כרטיס X1300 PRO של איזה חברה עדיף ? - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס X1300 PRO של איזה חברה עדיף ?

yair23

Recommended Posts

בוא אסגור את הדיון המחזורי הזה אחת ולתמיד:

6600GT עם II לא מומלץ כלל,למה לך לקחת כרטיס עם מהירויות נמוכות עם 256 מגה במקום כרטיס מהיר יותר עם III ו128מגה-עזוב שזה 256מגה עם הכרטיס הזה הוא לא ינוצל כלל בגלל שהכרטיס הוא 128ביט ואם היית סוגר על כרטיס אחד וזהו או לוקח כרטיס חלש כמו ה6600 הרגיל שמריץ את רוב המשחקים כיום היה לך הרבה יותר קל וגם היית מוסיף לעצמך עוד כ200-250ש"ח לכיס ומוסיף אותם לכרטיס נוסף או לכרטיס מסך העתידי שלך...

עכשיו תעשה חושבים ותן החלטה אחת כי הדיון חוזר על עצמו וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא אסגור את הדיון המחזורי הזה אחת ולתמיד:

6600GT עם II לא מומלץ כלל,למה לך לקחת כרטיס עם מהירויות נמוכות עם 256 מגה במקום כרטיס מהיר יותר עם III ו128מגה-עזוב שזה 256מגה עם הכרטיס הזה הוא לא ינוצל כלל בגלל שהכרטיס הוא 128ביט ואם היית סוגר על כרטיס אחד וזהו או לוקח כרטיס חלש כמו ה6600 הרגיל שמריץ את רוב המשחקים כיום היה לך הרבה יותר קל וגם היית מוסיף לעצמך עוד כ200-250ש"ח לכיס ומוסיף אותם לכרטיס נוסף או לכרטיס מסך העתידי שלך...

עכשיו תעשה חושבים ותן החלטה אחת כי הדיון חוזר על עצמו וחבל

אוקיי כרטיס 128מגה על 128ביט ... ...

6600GT או 6600 רגיל ? את החלק הזה לא הבנתי כל כך ... (ושל איזה חברה כדאי ? אין לי מושג בקטע הזה...)

מה שתגיד לי עכשיו .. מחר בבוקר אני אלך לקנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי כרטיס 128מגה על 128ביט ... ...

6600GT או 6600 רגיל ? את החלק הזה לא הבנתי כל כך ... (ושל איזה חברה כדאי ? אין לי מושג בקטע הזה...)

מה שתגיד לי עכשיו .. מחר בבוקר אני אלך לקנות :)

התכוונתי ב6600 הרגיל של שעולה משו כמו 600ש"ח אתה חוסך לעצמך במקום לקנות ב800ש"ח את ה6600GT איזה 200-250ש"ח שאותם אתה יכול להוסיף להשקעה שלך לכרטיס מסך העתידי שלך או לקנות איתם עוד סטיק של ...

INNO3D מוכרת יותר מGIL כרגע,אומנם INNO3D לא משתווה לeVGA אך עדיין זו חברה מספקת מאוד לעומת הכרטיסים מסדרת הFX הכושלת סדרה 6-7 הם סדרות הדגל של החברה ולאחר שינויים נרחבים בהנהלה ובייצור INNO3D הפכה לחברה מוכרת קצת יותר ובעלת כרטיסים עם "איכות" טובה יותר...

שמע להצעה של qpalzm וקח אותו כי הוא הכרטיס הטוב ביותר במחירים של עד800ש"ח לPCI-e

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דיונים כאלו חייבים להמשך בימינו 5 עמודים למה!?!?!?

קיצור בוא נסגור את זה! כמו שזה מעלי אמר. 128MB\256MB לא משנה כלכך כל עוד זה לא מגיע לGF 7\ X1800.. גם בX800 וב6800 אין הבדל בין 128MB ל256... הם פשוט לא מסוגלים לנצל את הזיכרון הנוסף.

עכשיו אחרי שסגרנו את עניין המגהבייט המטופש נעבור על הכרטיסים.. ה6600GT 256MB הינו ולכן חלש משמעותית מה6600GT 128MB DDR3

אני במקומך הייתי קונה את הInno3d 6600GT 128MB מכיוון שגם זוהי חברה יותר מוכרת(לפחות לי וגם יש לי ניסיון טוב איתם) וגם הכרטיס זול באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דיונים כאלו חייבים להמשך בימינו 5 עמודים למה!?!?!?

קיצור בוא נסגור את זה! כמו שזה מעלי אמר. 128MB\256MB לא משנה כלכך כל עוד זה לא מגיע לGF 7\ X1800.. גם בX800 וב6800 אין הבדל בין 128MB ל256... הם פשוט לא מסוגלים לנצל את הזיכרון הנוסף.

עכשיו אחרי שסגרנו את עניין המגהבייט המטופש נעבור על הכרטיסים.. ה6600GT 256MB הינו ולכן חלש משמעותית מה6600GT 128MB DDR3

אני במקומך הייתי קונה את הInno3d 6600GT 128MB מכיוון שגם זוהי חברה יותר מוכרת(לפחות לי וגם יש לי ניסיון טוב איתם) וגם הכרטיס זול באותה מידה.

אוקיי .. תודה רבה לכם !

עכשיו .. איפה אני משיג את הכרטיס הזה ? לא מצאתי בזיגזג או בKSP :(

אני גר בחולון ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאיר... לאור ההתפתחויות וחנות לא אמינה פשוט תלך על ה6600GT 128MB של GIL FORSA ב790שקל... אני לא מאמין שהוא יכול להיות עד כדי כך גרוע.. כלזאת זה אותו כרטיס בידיוק.

תומך בהצעה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תומך בהצעה...

כה .. מקסימום זה כרטיס חרא והחברה פושטת את הרגל ואין יותר תמיכה בו .. אבל חפיף ... אני עשיר ויש כסף .. (או שלא אחרת לא הייתי קונה את זה ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...