לעבור מבזק לטלפון של הוט , האם משתלם ואיך זה עובד ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעבור מבזק לטלפון של הוט , האם משתלם ואיך זה עובד ?

asdasdasd

Recommended Posts

מכל הפורומים מצאתי שפה הכי מתאים אם עדיין זה לא קשור אפשר למחוק :-\

יש פה כמה שבעלי טלפון של ???

הבנתי שזה רק 45 שקל לחודש ל 34 שעות (מה שאין סיכוי שיעברו את זה אצלנו בבית) וזה רק לבזק וטלפונים של .

השאלה איפה כאן הקא'צ ??? הרי 45 שקל זה סכום שאפשר רק לצחוק ממנו ולחפש את הקא'צ (כמוני) שעדיין לו מצאתי .

יש פה בעלי בטלפון ? איך זה עובד ? האם זה יהיה אותו מחיר לאילו שמתקשרים אליי ? בדיוק כמו שהתקשרו לבזק עד עכשיו ?

מה לגבי שיחה לפלפונים מטלפון ? האם זה אותו מחיר כמו מבזק להוט ? (כלומר ה 30 אגורות + המחיר של תעריף הסלולרי שלוקחים)

?

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש טלפון של הוט...

זה 45 שקל לחודש ל2000 דקות שיחה לבזק/הוט...

44 אגורות לדקה לפלאפון...

מתקשרים אליך עם המספר טלפון החדש שתקבל שיתחיל בקידומת 077 ואתה מתקשר לטלפונים של עם הקידומת של הטלפון... ככה שגם אם אתה באזור של 03 לדוגמא אתה עדיין צריך לשים 03 לפני המספר

כדי שתוכל להשתמש בטלפון של צריך מודם שצורך חשמל ככה שאם יש הפסקת חשמל אין טלפו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר לשים ת'מספר לפני הקידומת ......זה השטויות.....

איך איכות הקול ???

כמו איזה סקייפ ?

או כמו ? שיחה חלקה ...בלי קפיצות ואיכות שמע של

?

מה לגבי מי שמתקשר אלי לא הזכרת

הוא כאילו מתקשר (מבחינה כספית) לבזק ?

אני בשבילו שיחה מקומית \ שיחה מעיר לעיר

?

ואם לעזזל ההוט הזה באמת נראה כמו זהב !

אז למה כולם עדיין בבזק ? חוסר ידע ? או סתם מהרגל ?

כי זה עדיין עוד 70 ש"ח קו ! שרק זה פי 2 כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עולה להתקשר אליך כמו שעולה להתקשר לקו רגיל... בעתיד זה ישתנה והמצב יהיה כמו המצב אצל הפלאפונים שאצלך ברשת זה זול ואל מחוץ לרשת זה יותר יקר... אבל עכשיו משרד התקשורת החליט שזה יהיה אותו הדבר...

האיכות של הקו טובה מאוד אפילו יותר מבזק... כשאין תקלות כמובן :) אין הרבה תקלות אבל יש תקלות לפעמים... בכל זאת זה שירות חדש יחסית אצלהם....

למה כולם בבזק? אין לי מושג....

עריכה:

שכחתי משהו.... קודם כל לחלק ממספרי 1800 אי אפשר להתקשר ולכוכביות למינהם גם אי אפשר להתקשר...

והאיכות של הקו תלויה מאוד באיפה שאתה גר וסבאיכות של התשתית של שם... יש מקומות שבהם האיכות טובה מאוד ויש מקומות בהם האיכות גרועה.... אני למזלי במקום בו התשתית טובה....

ואם אתה רוצה כנס לפה תשאל את כל השאלות שלך - http://www.forumyes.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהשירות היה חדש, היו תקלות, קצת מעל מהמצופה אך HOT תמיד עבדו ועובדים לשיפור המצב (כמובן שהם לא רוצים שירות שלא עובד כראוי, ולקוחות לא מרוצים).

אני יכול להעיד כלקוח הטלפוניה של HOT, בהתחלה היו בעיות עם הקו, אך המצב השתפר במהירות. היום אני הפסקתי לשים לב שאני משתמש בטלפון של HOT ולא של - מספרי ה-1800/1700 עובדים כמו שצריך ואיכות השיחה זהה לזו של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי טלפון של הוט

האיכות של הקו מעולה לפעמים אפילו יותר טובה מאשר של בזק

בהתחלה היו בעיות של ניתוקים בקו אבל פתרו את זה בכך שהחליפו את המודם כלומר בעיה נקודתית בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאפשר לחבר טלפונים רגילים של בזק (קווי, אלחוטי, DECT) לתשתית של HOT, נכון?

אני מניח שהטלפונים מתחברים לאותו מודם שאליו מחובר המחשב (תקנו אותי אם אני טועה).

איך כל הטלפונים בבית (נגיד שיש לי ארבעה טלפונים) מתחברים למודם של HOT ביחד עם מחשב? HOT מספקת לך Switch?

לכל טלפון מתחבר ממיר מכבל טלפון לכבל רשת? איך זה הולך? כמה ממירים כאלה אתה מקבל?

לגבי מחיר, בשיחות פנים ארציות HOT יותר זולה מבזק וגם יותר זולה מ- Out.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...