לא רואה תמונה במסך VGA מחובר דרך ממיר DVI - ??? עזרה.. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא רואה תמונה במסך VGA מחובר דרך ממיר DVI - ??? עזרה..

ron533

Recommended Posts

הי,

חיברתי ממיר DVI (שהגיע עם כרטיס המסך) ליציאת כרטיס מסך ATI 9800 PRO וחיברתי לו מסך אנלוגי - חיבור VGA רגיל - ואין תמונה.

בנסיון חיבור מיציאת ה DVI למסך עם כניסת DVI - ללא הממיר - התקבלה תמונה.

ניסיתי שני ממירי DVI והם לא עבדו.

האם יש צורך לשנות משהו בהגדרות הדרייבר כדי להציג תמונה?

(דרייבר 5.11 של אומגה - וגם דרייבר מקורי של ATI לא הועילו).

זה אמור לעבוד למיטב הבנתי (אחרת למה שמו את הממיר בקופסה?)

תודה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שה DVI שלך הוא DVI-D בלבד ולא DVI-I.

במקרה כזה לא תוכל "להמיר" אותו ל VGA.

הסיבה היא שהממיר שאתה משתמש בו לא באמת ממיר אלקטרונית את הסיגנל של DVI ל VGA. פשוט ב DVI יש פינים שמוציאים סיגנל VGA רגיל (DVI-A), והממיר הזה פשוט משנה את הקונקטור ל VGA וממפה את החוטים לאותם פינים.

זה ניתן לביצוע רק עם DVI-I, כיוון ש DVI-D לא מוציא את סיגנל VGA רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי באתר של ATI ולפי ההסבר שם הממיר הוא DVI -I שאמור לעבוד גם לפי ההסברים המסופקים שם. מן הסתם אם סיפקו אותו עם כרטיס המסך שלי אז הוא יתאים לו - ואכן בחיבור למסך LCD עם חיבור DVI-I יש תמונה. השאלה אם הממיר עצמו משנה את האות מדיגיטלי לאנלוגי? או שהוא רק חיווט - ואז נשאלת השאלה-למה? המסך VGA צריך לקבל אות אנלוגי מהממיר...

האם יש משהו שאני צריך לשנות בדרייבר כדי שיעבוד עם מסך VGA דרך ממיר ה DVI המסופק??

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי באתר של ATI ולפי ההסבר שם הממיר הוא DVI -I שאמור לעבוד גם לפי ההסברים המסופקים שם. מן הסתם אם סיפקו אותו עם כרטיס המסך שלי אז הוא יתאים לו - ואכן בחיבור למסך LCD עם חיבור DVI-I יש תמונה. השאלה אם הממיר עצמו משנה את האות מדיגיטלי לאנלוגי? או שהוא רק חיווט - ואז נשאלת השאלה-למה? המסך VGA צריך לקבל אות אנלוגי מהממיר...

האם יש משהו שאני צריך לשנות בדרייבר כדי שיעבוד עם מסך VGA דרך ממיר ה DVI המסופק??

תודה,

עצלי זה ככה (אם הממיר) וזה פועל אוטומטית לא צריך לשנות כלום.

מה שכן יכול ליהיות אולי זה שיש לך צאמפר על הכרטיס עצמו שצריך פשוט לשנות את מיקומו וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפתרה הבעיה,

ייעצו לי בפורום מחו"ל פשוט לכבות את המחשב ולהדליק מחדש עם החיבור DVI (אתחול קר)

כדי שהמחשב יזהה את היציאה החדשה וייתיחס אליה...

עובד יפה עכשיו.

תודה לכל העוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...