האם כדאי לקנות את קיט המאווררים ? (THERMALTAKE A1873 - 4 Channel 8025 VR Fan Ki) - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות את קיט המאווררים ? (THERMALTAKE A1873 - 4 Channel 8025 VR Fan Ki)

yair23

Recommended Posts

האם כדאי לי לקנות את הבאנדל הזה של המאווררים + פאנל שליטה ?

איך המאווררים האלה ? (80מ"מ) .. לפי האתר של תרמלטייק הם לא מרעישים כל כך ויש להם ביצוע יחסית טוב ..

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_124_166&products_id=2269

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, הייתי בחנות בתל אביב שמכרה אותם ב200 שקל (גם אם אני ימות, לא המחיר כזה)...

הם שמו את ארבעתם אחד ליד השני מחוברים ישירות לספק ולא שומעים אותם בכלל, אפשר להשוות אותם למאורר של ה-BT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ששמו אותם על min וככה שנכון שזה שקט , אבל זה גם לא כל כך חזק.

לי יש 80 של tt וב 4800 הוא נשמע כמו שואב אבק! נכון שהוא מאוד עוצמתי אבל הרעש שלו די חזק...כמובן שאם זה לא מפריע לך אז זה אחלה אבל אם הרעש מפריע אולי כדי לך ללכת לכיוון אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות ששמו אותם על min וככה שנכון שזה שקט , אבל זה גם לא כל כך חזק.

לי יש 80 של tt וב 4800 הוא נשמע כמו שואב אבק! נכון שהוא מאוד עוצמתי אבל הרעש שלו די חזק...כמובן שאם זה לא מפריע לך אז זה אחלה אבל אם הרעש מפריע אולי כדי לך ללכת לכיוון אחר...

חח .. פשוט כרגע יש לי 4 מאווררים של 80מ"מ של CHIEFTEC שקיבלתי עם המארז לפני 3 שנים ... הם עושים קצת רעש, לא כל כך מהירים, והתפוקה שלהם לא משהו :( וגם 2 מהם קצת נדפקו ...

הנה המפרט שלהם :

Name

D80SL-12

Size

80x80x25

Volts

12

RPM's

2000

CFM's

19

Noise db

26

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להציע לך 4 מאווררים אחרים יותר נחמדים ושקטים..

או שאתה נעול על הסט הזה כי הוא בא עם בפאן באס ..??

לא נעול בכלל ;)

פשוט זה יוצא במחיר משתלם .. וזה הדבר הכי טוב שמצאתי עד עכשיו .. (ואני צריך 4 מאווררים של 80מ"מ כי זה מה שמתאים למארז שלי :( )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסט הזה מאוד מרעיש.. וזה עוד בעדינות

אתה יכול להשוות אותו למכסחת דשא או משהו בסגנון.

אני מכרתי את שלי יום אחרי שקניתי את הסט.

אתם רציניים ? לא פלא שזה כל כך זול :(

יש למישהו הצעות למאווררים אחרים ? (80 מ"מ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...