עזרה בהתקנת ווינדוס אקס פי פרו - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהתקנת ווינדוס אקס פי פרו

Dj BeN Co-N

Recommended Posts

שלום חב'רה..

אז ככה השאלה שלי היא ..

יש לי אקס פי פרו ועכשיו יש לי בעיות אם הצורב ויש לי וירוסים

אז יש לי דיסק של הווינדוס אקס פי פרו ואני רוצה לדעת אם אני מתקין אותו כל מה שיש לי במחשב ימחק ?!?

כי אני לא רוצה שימחק אני רק רוצה שהוא ישלים לי דברים ואולי זה יפתור לי תבעיות אם המחשב ותוירוסים..

תנו לי הסבר איך אני עושה את זה מבלי למחוק את הדברים במחשב שזה רק ישלים לי דברים בבקשה דחוף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אם כך הדבר אתה לא חייב להתקין מחדש את WINDOWS XP, גש ל"התחל" > "הפעלה" והקלד SFC /SCANNOW ובדוק שה- CD של WXP בכונן.

האשף יבדוק את קבצי המערכת ויחליף קבצים פגומים בתקינים.

לעוד מידע עיין פה:

http://www.ben-shushan.net/fix_windows.htm

יש שם מידע על כלי ה- SFC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה להתקין רק את הווינדוס מחדש, אתה צריך להגיע בהתקנה למסך שבו מוצגות לך המחיצות הקיימות על המחשב שלך.

לאחר מכן אתה מסמן את המחיצה שעליה מותקן הווינדוס עושה אנטר וממשיך רגיל לחלוטין.

שיםב לב שאתה לא מוחק את המחיצה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי שאני לא יכול עכשיו לצפות ב... Device Manager כאילו יש לי אפשרות להכנס

אבל אני לא רואה שם כלום כאילו מחוק כל הדברים ושאני נכנס למחשב שלי הוא נתקע לי ממש

זה בטוח וירוס אני כבר לא יודע מה לעשותתת איןןן כולי בבעסה :-\ :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד KASPERSKY, גירסת נסיון מהאתר www.kaspersky.com

תן לו לרוץ ולנקות וירוסים. רק ברמת הסריקה תשים על HIGH.

אח"כ תעשה REPAIR על הווינדוס. זה לא ימחק כלום.

אתה נכנס להתקנה של ה XP עושה התקנה כאילו רגילה. הוא יזהה שיש לך מערכת מותקנת ואז תהיה לך האופציה לתקן אותה.

עריכה:

מפה

http://www.kaspersky.com/trials?chapter=146481750

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אולי זה שאלה קצת מטומטמת אבל- אם יש אצלי גרסת ניסיון שנגמר לה הזמן הקצוב, אז אפשר פשוט להסיר אותה ולהתקין מחדש וככה היא תיהיה לעוד 30יום??

-ועוד שאלה- יש איזו דרך לבדוק בעורך הרישום(כשמפעילים REGEDIT) אילו תוכנות שמותקנות אצלי במחשב הם גרסות ניסיון (לזמן מסויים) ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אולי זה שאלה קצת מטומטמת אבל- אם יש אצלי גרסת ניסיון שנגמר לה הזמן הקצוב, אז אפשר פשוט להסיר אותה ולהתקין מחדש וככה היא תיהיה לעוד 30יום??

-ועוד שאלה- יש איזו דרך לבדוק בעורך הרישום(כשמפעילים REGEDIT) אילו תוכנות שמותקנות אצלי במחשב הם גרסות ניסיון (לזמן מסויים) ??

אתה חושב שאחד מה20,000 מתכנתים שעובדים בMS לא חשבו על אופציה מתוחכמת שכזו? ופעם אחרונה שבדקתי, אין לWINDOWS גרסאות ניסיון. וכל ניסיון לשנות הגבלה שכזו על תוכנה נחשבת לא חוקית. אז תשמור את השאלות האלו למקום אחר ולא לפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שאחד מה20,000 מתכנתים שעובדים בMS לא חשבו על אופציה מתוחכמת שכזו? ופעם אחרונה שבדקתי, אין לWINDOWS גרסאות ניסיון. וכל ניסיון לשנות הגבלה שכזו על תוכנה נחשבת לא חוקית. אז תשמור את השאלות האלו למקום אחר ולא לפורום הזה.

