שווה לחכות למעבדים החדשים ושתיהיה ירידת מחירים? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה לחכות למעבדים החדשים ושתיהיה ירידת מחירים?

HeAd^ShoT

Recommended Posts

יש לי את הרושם שאתם חושבים שלקחתי את הטוב ביותר רק בגלל המחיר.... אז ממש לא.

אני כבר חצי שנה מתעסק בקניית מחשב חדש ותאמינו לי שאני יודע מה הצרכים שלי....

בקיצור הג'יסקיל הם הTCCD הכי זולים בשוק היום ומציגים ביצועים מעולים.

לגבי המעבד..... עם 3200 אני יגיע יותר רחוק אבל זה בתנאי שההפרש מחירים לא יהיה גדול (מאז שהפסיקו לייצר את ה3000 המחיר שלו עלה ועדיין אין סימן באופק של ירידת מחירים ל3200+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקצץ בלוח ובמארז + ספק..

לדוגמא לקחת מארז 6A19 ללא ספק עולה באיזור ה-250 ש"ח בכמה מקומות (כמו זיגזג) ולהוסיף לו ספק איכותי.. כמו ה-FSP הזה או Enermax.

עוד פתרון הוא ללכת על 6A21 + HEC 400TR-T ATX 2.0 24pin שיש בכמה חנויות באיזור ה-480 ש"ח בצבע שחור.

שים לב שהמארז ב-KSP מגיע עם ספק 400AR-TF שהוא ATX 1.3 עם 20 פינים (וכמו כן זמין רק בצבע לבן :-X)

חוץ מזה בלוח ללכת על DFI Infinity NF4U יחסוך לך עוד 160 ש"ח.. ה-TCCD גם ככה לא צריכים מתחים מטורפים בשביל OC אם אינני טועה.

כמובן שהזיכרון גם מאוד יקר יחסית, אתה יכול גם להריץ רק את המעבד ב-OC עם מחלקים לזיכרון ולקחת פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקצץ בלוח ובמארז + ספק..

לדוגמא לקחת מארז 6A19 ללא ספק עולה באיזור ה-250 ש"ח בכמה מקומות (כמו זיגזג) ולהוסיף לו ספק איכותי.. כמו ה-FSP הזה או Enermax.

עוד פתרון הוא ללכת על 6A21 + HEC 400TR-T ATX 2.0 24pin שיש בכמה חנויות באיזור ה-480 ש"ח בצבע שחור.

שים לב שהמארז ב-KSP מגיע עם ספק 400AR-TF שהוא ATX 1.3 עם 20 פינים (וכמו כן זמין רק בצבע לבן :-X)

חוץ מזה בלוח ללכת על DFI Infinity NF4U יחסוך לך עוד 160 ש"ח.. ה-TCCD גם ככה לא צריכים מתחים מטורפים בשביל OC אם אינני טועה.

כמובן שהזיכרון גם מאוד יקר יחסית, אתה יכול גם להריץ רק את המעבד ב-OC עם מחלקים לזיכרון ולקחת זיכרון פשוט.

אוקיי לגבי המארז והספק אני מסכים ונעשה מודינג יפה.

על הלוח אם אני לא סגור, אני מאוד מאוד מאוד רוצה את האולטרה D וגם צריך לציין שההבדל בינו לבין האינפיניטי הוא לא רק ביופי ובבאנדל אלא גם בפיצ'רים אחרים על הלוח.

לדוגמה באינפיניטי יש רק 3 חיבורי 3 pin ובאולטרה D יש 5 (הקירור חשוב לי), יש לו רק 3 חריצים לזכרון (ואולי אני ארצה לשדרג בעתיד ליותר מGB).... יש עוד כמה מגרעות בלוח הזה אז החלטתי לספוג את זה.....

ואם כבר לרדת אז כבר לקחת את ה A8N-E של שהוא גם סבבה לאוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה512 זה 2 סטיקים (אחד עם גוף קירור).

בעיקרון המחשב הזה הולך לאחותי (היא צריכה מחשב לאוניבריסטה). אז ככה שלא נראה לי שאני יקח לה איזה 256MB.

איפה אני יכול לקצץ??!??!

כבר איבדתי תקווה למצוא מארז+ספק במחיר טוב ואיכותיים.

HEC Compucase 6A21 HEC 400W יחזיקו לך בלי בעיות , מארז + ספק זה עולה 395 ב KSP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...