Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Need For Speed : Most Wanted - הדיון הראשי

stingeR-

Recommended Posts

טוב אני כבר בחלק השני של המשחק...

כבר אתמול היה לי אותו בערך בשעות הבוקר...

כמה של הפונטו שלי

בעע רואים קצת מפוקסל כי עשיתי העתק הדבק לצייר

אבל בכל מקרה היא עדיין יפה !!!

דא תחסכו כסף למנוע ולעוד מכונית..

לי היה איזה 20 אלף ביזבזתי על הפונטו את הרוב

פתאום עושים לי בSMS שעדיף לקנות עוד מכונית למקרים מסויימים

ושאם המכונית שלי הלכה גיים אובר :\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 922
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני עם הפורש נגד המתחרה ה-8 או ה-9, זה פשוט מעצבן בטירוף!

יש מרוץ אחד של מכמונות מהירות שזה עברתי בניסיון הראשון, והמרוץ השני נגדו זה ספרינט, ספרינט עם 90 אלף קיצורי דרך שאיכשהו הוא עובר בכולם ומנצח..

וד"א, מכונית חדשה זה לא אומר שהיא טובה יותר, שאתם מקבלים מכונית חדשה אתם מקבלים גם שיפורים למכונית הקודמת, ולחדשה לא יהיו שיפורים באותה רמה, לכן כדאי להשאר עם המכונית הישנה לכמה זמן ולא לקנות סתם חדשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה אז אתה אומר שעדיף לחסוך את הכסף ולא לבזבז על מכונית חדשה ??

למה הם רשמו שמה משהו לגבי זה..

שאם תופסים אותך ואין עוד מכונית ואין כסף אז הלך

וזה גיים אובר

אני לא קניתי שום מכונית חוץ מהפונטו ומוסטנג, כרגע יש לי מוסטנג, פורש וטויוטה סופרה. הסופרה והפורש קיבלתי מפינק סליפ (שאתה מנצח מישהו מהבלאק ליסט אז אתה יכול לבחור שני כרטיסים, אני תמיד בוחר את שני הבונוסים אז בד"כ אני מקבל כרטיס שחרור מהכלא\שחרור מכונית מוחרמת ואת המכונית של היריב, ומה שטוב בזה זה שיש לו שיפורים שנעולים אצלך, ונכון אם אין מכונית ואין כסף אז הלך, הסופרה יותר טובה לפי הנתונים במשחק, המוסטנג אפשר לקנות בשלב יותר מאוחר מהסופרה, אבל בגלל שלסופרה ניתן להשיג שיפורים טובים יותר (של המוסטנג נעולים) אז היא טובה יותר..

אם תרצה לדעת עוד ICQ 178954806

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק........בקושי יצא לי לשחק במשחק.....כל היום לא הייתי בבית.......בכל מקרה אני עדיין תקוע עם הBMW המכוערת הזו......לא סובל אותה.

המכונית שהכי האהבתי זו הפיאט פונטו.........היא יציבה וממש טובה,השאלה איך אני מתחיל לשפר אותה?אין לי שקל על ה*חת..... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לך לפרסם לינקים... תקרא את חוקי הפורום, טוב אני בידיוק חזרתי עכשיו מבצפר והתחלתי קצת לשחק... זאת המכונית שלי בינתיים כי אני משחק בקושי 10דקות :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלינקים והתגובות ספאם בקשר לווארז נמחקו

לא ייאמן שכל פעם שיש "דיון רשמי" של איזה משחק צריך להזהיר ולאיים מחדש

בלי לינקים, בלי רמיזות מטופשות ובלי התחכמויות.

הדיון הוא נטו על המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...