוד אפשר לעשות?

(התלבטתי אם לפרסם את זה פה או במודינג ואלקטרוניקה - כי נראה לי שמה שצריך עכשיו זה איזשהו מוד. אז אם זה לא מתאים - בבקשה להעביר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אקטיבי שהוא 100% שקט, אפילו אם המכניקה של המאוורר לא תרעיש, מערבולות האוויר והאוויר עצמו שנשאב ונפלט יעשו רעש.

כמובן שלא ביקשתי שקט מוחלט (כאילו המחשב כבוי) אבל הוא עדיין מפריע לנו להרדם בלילה (אלא אם כן אנחנו ממש עייפים...:)).

הפתרון המוצע על ידי בת זוגתי זה לעבור לדירה עם עוד חדר ולשים שם את המחשב. רעיון טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי..אז עוד פתרון אפשרי זה לעבור למאווררי 120mm ב-rpm נמוכים, כמו של , שדוחפים המון אוויר במהירויות נמוכות וברעש מאוד מאוד נמוך.

גם אופצייה אבל הוא יצטרך לעשות מוד רציני למארז שלו..(להגדיל מ80מ"מ ל120מ"מ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו 3 מאווררי 80mm, אני מנחש ש-2 מהם נמצאים מאחורה זה על זה, הוא יוכל להחליף את שניהם במוד קטן ל-120mm אחד אם זה יהיה אפשרי. הרעש נובע בעיקר מהמאווררים האלו, לביג טייפון צירפו את המאוורר הכי שקט שלהם שדוחף יחסית הכי הרבה אוויר, ואני משוכנע שה-enermax באמת שקט.

אם תוכל תשלח לנו תמונה של פנים המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב מאוד רועש,וכשאני הולך לישון ויש הורדה בתוכנה SPEED FAN אני מוריד את המאווררים ל 50% וזהו הכול שקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו 3 מאווררי 80mm, אני מנחש ש-2 מהם נמצאים מאחורה זה על זה, הוא יוכל להחליף את שניהם במוד קטן ל-120mm אחד אם זה יהיה אפשרי.

אם תוכל תשלח לנו תמונה של פנים המארז...

הנה תמונה שמתארת את פנים המארז - יש מאורר אחד מקדימה (למטה) ושניים מאחורה (אחד ליד השני).

התמונה היא מפוסט שעשיתי כשהחלפתי את ההיטסינק - שים לב שבתמונה הספק הוא לא של אנרמקס, הכרטיס מסך לא מחובר ולא כל המאוררים במקום.

10012871tf.th.jpg

לא הבנתי מה זה אומר "זה על זה" אבל נראה לא תהיה אפשרות להחליף אותם במאורר 120 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ההארד דיסק שלך רועש ?! ניסיתה לחזק את הברגים בכל המארז ?!

אני חושב שזה לא ההרדיסק - זה כנראה המאוררים בכל זאת (בלילה ההרדיסק יורד לסליפ - power managment), אבל יכול להיות שאני אנסה לעשות משהו עם בולמי זעזועים (ראיתי משהו על זה פה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב מאוד רועש,וכשאני הולך לישון ויש הורדה בתוכנה SPEED FAN אני מוריד את המאווררים ל 50% וזהו הכול שקט!

יש לי שלושה מאוררי מארז - אחד מחובר ללוח (וכנראה שיהיה קל להנמיך אותו עם תוכנה) ושניים מחוברים ישר לספק. איך התוכנה קובעת את הסל"ד שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...