שווה לחכות למעבדים החדשים ושתיהיה ירידת מחירים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות למעבדים החדשים ושתיהיה ירידת מחירים?

HeAd^ShoT

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מחשב בחודש הקרוב ורציתי לדעת אם שווה לחכות למעבדים החדשים של ואז תיהיה ירידת מחירים על הAthlon64/

אז צפוייה כזאת ירידה? ובאיזה רבעון יצאו המעבדים החדשים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהשאלה הגדולה זה מה הוא מיתכוון ליקנות ומה יש לו כרגע לדוגמה המעבדים כפולי בטח יחזיקו הרבה מאוד זמן יחסית למעבדים

אבל הם יקרים והאטלונים 64 הרגילים יחזיקו פחות אבל הם זולים ומישתלמים (אני מיתכוון ל3000 ולא 4000 וכו)

אז בעינין במיקרה שיש לו מחשב ישן אני כן ממליץ לשדרג כרטיס מסך יקר זה כבר סיפור אחר ביגלל הDX10 המיתקרב

בכל מיקרה צריל לדעת תמעבד שיש לך היום ורק אז אני ימליץ או לא ימליץ לך לשדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות אל תחכה תמיד ייצא משהו חדש זהו עולם המחשבים גבר שמע קנה יום 3200+ VENICE ותתחדש תאמין לי מעבד אשששש אתה רוצה ממש להשקיע אז תיקח 3800 x2 אבל אל תחכה ודרך אגב תוכל תמיד להחליף אם תיקח מכובד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו זה בעיקרון המפרט שאני מתכוון לקנות

amd athlon64 3000+ venice - 760 [ksp]

לוח אם

DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D - 860 [noacomp.co.il]

זכרונות

G.SKILL 1024MB DUAL CHANNEL 400MHZ TCCD - 1080 [noacomp.co.il]

דיסק קשיח

Hitachi Deskstar SATAII 80GB - 325 [ksp.co.il]

כרטיס מסך

Sapphire X800GTO2 256MB PCI-E - 1380 [KSP]

ספק כוח

FSP 400W ATX 12V (Version 2.0) 400W 12CM Fan - 380 [noacomp.co.il]

?מארז

Sunbeam Full Tower Transformer - 400 [noacomp.co.il]

סה"כ

5185

הוא יוצא לי קצת יקר בשבילי אבל בכל הייתי רוצה את ה3200 ובגלל זה רציתי לדעת צפוייה ירידת מחירים שלו.

בכל מקרה עכשיו יש לי מחשב חרא

Duron 1200+

512MB SDRAM

כרטיס מסך OB (הלך הקודם)

.

למישהו יש הצעה איפה לקצץ במחיר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ספק ומארז ניפרדים שעולים כל כך הרבה ניראה לי מוגזם אני לא מבין במארזים+ספקים אבל אני בטוח שיש לא גנרים איכותים

זולים יותר חוץ מיזה רק 80 גיגה ארד דיסק זה מספיק לך??

ובמיקרה של המחשב שלך מאוד רצוי לשדרג במיקרה שאתה גימר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה512 זה 2 סטיקים (אחד עם גוף קירור).

בעיקרון המחשב הזה הולך לאחותי (היא צריכה מחשב לאוניבריסטה). אז ככה שלא נראה לי שאני יקח לה איזה 256MB.

איפה אני יכול לקצץ??!??!

כבר איבדתי תקווה למצוא מארז+ספק במחיר טוב ואיכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כמה דברים בקשר למפרט

1) ?HEC Compucase CI-6A21 400W?

395 ש"ח מארז+ספק מעולה של HEC יחסוך לך קצת במפרט

2) אם אתה לא אוברקלוקר שכן לא ציינת את זה אין צורך בזכרונות האלו אתה יכול להסתפק ב2 פשוטים של twinmos או כל חברה טובה אחרת...

3) לרדת למעבד venice 3000 (אין הבדל ביצועים בין 3000 ל 3200 שכן קטנטן ייתן לך את ה3200 במחיר של ה3000).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ-KSP או לוג'יק לי יש אותו והוא מצוין 2 מאווררים של 120 מ"מ פילטר למניעת כניסת אבק ספק מעולה של HEC ו-400W ואין לך צורך ב-G.SKIL ה-TWINMOS גם מצוינים לאוברקלוק

לא רק מלוג'יק או KSP בכל חנות תמצא את המארז הזה או אם לא תמצא יזמינו לך בכל מקרה כמו שintel suck אמר אין לך צורך ב gskill אתה לא מתכנן מטורף.

ועוד אמרתי תרד למעבד 3000 ואם אתה באמת עושה אל ה3200 אתה תגיע בכזאת קלות שלא תאמין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...