סרטון *מדהים* של מערכת הפעלה תלת מימדית - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון *מדהים* של מערכת הפעלה תלת מימדית

LazyBoy

Recommended Posts

אז אתה עדיין משחק פאקמן? הרי מה הטעם במשחק תלת מימדי על מסך דו מימדי?

לא הייתי ממהר להזניח את ההשפעה של ה GUI על הנוחות והיעילות של העבודה עם המחשב, 3D יכול להיות שימושי מאוד אם הוא מבוצע כמו שצריך.

לא דיברתי על משחקים. בהם ברורים היתרונות של תלת המימד. דיברתי על עבודה עם המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא דיברתי על משחקים. בהם ברורים היתרונות של תלת המימד. דיברתי על עבודה עם המחשב.

אז קודם כל אני שמח שאתה מודע לכך שניתן לנווט בעולם תלת מימדי דרך מסך דו מימדי.

אז בעצם הבעיה שלך היא שלא ברורים לך היתרונות בשולחן עבודה תלת מימדי, כאמור זה גם מה שאמרו כשיצא ה GUI הדו מימדי הראשון.

לא חסרות דוגמאות לדברים שלא נראו מועילים בתחילה, אבל אחרי שמתרגלים להשתמש בהם אי אפשר להסתדר בלעדיהם - רק תנסה להשתמש בעכבר בלי כפתור הגלילה למשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני מוכן לקבל את זה שיש יתרונות בתצוגה התלת מימדית הזאת, מעבר לגימיק נחמד.

אבל כבר 2 עמודים אתה אומר שיש יתרונות, אבל לא מפרט אותם. מה היתרונות האלה?

במשחקי 3D האפקט ברור - אתה יכול לראות מרחב וזה יוצר תחושה הרבה יותר ריאליסטית.

לגבי הגלילה - well, זאת פשוט פונקציונליות טהורה, זה פשוט יותר נוח, איך שלא מסתכלים על זה.

לגבי המערכת הפעלה 3D - מעבר לשעשוע ואולי קצת נוחות (למשל הפתקים מאחורה...), אני לא רואה שימוש אמיתי בזה. כשאתה עובד במערכת הפעלה אין משמעות למרחב, כי אתה לא יכול ללכת פנימה לתוך המסך ולהגיע לחלון יותר רחוק - לא בדמו הזה, בכל אופן. אם כבר, אז הווינדוס התלת מימדי שהסתובב לפני כמה שנים היה הרבה יותר פרקטי מבחינת השימוש בתלת מימד (היה לזה גם שם, פשוט ברח לי מהראש) - זאת היתה מערכת תלת מימדית אמיתית, שבה אתה באמת יכול "לשוטט" במערכת ההפעלה כמו במשחקי 3D, כשחלונות פתוחים מופיעים בצדדים, מקדימה וכו'. בדמו הזה כל מה שיש זה סתם אופציה ויזואלית לסובב - שזה אולי נחמד, ואולי יש אנשים שיצליחו להוציא מזה תועלת (כל אחד ואיך שנוח לו לעבוד), אבל אין פה שום מהפך, וכמו שמישהו הציג פה קודם - מסתבר שבמק זה כבר קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגזמתי...

כל הפיצ'רים המתועדים למערכת החדשה של חלונות לשעבר LongHorn

כבר נמצאים היום בטייגר במק, חוצמזה הבט בסרטון, הם ממש העתיקו את הדוק(סרגל עגינה) שכבר קיים במק.

חלונות תלת ממדיים נמצאים בדשבורד בטייגר, הם בדיוק מסתובבים כמו בדוגמא. :lol:

יש לך סקרינשוטס של הדבר הזה ? כי אני לא ראיתי אתה זה.

לגבי הדוק , אתה מתכוון לsidebar של ? זה לא בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל פונקצייה שאפשר להכניס למערכת 3D אפשר גם ל מערכת רגילה (2D).

בסרטון למשל אין שום שימוש ב3D למי ששם לב. אפקט שגורם להחלונות להראות כאילו הם נצמדים לצד זה בסך הכל בשביל לחסוך מקום על השולחן העבודה הדו מימדי, משהו שאפשר לעשות גם עם קיבוץ של החלונות הצידה גם היום, רק פשוט בלי האפקט הנחמד.

להדביק פיתקיות על הגב, מאוד נחמד אבל למה על הגב? למה ללכת ל3D וליבש את המערכת בשביל אפקט מטופש, אם אפשר לשים את הפיתקית גם מקדימה בלשונית לפתקיות או משהו כזה שתיפתח בלחיצה, כל מה שהאפקט עושה זה פותח עוד חלון נוסף, חלון שכובש את הקהל הלא חכם במיוחד שיושב שם (ואו הם התלהבו מזה P: ).

בקיצור, 3D זה נראה טוב אבל אין לזה באמת אף שימוש רציני והוא לא פותח אפשרוית חדשות, רק נראה טוב.

בקשר למערות 3D אמיתיות, כאלה שהופיעו כבל לפני 5 שנים. כמו המערכת הזאת, הם היו יפות (אז) אבל לא שימושיות באמת ולא שינו כלום בשימוש במחשב.

ובאמת מה שחסר לי עכשיו זה ארטיפאקס גם בווינדוס :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך סקרינשוטס של הדבר הזה ? כי אני לא ראיתי אתה זה.

לגבי הדוק , אתה מתכוון לsidebar של ? זה לא בדיוק אותו דבר.

בבקשה הינה הקישור, כך בחשבון שתצטרך להתקין את הנגן של "קוויק-טיים",

שים לב! לאפקט היפה של החלונות צפים על מים כאשר מזיזים אותם. :xyxthumbs:

http://www.apple.com/macosx/theater/dashboard.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...