מה הקשר? אני שואל בכללי על תוכנות ניסיון, לא על וינדוס.... אז רציתי לשאול אם מה יקרה אם אני פשוט מסיר תוכנת ניסיון שנגמר לה הזמן ומתקין אותה שוב?? אני בטוח שזה לא איזו שאלה לא חוקית, וזה ממש לא איזה ניסיון לשנות את ההגבלה,כי כמו שאמרת זה לא הכי מתוחכם שבעולם, ובטח מפתחי התוכנות כבר חשבו על זה, אז רק רציתי לדעת מה יקרה באמת אם אני עושה את זה?? הם יזהו שהורדתי את זה כבר ולא יתנו שוב להוריד?.....

וכנ"ל לשאלה השנייה- אם למשל הורדתי תוכנה (דרך חוקית כמובן)ואני לא בטוח אם זה גרסת ניסיון או לא- אז יש איזו דרך לבדוק את במחשב?? אני לא רוצה להסיר את ההגבלה, אז אני לא מבין מה לא חוקי בזה.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מבוסס על התראריך והשעה

למשל אם התחלת בתאריך XX.XX.XX והמגבלה היא ל 30 יום אז הוא ידע שב YY.YY.YY הוא לא יתן לך להריץ את התוכנה שוב

אם אתה רוצה עוד פרטים בקשר לאיך לעקוף זאת את מוזמן לפנות אלי בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד KASPERSKY, גירסת נסיון מהאתר www.kaspersky.com

תן לו לרוץ ולנקות וירוסים. רק ברמת הסריקה תשים על HIGH.

אח"כ תעשה REPAIR על הווינדוס. זה לא ימחק כלום.

אתה נכנס להתקנה של ה XP עושה התקנה כאילו רגילה. הוא יזהה שיש לך מערכת מותקנת ואז תהיה לך האופציה לתקן אותה.

עריכה:

מפה

http://www.kaspersky.com/trials?chapter=146481750

תודה רבה אחי עשיתי את מה שאמרת אבל זה עדיין נישאר איך שהיה אוףףףף תעזור לי אני במצס חרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? אני שואל בכללי על תוכנות ניסיון, לא על וינדוס....     אז רציתי לשאול אם מה יקרה אם אני פשוט מסיר תוכנת ניסיון שנגמר לה הזמן ומתקין אותה שוב?? אני בטוח שזה לא איזו שאלה לא חוקית, וזה ממש לא איזה ניסיון לשנות את ההגבלה,כי כמו שאמרת זה לא הכי מתוחכם שבעולם, ובטח מפתחי התוכנות כבר חשבו על זה, אז רק רציתי לדעת מה יקרה באמת אם אני עושה את זה??  הם יזהו שהורדתי את זה כבר ולא יתנו שוב להוריד?..... 

וכנ"ל לשאלה השנייה- אם למשל הורדתי תוכנה (דרך חוקית כמובן)ואני לא בטוח אם זה גרסת ניסיון או לא- אז יש איזו דרך לבדוק את במחשב??  אני לא רוצה להסיר את ההגבלה, אז אני לא מבין מה לא חוקי בזה.......

אתה לא מבין מה לא חוקי בלדון על עקיפת מגבלה שנועשה לגרום לך לקנות את התוכנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין מה לא חוקי בלדון על עקיפת מגבלה שנועשה לגרום לך לקנות את התוכנה?

על איזה עקיפה אתה מדבר?!?!? אתה רוצה להגיד לי שלהסיר תוכנת ניסיון כשנגמר הזמן שלה, ואז להתקין אותה מחדש זה לא חוקי??? המפתחים לא חשוב על שיטה "מתוחכמת" כזו ועשו משהו כדי לחסום אותה?? אז אני שואל איך הם בדיוק חוסמים אותה? אני לא מבקש שיטה לפרוץ את זה... אם הם באמת לא חשבו על זה, והתקנת תוכנה כזו מחדש זה לא חוקי אז תגיד ואני לא אשאל. למרות שזה דבילי...

ולגבי השאלה השנייה- אסור לי לדעת איזו תוכנה שמותקנת לי במחשב היא בגרסת ניסיון?? אם זה לא חוקי לדעת את זה ( :screwy:) אז תגיד ואני לא שואל. אם זה חוקי אז תגיד איך....

וגם לא הבנתי בכלל את זה- התקנתי לפני חצי שנה תוכנה בגרסת ניסיון מסויימת ( Raxco DiscState), ועד עכשיו אני יכול להשתמש בה, וגם בעוד תוכנות ניסיון כאלה שהתקנתי, אז איך זה בעצם?? (או שגם את זה אסור לשאול?....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...