מארז אלומיניום חדש הגיע לארץ MGE DRAGON מה דעתכם עליו? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז אלומיניום חדש הגיע לארץ MGE DRAGON מה דעתכם עליו?

tzahi04

Recommended Posts

אני חושב שאתם קצת מגזימים כשאתם משווים את המארז הזה למארז ג'נרי רק בגלל המראה שלו (ממתי מראה טוב נחשב לדבר שלילי? חוץ מזה שהוא נראה הרבה יותר טוב מג'נרי) הרי יש בו כלכך הרבה מעלות ודברים נוספים שיש רק במארזים יקרים, אז רק בגלל שהוא נראה טוב ובגלל סירקולציה טובה אך לא מדהימה אתם שוללים אותו על הסף? איפה ראיתם מארז ג'נרי 200 שקל שאפשר להוציא ממנו את הלוח אם על מגש, מסך LCD, אפשרויות נוחות להרכבה וכל השאר? (כנראה שלא קראתם באתר?) יש דבר כזה שנקרא חשש מלקבל דברים חדשים (גם רייזר פעם הייתה חברה לא ידועה והיום תוך זמן קצר יחסית שבו היא קיימת, יש לה את העכבר עם הביצועים הכי טובים בעולם). לכן אני חושב שחוץ מהמחיר שלו איאפשר לאמר שזה מארז זבל סתם, כי יש בו הרבה מאוד דברים שמתאימים לא רק לילדים בני 12. ילד בן 12 לא צריך הרבה אפשרויות מיוחדות במארז חוץ מהמראה שלו ובמארז הזה יש הרבה דברים נוספים חוץ מזה.

בכלל כל העיצוב לעניות דעתי מתאים יותר לילדים בני 12 לא יותר בקיצור לא התלהבתי בכלל......

אז סבבה אם אתה בחור גדול שלא אוהב דברים בעיצוב נוצץ אתה יכול לרכוש את הLIAN LI שנראה כמו קופסת נעליים, אני בטוח שכל מי שרואה אותו ישר רץ לקנות אותו בגלל שהוא נראה כלכך "טוב". לרוב האנשים גם המראה חשוב ולא רק הביצועים.

הוא לא יראה את ה MGE הזה והספק זבל שלו (כן הספק הזה לא שווה שקל הוא ג'נרי) גם בעוד כמה שנים

- אני בטוח שלא מדובר בספק מדהים. אבל קודם כל ספק ג'נרי זה ספק ללא חברה ולספק הזה יש חברה וזו חברה שמייצרת סוג מגוון של ספקים, חלקם עם ביצועים גבוהים ומעלות רבות, האם יש ספקים ג'נריים כאלה? תשובה: לא.

(ראה קישור: http://www.mgecompany.com/xg/products_powersupplies.php) דבר שני יש לו כבל חיבור מיוחד לSATA ולPCI EXPRESS, והוא מה שנקרא ספק מודורלי PFC, אני בטוח שכלולים בו יתרונות נוספים על ספק ג'נרי, יש לי הרגשה שאתה מסתמך על משהו שאמרו עליו בעבר במקום לעיין במפרט הביצועים והאפשרויות שהוא נותן כשבאתר מקצועי של מחשבים דווקא מהללים אותו ואף מכניסים אותו בסיכום בתור אחד היתרונות, אתה יודע מה תוכיח לי שזה ספק ג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער לומר, אבל הגריל של הפאן 80מ"מ האחורי שווה לתחת...הם הצליחו דווקא בגרילים על הדלת. אבל מאחורה יש יותר מדי חסימה...בהחלט לא לעניין במארז במחיר כזה.

החדשות הטובות שאתה יכול לפתור את זה די בקלות, המלצה שלי קח מקדחה ומצא מקדח מעט גדול יותר מהחורים בגריל ותתחיל לקדוח חור חור עד שיורחבו קצת.

אופציה אחרת היא לנסר לגמרי את כל הגריל ולשים אחד אחר...מודינג מוצלח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לומר, אבל הגריל של הפאן 80מ"מ האחורי שווה לתחת...הם הצליחו דווקא בגרילים על הדלת. אבל מאחורה יש יותר מדי חסימה...בהחלט לא לעניין במארז במחיר כזה.

החדשות הטובות שאתה יכול לפתור את זה די בקלות, המלצה שלי קח מקדחה ומצא מקדח מעט גדול יותר מהחורים בגריל ותתחיל לקדוח חור חור עד שיורחבו קצת.

אופציה אחרת היא לנסר לגמרי את כל הגריל ולשים אחד אחר...מודינג מוצלח :)

כן, זה בידיוק מה שכתבו עליו בביקורת הארוכה בקישור האחרון שעדיף להחליף את המאוורר האחורי למאוורר 120 בלי הרבה עבודה, השאלה האם 5 מאווררים של 80 מ"מ לא מספיקים? (באחד מהקישורים יש טעות. המארז כולל 2 מאווררים + 3 מקומות למאווררים נוספים)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על הraidmax x1....נותן אפילו סירקולציה יותר טובה בסטוק ועולה 800 שקל פחות...

ואת כל מה שרצית חוץ מידית....ואפשר לקנות תיק לזה ב100 שקל ואתה חוסך 700 שקל ומקבל יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צחי

נו באמת?

