שאלה בקשר לRDRAM - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לRDRAM

yotam.m

Recommended Posts

יש לי שתי שאלות בקשר לזכרונות האלו...

קודם כל כמובן שרציתי לברר איפה אפשר לקנות אותם כי בחנויות מוכרות אני כבר לא רואה שמוכרים אותם האם זה יכול להיות?

כמה עולה כל סטיק

256 512 128 או מה שיש היום?

והשאלה השניה שלי בקשר אליהם האם יש RDRAM ב DUAL CHANEL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הRDRAM באים בדואל צ'אנל

אתה לא יכול לשים סטיק בודד

המחירים שלו יחסית יקרים אבל תבדוק בebay ראיתי שיש בזול

אני קניתי לפני שנה וחצי 256MB עלה לי במרדנית בסביבות 600-700 שקל ...

במחיר הזה היום יש לי גיגה ראם ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל זאת המחשב חדש יחסית P4 2.4 לא באמת הבנאדם יחליף לוח ומעבד למרות שמעבד אפשר להשאיר אבל לקנות לוח ב400-450 שקל לסוקט 478...

מיותר נראה לי..

בכל זאת רק רציתי לדעת מחירים של סטיקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אני מבין את זה ליאור באמת שאני מבין אבל הבנאדם רוצה לקנות ולא לוח וזכרונות ביחד תאמין לי שאני מבין וגם את זה הצעתי.

אבל בכל זאת אני מעוניין לדעת מחירים אם קיימים כאלו כי שום חנות גדולה לא מוכרת אותם יותר...

אבל בכל מקרה האם אלו הזכרונות הכי מהירים שיש כיום האם זה נכון??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות= לביצועים אני חושב או שזה לא כך? בסה"כ זה מסתכם אחד בשני בכל מקרה מה הערכת המחירים? אני מדבר על חדש אין לי מאיפה יש שניה על איזה סבירות מחירים אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה עזרתם לי מאוד...קצת גבוהים מידי המחירים יחסית לדולר באתרים מחו"ל אבל השלמנו עם המדינה שלנו...

תודה רבה! :xyxthumbs:

וליאור בוא נסגור שתדר זה רוב המהירות כי לפי שאלה קודמת שלי בת'ראד קודם אתה אמרת שהתדר הוא קודם כל ורק לאחריו הביצועים...לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה עזרתם לי מאוד...קצת גבוהים מידי המחירים יחסית לדולר באתרים מחו"ל אבל השלמנו עם המדינה שלנו...

תודה רבה! :xyxthumbs:

וליאור בוא נסגור שתדר זה רוב המהירות כי לפי שאלה קודמת שלי בת'ראד קודם אתה אמרת שהתדר הוא קודם כל ורק לאחריו הביצועים...לא ככה?

תדר קובע יותר מזתמונים ו Latency עד גבול מסוים

ב RDRam נחצה הגבול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...