היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת - עמוד 5 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום שציפינו הגיע.... Sygate Firewall מת

iakovl

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

לשאול אסור?

הרי בגוגול אפשר למצוא מידע על וכל החרא שצריך לדעת אז למה לגלוש בפורומים? אהה  :kopfpatsch:

אם אתה חכם מספיק תבין למה אני מתכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאול אסור?- לא אנחנו חיים במדינה דיקטטורית שכחת :behead::lol:

הרי בגוגול אפשר למצוא מידע על וכל החרא שצריך לדעת אז למה לגלוש בפורומים? אהה :kopfpatsch:

אם אתה חכם מספיק תבין למה אני מתכוון

כן גם לי בדרך כלל אין כוח לחיפוש אני פשוט שואל בפורום ויש הרבה דברים שמטעים למשל פעם חשבתי שFX זה רק סידרה של מעבדים בגלל התמונות שמצאתי בGOOGLE לא ידעתי שיש גם סידרת של FX וכדומה..

לכן תמיד טוב לשאול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אם כבר פורום דיקטוטרי חחח לא אסור לדבר על זה אהה אמרת דעה שלך לא מתאים לעשר אנשים מה שאתה אומר באן בום חחחחח לרוב זה ככה :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר פורום דיקטוטרי חחח לא אסור לדבר על זה אהה אמרת דעה שלך לא מתאים לעשר אנשים מה שאתה אומר באן בום חחחחח לרוב זה ככה :s07: :s07:

הכל בסדר ? בכל מקרה, אם אין לך משהו חכם לתרום, עדיף שלא תגיד כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

סך הלכ זה ככה תראה אמרתי פעם דעה שלא מתאימה לרוב הפורום שאני לא רוצה להתייגס וואלה חבל על הזמן אחרי עשר דקות תקפו אותי בפורומים אחרים ובפרטי וואי כולה מה אמרתי דעה שלי :s07: :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך הלכ זה ככה תראה אמרתי פעם דעה שלא מתאימה לרוב הפורום שאני לא רוצה להתייגס וואלה חבל על הזמן אחרי עשר דקות תקפו אותי בפורומים אחרים ובפרטי וואי כולה מה אמרתי דעה שלי :s07: :s07:

א. מה הקשר לדיון הזה ? (ראה סעיף ב)

ב. אם יש לך בעיה, אתה מוזמן להפסיק להיות בפורום.

ג. רוב הסיכויים שאם מישהו לא מכיר אותך, בלי קשר לפורום, סתם ברחוב, גם יגבש דעה שלילית לגביך (בגלל שאתה לא רוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ברגע שאתה מגדיר לFirewall לאפשר תנועת מידע לתוכנה\פורט\IP מסויים הוא שומר את ההגדרה ומאפשר אותה בכל פעם

שיש בקשה לתנועה (ואותו דבר עם חסימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-ZoneAlarm Pro 6 אין Anti-Virus. יש לו Anti-Spyware.

אם אתה רוצה, אז אתה יכול לבטל את ה-Anti-Spyware, אבל זו תכונה טובה שלא זוללת משאבים, כך שרצוי להשאיר אותה גם אם יש לך Anti-Adware.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...