אני לא בודק את המידע שיש לי כמה פעמים ואחרי זה כותב?

תסתכל כאן

תודה על הקישור. כבר הסכמנו שהספק של MGE הוא לא משהו מיוחד אך אני עדיין לא מאמין שביצועיו הם כמו של ג'נרי והרי נתוני בנצ'מארק לגביו:

http://www.overclockersonline.com/index.php?page=articles&num=315&pnum=6

הנתונים היבשים שלו + התוצאות שאליהם הגיעו איתו בסיקור אחר:

http://www.driverheaven.net/reviews/DragonCase%20Review/psu.htm

מה שנתת לי זה רשימה של חברות (לא מוצרים) שהספקים שלהם לא נחשבים טובים, הרשימה נכתבה לפני שנה ובינהם מכילה שתי חברות מעולות ומדוברות בפורום: RAIDMAX ו THERMALTAKE לא יודע איך הם בתחום הספקים אבל עדיין לא חושב שצריך לשלול במיידי את כל הספקים הבאים שהם ישווקו בעתיד אי פעם.. אולי לא להשוות אותם עם הספקים הטובים ביותר בשוק אבל כן להשוותם ביחס לספקים הטובים פחות או הג'נריים. נראה לי יותר חכם יהיה להסתכל על סיקורים ובנצ'מארקים מאשר על רשימות. האמת שהספק של MGE פחות מעניין אותי כי אני לא מתכוון להשתמש בו אלא בספק אנרמקס שלי בכל מקרה.

עכשיו שאלות נוספות שלי לגבי הסירקולציה ומודינג במארז הזה בקישור הבא בפורום אוברקלוקינג וקירור:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=154666.new#new

אני מודה למי שיכנס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של MGE עומד בסטנדרטים לקבל תעודת "ג'נרי"

באמת שעם כל הכבוד ל DriverHeaven

שהם לא הכי מוכרים שיש

AMD 3500+ Winchester core @ 2.6 GHz 1.52v

Chaintech VNF4 Ultra

2 x 1GB A-Data PC 3200

2 x Seagate Barracuda 7200.8 200GB SATA

PowerColor X850XT

3 x 80mm blue LED fans

זה לא נקרא להעמיס, בטח שלא על ספק שמצהיר על 500W

ועם כל הכבוד ל OverClockersOnline שהם לא יותר מוכרים

Asus A8V-E Deluxe Motherboard

NB cooled with ZM-NB47 J

AMD 64 3000+ Winchester @ 266*9 1.64v

Retail boxed HSF w/Artic Silver 5

2*512 OCZ PC3200 PDC @ 436MHz

Sapphire X700Pro 256MB

2 x Raptor in RAID 0

MGE included 500W PSU

זה גם לא נקרא להעמיס

ד"א RaidMax ברמה ג'נרית גם כן בתחום הספקים

Thermaltake הפשוטים מאוד גם כן רמה של ג'נרי

היותר מתקדמים שלהם פשוט נכנסים לקטגוריה של "לא משתלמים לתקציב"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOMIEL לא אמרתי שהם טובים אפילו אמרתי שאני לא יודע איך הם, אמרתי שהם חברות ידועות שאתה אפילו המלצת על מארז של אחת מהם בעמוד הקודם השאלה הייתה למה לשלול ל8 שנים...

LIORP23 - סליחה אם טעיתי אבל מחשב עם רכיבים מודרנים + על המעבד + ועל הזכרונות + תוכנות בנצ'מארק על המחשב לא נקראים להעמיס אז מה כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המערכת הראשונה לא תצרוך בחיים מעל 400W גם אם יתהפך העולם

השנייה עוד במצב יותר גרוע ולא תגיע ל 300W

להעמיס זה עם ציוד מקצועי כמו שיש ל SilentPCReviews.com

עד שהספקים האלה לא עוברים את הבדיקות מעבדה שלהם או של כל אתר חומרה אחר שיש לו ציוד מקצועי להעמסת ספקי כוח הם נחשבים בעיניי ג'נריים

וזה שהשם שלהם כתוב בת'רד ב HardForum רק מאשר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את הביקורות בעיון.. אבל יש כמה דברים לשים לב אליהם..

מארז אלומיניום הוא תמיד יקר, גם אם מדובר בג'נרי, זה מוסיף המון לעלות הייצור.

הקטע של ה-Mobo tray הוא תמיד מדליק וגורם למחיר לקפוץ בעוד רמה.

הדברים שלא אהבתי - הספק, הוא לא נראה מהאיכותיים, הגופי קירור בפנים קטנים מדי. העובדה שהחברה השתמשה במדבקה אחת לתאר מספר ספקים שונים גם מראה משהו (בד"כ עושות זאת רק חברות ג'נריות) ואם תשימו לב ה-3.3v+12v+5v ביחד שווים רק 380W.. בו נגיד ששאר המתחים שווים עוד 20W. מה שהיצרן מציין כ-Peak הוא חסר חשיבות. ספק 500W זה בטוח לא.

מאווררי 80 מ"מ הם מרעישים, כמעט תמיד. ואם ניתן לדחוף מאווררי 120 מ"מ במארזים "פשוטים" כמו ה-Compucase וה-Chenbro, גם כאן יש ליישם זאת.

וגם לדעתי הוא מצועצע והמחיר מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...