לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ? - עמוד 12 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מפריע לכם לקנות מ- איקאה שהבעלים שלה הוא נאצי ?

NJorl

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי, תוציאו את נייר הבועות - שולחים בחזרה את הצוללות...

לא רק שלא מחזירים אלה מקבלים עוד 2 צוללות חדשות.

אירוני לא?

פאר הטכנולוגיה מושתת על הניסיון והידע הגרמני.

בכלל חצי מתורת הלחימה של צה"ל בנויה על תורת הלחימה של הגרמנים.

למה את חושבת שקבלנו 3 צוללות במתנה מהתחלה?

רמז ....

בגלל השואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה של היום זה לא גרמניה של אז כנ"ל לנאציזם . היום אפשר לראות טונות של נאצים בכול העולם רק שהיום זה פחות נגד יהודים ויותר נגד זרים . זה נובע יותר מסיבות כלכליות זה בעיקבות מהגרים זרים שתופסים מקומות עבודה על חשבון המקומונים בעוד שיהודים בד"כ הם בעלי ממון שיוצרים עבודה . בעוד כניסת היורו הוריד חלק ניכר משינאה נגד יהודים בגלל שהוא נחשב כסף 'נקי' מיהודים בגלל ההיסטוריה שיהודים היו בנקאים ולווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה היא הארץ האירופאית שנחשבת יותר נקייה מנאצים. סע לאנגליה, בלגיה, פולין, שוודיה או רוסיה ואני בספק אם תחזור חיי אם תלך ותדבר עברית ברחוב או תלבש סממן יהודי כלשהו. רוסיה נחשבת המדינה הכי ניאו נאצית, בבלגיה זה פשוט חוקי אז הם תוססים שם. בפולין אף פעם לא היו ממש סובלניים כלפי יהודים ואחרים ושוודיה הפכה למקלט מדיני לניאו-נאצים רבים מאירופה וארה"ב שגורשו מארצם או נרדפים ע"י החוק במדינות המוצא שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרמניה היא הארץ האירופאית שנחשבת יותר נקייה מנאצים. סע לאנגליה, בלגיה, פולין, שוודיה או רוסיה ואני בספק אם תחזור חיי אם תלך ותדבר עברית ברחוב או תלבש סממן יהודי כלשהו. רוסיה נחשבת המדינה הכי ניאו נאצית, בבלגיה זה פשוט חוקי אז הם תוססים שם. בפולין אף פעם לא היו ממש סובלניים כלפי יהודים ואחרים ושוודיה הפכה למקלט מדיני לניאו-נאצים רבים מאירופה וארה"ב שגורשו מארצם או נרדפים ע"י החוק במדינות המוצא שלהם.

לא בכל רוסיה חייבים ללכת "עם מסכה על הפנים" יש הרבה מקומות שאוהבים יהודים ולא פוגעים אבל כמו בכל ארץ יש אנטישמים , וזה שאתה נאצי זה לא אומר שאתה אנטישמי. ברוסייה זה יותר פטריוטיות הם שונאים את כל מי שלא רוסי ומי הכי בולט? הכושים כמובן.

---

דרך אגב אני חושב שאסור היה להוציא סרט כמו אמריקן X הוא השפיע רבות על הנוער ועורר גזענות רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיומן של תנועות נאו-נאציות ככל שזה מדאיג אותי

לא מדאיג כמו האדישות לתופעה:

אנשים שאינם פעילים נאו נאציים , אין להם שום קשר להם

אפילו מגדירים עצמם כליברלים

אבל מתחסדים ואומרים שזכותם של נאו-נאצים להביע את דעתם

ושהפעילות שלהם לגיטימית

ה - שואה לא היתה יכולה לקרות ללא האדישות הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יותר ממפגר. היטלר לא ירכיב לך צעצוע של ביצת קינדר.

לא מתווכח איתך רק אומר מה שלימדו אותי בבצפר...ולפי מה שהמורה שלי אומרת היטלר תיכנן את החיפושית במו שתי ידיו. ותן לפורש את התיכנון שיבנה את המכונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא למדת? כל מה שאומרים בבית הספר צריך ליפול תחת קטגוריה "לא נכון ולא נחוץ".

היטלר לא תיכנן את החיפושית במו ידיו (תגיד למורה שהיא מטומטמת), הוא פשוט נתן אתגר לבנות מכונית עם צריכת דלק מסוימת, מחיר מסוים, ומהירות מסוימת,

פורש פשוט לקח את האתגר.

דווקא הצנזור הוא מה שעלינו להזהר ממנו. חופש הביטוי הוא חופש הביטוי, ואם אנשים רוצים לתמוך בנאצים שיהיה להם בכיף. כל עוד הם לא עושים משהו עם זה הם לא עברו על החוק והם בסדר מבחינתי. אי אפשר לעבור על החוק פעם אחת ולצפות שלא יהיו השלכות.

את חופש הביטוי והדמוקרטיה לא המציאה ארצות הברית או , אלא פילוסופים מלומדים, הם ידעו מה הם עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת השורה התחתונה. אתה לא חייב לאהוב את כולם, אבל להסיט נגד, להפלות ולהפעיל אלימות - זה לא צרייך להיות מקובל בשום מקום.

ולגבי רוסיה - אף אחד שם לא יגיד לך שהוא "אוהב" יהודים ואם איזה 8 ירוצו עליך עם אלות בייסבול ומסכות סקי - אף אחד אפילו לא יקרא למשטרה, פשוט יסתלכו משם מהר מחשש לחייהם שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...