חרם של "גוש שלום" על חברת Caterpillar - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרם של "גוש שלום" על חברת Caterpillar

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

"מה, את מציעה לירות ללא אבחנה בכל פלסטינאי שעובר את החומה :o :errr: "

חלילה! פלסטינאים פשוט לא יוכלו לעבור את החומה, מן הסתם תפקיד של חומה היא ליצור חציצה מוחלטת בין 2 צדדים בלי מעבר של אוכלוסיה.

זה מציעותי לאללה... בסרטים מצוירים לרוב. חומה בנויה מ Power Field ששום דבר לא יכול לעבור אותה.

" ברגע שיש הפרדה הרמטית כמו החומות בהיסטורית העולם

תוכלי בבקשה להזכיר לי ...

החומה הסינית?"

לא הבנתי...

דיברת על זה שמישהו בעולם כבר בנה חומה כזאת, אם הבנתי נכון... רציתי לדעת איפו בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כמה דברים, לגהי "החומה" (וואלה יש לי גם ת'סרט איפשהו נראה לי אני אעשה ערב פינק פלויד):

א.

אבל את אותן יריות היית עושה גם אם לא הייתה הגנה של חומה...

נו דההה!

לכן זה לא סופר-אטרקטיבי כמו שאת מציגה את זה

ב.

ברגע שיש הפרדה הרמטית כמו החומות בהיסטורית העולם

כמו שsixclub אמר, הפרדה הרמטית עם חומה יש רק בסרטים מצויירים. בואו נבחן את החומות "בהיסטורית העולם":

* החומה הגדולה של סין - תזכרי שזה היה כשכלי המלחמה הם סוסים וכידונות... ונחשי מה, זה לא עצר את המונגולים (שלא היו עם רובים, פצמרי"ם, רקטות, טילים ומגוון כלי שיש לפלשתינאים בכמויות, שלא לדבר בכלל על העת המודרנית).

* חומת ברלין:

קודם כל, הפילו אותה - זה כבר אומר משהו. דבר שני, בוודאי שהיא לא הייתה עמידה בפני תותחים

פצמרי"ם וכו'. דבר אחרון, רבים היו ההסתננויות של אנשים שפשוט ברחו מהענק הרוסי אל עבר המערב. שלא לדבר על מרגלים שעברו מפה לשם... ד"א, ידועים מקרים גם של חפירה מתחת לחומה, ע"י סוכנויות ביון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני לא אומרת שזה יפריד את העולם לשני חצאים,

זה לא אמור לעצור פצמר"ים ותותחים, זה אמור לעצור אנשים שמנסים להסתנן, ולזה זה אכן יעיל.

כמו שדן אמר, הרעיון של הפרדה אכן עובד כמעט ב100% בשביל לעצור מחבלים (ראה עזה), מבחינתי זאת מטרת העל. מן הסתם שהחומה לא תעמוד עד סוף העולם, החומה בברלין עמדה כמה שנים טובות, וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. מרגלים תמיד היו ותמיד יהיו, שום פתרון הוא לא מושלם!

הקלות שמחבלים יכולים להכנס לשטח שלנו מרתיחה ומכעיסה...וקודם כל, צריך לעצור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, ידועים מקרים גם של חפירה מתחת לחומה, ע"י סוכנויות ביון.

מה שנקרא גם תעלת ברלין...

חפירה שבוצעה ע"י האמריקנים מתחת לחומה, וארבעים מטר לתוך השטח הרוסי עד למפגש של קווי תקשורת של הצבא הרוסי

הנקודה היותר רלוונטית אולי לנושא.. הוא שנהרגו 6 חיילים רוסים בנסיון לחסום את התעלה ולהבריח את האמריקנים בחזרה לשטח ברלין המערבית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, ידועים מקרים גם של חפירה מתחת לחומה, ע"י סוכנויות ביון.

מה שנקרא גם תעלת ברלין...

חפירה שבוצעה ע"י האמריקנים מתחת לחומה, וארבעים מטר לתוך השטח הרוסי עד למפגש של קווי תקשורת של הצבא הרוסי

הנקודה היותר רלוונטית אולי לנושא.. הוא שנהרגו 6 חיילים רוסים בנסיון לחסום את התעלה ולהבריח את האמריקנים בחזרה לשטח ברלין המערבית .

סתם לידע כללי, התברר בדיעבד שהKGB ידע כל הזמן על המבצע הזה של הCIA אבל כדי לא לחשוף חפרפרת הם "נתנו" לאמריקאים להמשיך להאזין. בסופו של דבר הם הימרו על הסוס הלא נכון כי תפסו ת'חפרפרת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...