אזהרה לבעלי כרטיסי Nvidia!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה לבעלי כרטיסי Nvidia!!

udif

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במסכים עם חיבור DVI יש אפשרות לכוון את הפרמטים של המסך שמכוונים בכפורים דרך תוכנה במחשב

זה לא שינוי בהגדרות של הכרטיס מסך, זה שינוי של ההגדרות במסך (ממש כאילו לחצתם בעצמכם על הכפורים)

יש מצב שהתוכנה של לא עושה את זה כמו שצריך ודופקת את המערכת הפעלה של המסך, בעיקר זה נשמע הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסכים עם חיבור DVI יש אפשרות לכוון את הפרמטים של המסך שמכוונים בכפורים דרך תוכנה במחשב

זה לא שינוי בהגדרות של הכרטיס מסך, זה שינוי של ההגדרות במסך (ממש כאילו לחצתם בעצמכם על הכפורים)

יש מצב שהתוכנה של לא עושה את זה כמו שצריך ודופקת את המערכת הפעלה של המסך, בעיקר זה נשמע הגיוני.

תיהיה בטוח שאן-וידיה כבר היו עושים משהו עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נישמע לי ממש בולשיט.

א. רוב האנשים לא משתמשים באופציה דרך הדרייברים.

ב. איך זה שכל העולם לא מעלה רעש על דבר כזה (בשום אתר מכובד לא קראתי ולא ניתקלטי במשהו כזה).

ג. מי שמאוד מודאג מוזמן לשלוח מייל ל- עם השאלה ולשטף אותנו בתוצאה (אני אישית לא מודאג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נישמע לי ממש בולשיט.

א. רוב האנשים לא משתמשים באופציה דרך הדרייברים.

ב. איך זה שכל העולם לא מעלה רעש על דבר כזה (בשום אתר מכובד לא קראתי ולא ניתקלטי במשהו כזה).

ג. מי שמאוד מודאג מוזמן לשלוח מייל ל- עם השאלה ולשטף אותנו בתוצאה (אני אישית לא מודאג).

התקנת את ה - forceware המדובר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שטות זה קרה גם לי (F700P) זה שינה לי איכשהו את הבהירות למינימום אבל בתפריט של המסך זה היה על מקסימום ושניסיתי גם לשנות בדריברים לא עזר

אני לא זוכר איך יצאתי מזה בסוף אבל בהחלט שברתי את הראש ביגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...