יש לי בעיה, הHDD שלי החל לעשות צלילים מוזרים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה, הHDD שלי החל לעשות צלילים מוזרים

iakovl

Recommended Posts

אם הקולות האלו זה משהו חדש, סימן שמשהו בדיסק הקשיח לא בסדר (אם זה היה ככה תמיד, אולי זה היה מעיד שכך הוא עובד). אני מציע לעשות גיבוי, ולנסות להחליף את הדיסק בחנות.

אגב, האם בדקת שהקולות לא מגיעים ממקור אחר (מאוורר, וכד')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תחכה לרגע האחרון.

קודם כל תגבה אתה חייב ודחוף, לאחר מכן לפתור את בעיה מי יקח ומתי זה כבר פחות חשוב...

אני מכיר הרבה אנשים שהדיסק שלהם התחיללעשות רעשים וכל יום אמרו מחר ולאחר מכן בכו על 80G ולפעמים יותר על מידע כזה או אחר...

תגבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא חדש אז תנסה להחליף אותו..

ואין שום סיבה שHD חדש יעשה רעשים..(ויכול להיות שזה הרעש של הכתיבה/קריאה כי ידועים בזה שהם לא ממש שקטים..)

אם הוא ישן..(לפי ההודעה שלך הוא חדש אבל..) אז זה ידוע שלאחר תקופה הHD עושים טיפה רעש..(בלאי כמו בכול דבר מכאני..)

אבל בכול זאת תבדוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שעשיתי דיאגנוסטיקה עם התוכנה שלהם

והכל טוב

אז ..... לא יודע

אני עכשיו מגבה את כל האוספים השלמים שלי

ומסד הנתונים מגובה בכל מקרה באינטרנט

אז מקסימום מורידים מחדש

אני עכשיו בתהליכי חיסול מטלות במחשב

לפני צבא

צריך להספיק את הדברים החשובים

תגידו.... זה יכול להיות בגלל שהHDD שלי לא ישר ?

שמתי אותו על מתלה והוא קצת עקום יחסית למארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח

Lipman - כל הכבוד, אני חושב שצברת שיא חדש בפורום. הצלחת לשבור 3 אזהרות תוך פחות משבוע! העונש שלך הוא הרחקה/השתקה בהתאם להחלטת מנהל הפורומים.

נ.ב.

כבר עלינו על זה שאתה כפיל של "מעבדת מחשבים יהוד", "Intel Inside" ועוד שאר השמות בהם השתמשת ;)

אתם מורחק מהפורום לתמיד בגלל שאתה לא מציית לחוקי הפורום, בצורת ספא, אבל הכי גרוע בגלל נושא הכפילות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...